Книга Мрочковского «10 шагов к финансовой свободе. Мой путь»

mrochkovskyiДо автор книги у мене двояке відчуття. З одного боку, трошки підозріло відношусь до усіх цих інфобізнесменів. Бо велика частина з них стали мільйонерами, навчаючи інших як стати мільйонерами.

Крім того, у Мрочковського специфічна міміка та жести, і таке іноді враження, що він банально обманює. Візьміть в Ютубі будь-який його ролик, і подивіться без звуку. Таке враження що це «розвод».

Але з іншого боку, його книги цікаві, інформативні, професійні, і без «води». На відміну від багатьох американських авторів.

Так що читати чи ні – ваш вибір.

Тепер про зміст книги.

Автор, можливо у вигляді вигаданої легенди, описує як він ставав багатим, як брав уроки у свого фінансового наставника, ставив йому запитання.

Одним із важливих секретів заробітку великих грошей є не те, скільки ви отримуєте, а скільки у вас залишається. Цьому можна вірити, бо той же Майк Тайсон за професійну кар’єру заробив сотні мільйонів доларів, але зараз в боргах.

Мрочковський радить зробити колаж мрії. Для цього слід вибрати фотографії того, про що ви мрієте. І розклейте на одному аркуші. Нехай там буде машина, котру ви хочете мати; місця, які бажаєте відвідати: будинок, в якому хочете жити; і т.д.

Коли захочете вчергове витратити кошти (чи свій час) на непотріб, то подивитесь на карту мрії, і знатимете в якому напрямку йти.

Дуже важко стати дійсно багатим, якщо працювати за зарплату, і на когось. Це нагадує підйом по опускаючому ескалаторі. Поки ви йдете, ви піднімаєтесь, тільки зупинитесь (старість, хвороби, відпочинок) – починаєте спускатись на дно.

В свою чергу автор рекомендує звернути увагу на чотири речі: бізнес, інвестиції, нерухомість та роялті.

Дуже радить знайти собі наставника, який сам добився успіху у вашій сфері, і готовий допомагати вам. Самому в десятки разів важче. Якщо чесно, то я цьому починаю вірити.

І подібна порада до попередньої – вибирайте собі оточення. Нехай воно підтримує ваші починання і допомагає вам, а не гальмує та знижує самооцінку.

Потрібно намагатися розширяти коло знайомих. Чим більше знайомих – тим більше шансів отримати потрібну інформацію, допомогу, і т.д.

Якщо ви тільки почнете «підніматися з дна», на вас обов’язково звалиться хвиля критики від оточуючих. Це нормально, таким чином вони оправдовують свою бездіяльність.

Важливою умовою досягнення успіху є віра в себе, незважаючи на тимчасові невдачі та промахи.

Щоб досягнути успіху потрібно постійно «впитувати» в себе багато інформації. Кожні два роки сума усіх людських знань подвоюється (!), і якщо перестати навчатись, до ви дуже швидко відстанете від нових реалій.

Але як витримати невдачі, постійну роботу, зберегти ентузіазм? Тільки якщо ви займаєтесь улюбленою справою. В такому випадку вона дає вам сили та бажання рухатись вперед і досягати нових вершин.

Це тільки короткий опис інформації поданій у цій книзі. Її я б оцінив у 5 балів з 5. Тому що інформативна, але не роздута до сотень сторінок за рахунок порожнього тексту.

8 коментарів

 1. Дякую за опис, зараз піду її читати.)

  • Книжка непогана, читається легко, невелика. Не люблю великих книг із “водою”.

   • Прочитав… Все як ти і написав, дійсно хороша книга, вирішив пошукати для себе наставника.)

    • А ти швидко читаєш!

     • Не швидко, просто декілька годин на день приділяю читанню.)

      • Правильно робиш. Бо більшість людей після закінчення інституту читають менше однієї книжки в рік. Це дуже мало.

       • Я раніше майже не любив читати книжки, прослухав декілька аудіокниг, після чого почав по трохи себе заставляти. Не граю ігри, не дивлюсь фільми, не сиджу в соц мережах. Іншого виходу не маю – тепер мені подобається читати 😀

        • А я завжди любив читати, але не було багато грошей щоб купувати.
         Тепер є інтернет, і проблема вирішилась 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*