10 книг з бодибілдингу які я рекомендую.

книги про бодибілдингНапевне немає чоловіків, які б хоча б трохи не займались бодібілдингом. Всі хочуть бути сильним та красивим. Звичайно, більшість “культуристів” швидко закидають своє заняття. І справа тут не в лінивстві. Мені здається що проблема у недостатніх знаннях.

Після перших місяців сильного росту м’язів та сили наступає момент коли немає ніяких зрушень. Саме тоді любителі нашого спорту полишають заняття. Тому проблема джерел знань стоїть дуже гостро.

Не завжди накачаний дядько в залі підкаже як постійно прогресувати. Він може банально вживати стероїди, а про те як накачатися без них поняття не знає.

Настійливо рекомендую самим покращувати свої знання з культуризму. Для цього нам допоможуть книги. В інтернеті представлена література різної якості, та вам не прийдеться вибирати. Я це зробив за вас. Пропоную відібраний список найкращих книг по бодибілдингу. Після них ви знатимете як, що і коли робити.

Думай! Бодибилдинг без стероидов! Автор Стюарт МакРоберт. Напевне найпопулярніша книга тих хто тренується без стероїдів. У двох книгах автор розписав усі хороші методики тренувань для “чистих” спортсменів. Детально описана техніка вправ. Ця книга відкриє вам очі на багато питань бодибілдинга.

Супертренинг. Автор Майк Ментцер. Майк-великий противник “офіційної” методики тренувань дядьки Вейдера. Можливо трохи самовпевнено автор подає свою методику тренувань. Особливістю системи тренінга Ментзера є виконання надзвичайно інтенсивно обмеженої кількості вправ.

Супер приседания. Автор Рэндалл Дж. Штроссен. Автор стверджує що за допомогою тільки присідань у двадцяти повторах можна досягнути величезної сили та маси м’язів.

Система строительства тела. Автор Джо Вейдер. Базова книга від тренера чемпіонів Дж Вейдера. У книзі описані ті базові знання які необхідно знати. Правда, методику Вейдера критикують бодибілдери які не вживають стероїди.

Анти-МакРоберт: Думай! по-русски. Как тренироваться по циклам. Автор Алексей Фалеев. Майстер спорту з паверліфтингу доводить що за допомогою простеньких циклів можна стати майстром спорту з паверліфтингу. Книга буде корисною любителям культуризму. Недоліком книги є те що автор поліз у всі області які знав і не знав. Зокрема по-своєму трактує Біблію (мені як православному це неприємо).

Ключи к успеху. Автор Джон МакКалум. Цікава книга по бодибілдингу в якій автор подає методики за якими можна накачатися без стероїдів.

Энциклопедия бодибилдинга. Автор Арнольд Шварценеггер. Книга багаторазового чемпіона, знаменитого Арнольда Шварценегера. Методичну цінність книги я б не оцінив високо, зате там є унікальні фото.

Бодибилдинг без стероидов. Автор Эллингтон Дарден. Книга учня знаменитого Артура Джонса. Автор описує високоінтенсивний тренінг. Прочитайте, там багато цікавих ідей.

КУЛЬТУРИЗМ ПО-НАШЕМУ, или СЕКРЕТЫ “КАЧАЛКИ” Автор Доктор Любер. Книга для любителів безстероїдного тренінга. Перевірені методики качальних підвалів для збільшення м’язів.

Тренинг динозавров. Автор Брукс Кубик. Брутальний тренінг від Брукса Кубіка. Автор пропагує не тільки заняття зі штангою, а й мішком з піском, каменями, колодами та ін. Кажуть, що в його тренувальних залах в кутку стоїть відро, бо тренуються до рвоти. До речі, Брукс-чемпіон США із вільної боротьби.

Після списку книг хочу ввести деяку ясність. Існує дві протилежні методики розвитку м’язів: об’ємний та високоінтенсивний. До захисників першої школи можна віднести Джо Вейдера, Арнольда Шварценегера та ін. Ця методика характерна частою роботою на усі види м’язів і без стероїдів добитися успіху важко.
Протилежний табір пропагує високоінтенсивний тренінг. Його рекомендували: Артур Джонс, Майк Ментзер, Еллінгтон Дарден, Кен Ляйстер та ін.

P.S. Хочу порекомендувати статті Кена Ляйстнера.  В інтернеті можна знайти багато його робіт. Кен також прихильник високоінтенсивного бодибілдингу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*