Про мене

350350Вітаю усіх на моєму ресурсі.

Цей блог є персональним, тому тут змішалися теми які цікавлять мене: сео, спорт, книги, духовність, бізнес.

Трошки про себе.   Звати мене Павло Лис. Закінчив Українську академію друкарства, спеціальність “технолог поліграфічного виробництва”. Після навчання в академії сім років пропрацював друкарем в друкарні. Потім майже три роки начальником зміни друкарського цеху. Після того майже два роки трудився начальником зміни металообробного підприємства. Потім посаду скасували, я промучився пару місяців відправляючи якісь деталі за кордон та видаючи інструмент і… звільнився. На даний момент працюю над своїми проектами.

Маю декілька сайтів в інтернеті (середні та дрібні),  активно цікавлюсь бізнесом та способами заробітку в інтернеті та офлайні.

Мій погляд на деякі явища.

Спорт. Не маєш часу та сил тренуватися — нема проблем. Потім знайдеш час, гроші та сили бігати по лікарях. Для тих хто ще сумнівається — подивіться на більшість тих жіночок та чоловіків яким поза сорок. А вони ж були струнким, і підтягнутими, і могли такими залишитися. Особисто я два рази на тиждень “розминаю кості” http://pavlofox.net/sportzal-v-garazhi-2/

Націоналізм. Багато людей з острахом відносяться до цього слова, плутають із фашизмом. Націоналіст це людина, яка своє любить краще ніж чуже, при цьому поважає інших, готова прийти їм на допомогу. Я не розумію інтернаціоналістів. Ну як можна любити своє, так само як і чуже? Як можна любити свою маму, так само як чужу? Як можна любити вулицю (село) на якій ти виріс, так само як і чуже? Як можна любити свою країну так само, як і наприклад пустелі  Намібії чи гори Чілі?

Та це не заважає мені любити та поважати представників інших національностей. Адже в різноманітності проявляється краса людства.

Віра. Я православний та католик. Вважаю істинними і католицьку і православну Церкви. Тим хто ні у що не вірить скажу, що без направляючої сили навіть еволюція була б хаосом. А може вони вірять що НІКОЛИ не побачать своїх померлих родичів?

Книжки. Я любив читати книжки з самого дитинства. Правда іноді слухаю аудіокниги, та інформація в мозок все одно поступає 🙂

Читати треба, як сказав Кеннеді: “Бідні купують телевізор з великою діагоналлю, а багаті великі шафи з книжками”. Але, якщо не хочете думати своїм розумом, то не читайте книги. Ті хто їх читають вам скажуть що робити 🙂

Політика та історія. Цим питанням цікавлюся, але я не з тих хто буде фанатично різати собі вени через політиків. Тим більше в наш час, коли все робиться на виборах. Ну а якщо більшість не хоче жити нормально…

Бізнес. Глибоко переконаний, що тільки маючи власну справу можна себе реалізувати в житті. Чому? Бо в такому випадку ти робиш те, що ТИ хочеш, а не власник підприємства. І гроші тут ні причому. Ти можеш  займатися хоч перевертанням пінгвінів, але це тобі повинно подобатися. А не прожити все активне життя виконуючи чиюсь волю.

Фотографія. У травні 2015 року придбав дзеркальний фотоапарат, і тепер вчусь фотографувати, читаю книги і дивлюсь навчальні відео по мистецтву фотографування.
Мій профіль на сайті фотографів: https://photographers.ua/LisPavlo/

Цілі в житті. Хоча й ми не знаємо що станеться навіть завтра, та сліпо брести по житті без мети — якось не розумно. Ти повинен мати цілі в житті і знати чого хочеш. Це як корабель, що йде по морі чітко знаючи свій маршрут. А що плаває собі по воді без цілі ви знаєте 🙂

До речі, якщо цікаво, ось мій список бажань: http://pavlofox.net/rechi-yaki-potribno-zrobyty-v-zhytti/

Люди які мене надихають: Олекса Гірник, Ярослав Мудрий, Петро Яцик, Олекса Довбуш, Роман Шухевич, Василь Стус, брати Клички (як спортсмени), Йозеф Шультц, Арнольд Шварценеггер.

Якщо бажаєте зі мною зв’язатися, то напишіть мені на пошту: pavlofox@yandex.ua

Мій скайп: Pavlofox

4 comments

  1. Размышления хорошие. А почему на аватарке с ружьем, словно какой-то заштатный братан?

  2. Павло!Щиро дякую за те що блог українською!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*