10 порад як не п’яніти

спиртнеРозглянемо як мінімізувати негативні наслідки прийому великих доз алкоголю, або як пити і не п’яніти.

Навіть якщо ми не є великими фанатами вживання спиртних напоїв, та пару разів на рік приходиться брати участь у цих заходах: дні народження, корпоративи, хрестини, весілля та ін.

Що робити щоб не п’яніти

Найкращий варіант – не пити взагалі. Але навіть тим хто не хоче пити, не просто наважитися на такий крок. Люди бояться, що не зможуть витримати тиск п’ючих чи почуватимуться білою вороною в колективі.

Насправді масовані вмовляння тривають перші рази, потім всі звикають що людина не п’є і відносяться до цього з розумінням. Можна також приїхати на свято на своїй машині, чи послатися на прийом ліків.

Якщо ж вищенаведене вам не підходить, то приходиться прийняти бій та брати активну участь у п’янці. Надіюсь що наведені поради вам допоможуть.

Добре виспатися. Про це мало хто здогадується, але на важливим застіллям добре виспіться. Це збільшить опір організму впливу алкоголю. Пам’ятаю як багато років тому я, ще молодий працівник, був запрошений на святкування дня народження співробітника.

Це була нічна зміна і я вже ледве тримався на ногах. Так от, якихось 150 грам горілки мені вистачило аби я ледве зранку дійшов додому. По-дорозі я пару разів відпочивав сідаючи на лавки дитячих майданчиків. От що може бути якщо невиспаний організм.

Аперитив. Медики рекомендують за годинку до святкування випити грам 50 горілки і заїсти канапкою. Організм вже підготується до навантаження і ви легше все перенесете.

Перед застіллям випити активоване вугілля. Активоване вугілля здатне вбирати в себе отрути, в тому числі алкоголь. За хвилин 20 до застілля випийте 5-10 таблеток вугілля запиваючи водою. Воно сильно не врятує, але трохи сил додасть.


По-можливості виливати і недопивати.
Можливо трохи “підла” порада, але після шести склянок більшість важко контролює що робиться за обідом. Цим можна скористатися. Але будьте дуже уважні, інакше на вас образиться компанія! Останню склянку можете до кінця не пити. Коли всі стають з-за столу, ті хто прибирає 20 грам не запримітять і скоріше всього просто виллють.

Після третього разу не пити. Якщо ваш організм погано переносить алкоголь але ви не хочете бути білою вороною, то можна зробити наступне. Випийте з усіма три рази, а далі скажіть що ви більше не будете пити. Тільки треба сказати твердим голосом і бажано назвати якусь причину (напр. завтра повинен їхати машиною).

Спиртні напої пити залпом. Дехто п’є горілку чи інші міцні напою як вино: помаленьку та цідячи через зуби. Варто знати що у ротовій порожнині людини слина вже розчіплює отруту і вона зразу ж попадає в кровоносну систему людини. Із шлунку вона попаде пізніше і частина не розчепиться.

Брати участь у конкурсах та танцях. Це дозволить трохи попрацювати розумово та фізично що позитивно позначиться на самопочутті.

Не запивати горілку газованими напоями. Це знають всі, та я нагадаю. П’ючи міцні напої не потрібно запивати їх газованими водами, бо вони сприятимуть сп’янінню.

Пити багато води після застілля. Вода допомагає виводи з організму не тільки алкогольну отруту, а й всі шкідливі речовини з тіла. Навіть труячи тарганів спеціалісти радять закрити їм доступ до води. Інакше вони поп’ють її і отрута вийде із них.

Прийом “два пальці”. Це найкращий прийом із усіх написаних (крім не пити взагалі). Якщо відчуваєте що “перебрали” і не зможете добратися додому чи зранку будуть проблеми то сміло застосовуйте. Для цього випийте пів літри води, підіть в туалет, запхайте глибоко два пальці в рот і викличіть блювотний процес. Є випадки коли без цього прийому не обійтися.

Прийоми прийомами, але краще взагалі не пити. Мого батька друг (64 роки) розказав одну річ. На заводі де він працював, всі робочі обідали разом, без горілки не обходилося. Знайомий батька їв окремо. Через що з нього завжди насміхалися, бо він їсть “насухо”. І знаєте що? Ті що їли “на мокро” вже не живуть. А наш знайомий саме їхав відвідати сина і внуків. То може варто “на сухо”?

9 comments

 1. Хорошая статья, честно, мне очень понравилось,
  автор вообще частенько радуете меня вашими постами.
  с текстом с многим сложно не согласится.
  от всего сердца продолжайте в том же духе.

 2. Буду старатися.

 3. Підтримую останній прийом, тобто взагалі не пити. Чомусь відчуваю насолоду коли мозок чистий :-).
  А по темі: от ніколи не розумів, коли вагомим аргументом для оточуючих вважається лише: “За кермом!” А хіба більше немає важливих справ коли алкоголь недоречний?!.

  • і я з цим згоден. мені наприклад алкогольні напої взагалі огидні. То нащо їх вживати?
   Для мене відмовка “не п’ю” або “не буду” цілком підходить. Дуже рідко вона не канає (так як мало є таких людей яким такою відмовкою важко відмовити).

 4. Я за останній рік не більше 150 грам горілки випив (в прямому розумінні). І то на свята. Спорт більше подобається

 5. Дякую, пригодиться 🙂

 6. 10 порад як не п’яніти
  Порада 1: НЕ ПИТИ
  Порада 2: НЕ ПИТИ
  Порада 3: НЕ ПИТИ
  Порада 4: НЕ ПИТИ
  Порада 5: НЕ ПИТИ
  Порада 6: НЕ ПИТИ
  Порада 7: НЕ ПИТИ
  Порада 8: НЕ ПИТИ
  Порада 9: НЕ ПИТИ
  Порада 10: НЕ ПИТИ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*