12 причин писати статті в блог кожного дня

писати кожного дняЩе колись давно, чув таку інфу, що бажано писати кожного дня статтю на блог.

Я чомусь їм повірив, і вже п’ять з половиною місяців щодня додаю на блог статтю.

Для чого це потрібно? От зараз в цьому матеріалі поділюсь думками навіщо воно.

1. Перше, і найголовніше. Пишучи кожного дня хоча б 1000 знаків, ви вчитесь писати та формулювати свої думки. І з кожним разом виходитиме все краще і краще. Це не я придумав, а прочитав перекладену статтю відомого американського блогера.

2. Мозок працює краще. І не смійтесь. Коли ми читаємо книжки, то мозок обробляє інформацію, говорячи образно «прокачується» те саме відбувається коли ви пишете.

3. Пошукові системи дуже люблять ресурси, на яких постійно з’являється новий унікальний контент. Роботи пошукових систем фактично «живуть» на таких ресурсах, тому швидко індексують нові статті.

4. Читачі також люблять такі ресурси, тому що зайшовши кожного дня можна щось нове прочитати.

5.Пишучи кожного дня, ви різко збільшуєте кількість сторінок на своєму ресурсі. Він стає «важковаговиком», на ньому багато інформації. Це добре також для тих, хто планує продавати посилання із свого сайту.

6. Чим більше сторінок в індексі пошукових систем, тим важче потрапити у бан. Особисто це сам не перевіряв, але розумні люди так кажуть.

7.Навіть якщо ваші пости не оптимізовані під пошукові запити, завдяки їх кількості, можна сподіватися додаткових відвідувачів, які перейдуть по низькочастотних запитах.

8.Рекламодавці та редактори каталогів люблять «живі» ресурси. Це показує що власник над ними працює, не закинув.

9.Привчає до дисципліни. Так так, щоб писати кожного дня потрібна певна дисципліна. Та з часом це входить у звичку, і звикається. Вже не потрібно себе заставляти.

10. Мозок постійно у навколишніх подіях шукає майбутні теми для статей. Не знаю чи це якийсь корисний навик, але точно не зашкодить.

11.Банально, але пишучи багато, ви навчитесь швидко набирати текст. Для мене колись то була така мука! Та тепер я набираю текст майже підсвідомо. І ви не повірите, але мені легше тепер набирати текст на клавіатурі ніж писати ручкою. От так.

12.Якщо писати багато та цікаво, то збільшуються шанси отримати природні посилання на якийсь матеріал.

 

Тепер розберемо деякі складні моменти.

1. Із збільшенням кількості написаних статей може погіршитись їх якість. Може, але я як писав перші статті, так і пишу теперішні. Цікаво чи ні, то вам судити. Але відсотків 25-30 людей (на даний момент) приходить із закладок. Значить щось таки цікаве є.

2.Де брати теми для статей. Я про це вже десь писав на блозі. Та повторюсь.

-записуйте теми майбутніх статей в блокноті. Ідея може прийти в голову коли ви прогулюєтесь по вулиці, їдете в транспорті чи розмовляєте з людиною.

-продивляйтесь тематичні форуми. Там дуже добре видно що цікавить людей. От і напишіть статтю відповідь на їхні запитання.

-не забувайте ділитися своїм життєвим досвідом. Зареєструвались підприємцем? Отримали права? Обманули вас у магазині? Про все це можна написати. Лиш би в цікавій формі подали.

-ви вирішили свою проблему, і тепер іншим розкажете як це зробити. Я, наприклад, шукав як безкоштовно зареєструвати домен, і потім написав статтю про це.

-сталася якась подія чи явище в житті країни – ніхто не забороняє написати свою думку про це.

-можна написати огляд якогось інтернет-сервісу, гаджету чи прочитаної книги. Багатьом буде цікаво.

3.Якщо попереду свята чи ви від’їжджаєте на рибалку чи курорт, ніхто ж не заважає вам написати пару статей наперед, і завантажити в блог. Вони кожного дня будуть по одній публікуватися. В крайньому разі я так часто роблю. От зараз, ця стаття написана 11 травня, а з’явиться на блозі аж 14 травня. Тобто, я маю аж три дні запасу.Супер!

6 comments

 1. Какова реализация постепенного добавления статей? Очень нужная функция.

  • Це стандартна функція Вордпрес. Коли публікуєте статтю, прямо над кнопкою “Опублікувати” є “Опублікувати зразу” і збоку “змінити”. Натискаєте на “змінити” і ставите дату і годину яку потрібно.

 2. Спасибо. Я только недавно начал работать с Вордпресс 🙂 …благодаря Олегу.
  А понимание, что нужно вокруг себя собирать аудиторию, пришло гораздо раньше. Тем более что есть откуда собирать.
  Но пока развитие блога “поставил на паузу”. Нужно входить в нормальный ритм 🙂 Идей для статей на первых порах будет достаточно и данная функция весьма будет полезна.

 3. Я теж час від часу пишу на перед)) Дуже корисна функція! 
  Знаєш що завтра не матимен часу або ж не буде доступу в інтернет? – Написав сьогодні, поставив завтрашню дату публікації, і є тобі щастя 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*