Акуратніше з кулаками!

горилаВ нас така мода, що в більш-менш складній ситуації чоловіки одразу впускають в хід кулаки. Якщо в дитинстві такі речі закінчувались максимум синцем чи розбитим носом, то дорослі дядьки можуть вдарити сильно. І не обов’язково бути професійним спортсменом, щоб зламати щелепу чи відправити у нокаут.

Цю статтю написав після поширеного в інтернеті відео http://fapnews.ru/.

Тут водій поставив машину заблизько до іншої. Сусід вийшов, і відправив опонента не тільки в нокаут, але й надовго в лікарню. Зараз у нього стабільно важкий стан.

Після того, як відео розійшлось в інтернеті відкупитись “герою” буде важко. Може отримати реальний термін. А якщо жертва побиття помре, тоді взагалі можна сісти до восьми років.

Тепер запитання. Для чого було розпускати руки, і що він хотів довести?  Те, що людину із опущеними руками відправить у нокаут? Та так всі можуть!

Моя думка, що потрібно намагатись у всіх ситуаціях знайти спільну мову. Як показує досвід, ми часто одне одного не розуміємо.

Потрібно контролювати свої дії. Тим більше, що в разі серйозного «замєсу», ви постраждаєте в будь-якому випадку. Або матимете справу з лікарями (опинитесь в лікарні) або із слідчими (суперник опиниться в лікарні). То для чого гарячкувати?

Я знаю не один випадок, коли людина після жорстокої бійки потрапляла в тюрму.

Крім того, можна згадати соліста популярної групи 90-х «Ласковый май» Андрія Гурова. В цій історії п’яний сусід штовхнув жінку співака. Та подзвонила чоловікові, і він із кулаками накинувся на хулігана. Сусід не витримав побоїв і помер на руках у Андрія.

Гурову прийшлось просити допомоги впливових друзів. Ті щось обіцяли, але в результаті суд дав 6 років. Вийшов співак через 4 роки достроково.

От вам і геройство. Тому бажано тримати руки при собі і не накидатись на людей. Для цього є міліціонери, вони за свою роботу гроші отримують.

Не забувайте, що яким би сильним виглядав суперник, його нижня щелепа слабо кріпиться тільки у двох місцях. Зламати її неважко. А це вже «нанесення травм середньої важкості». І далі доведеться знайомитись із місцевим дільничним.

Згідний, є випадки, коли потрібно заступитись за слабшого. Але все одно, не треба перегинати палку.

Я вже колись згадував пораду знайомого з минулої роботи. Він в 90-ті мав свою школу тайського боксу. І м’яко кажучи в бійках розбирався.

Я прийшов тільки з інституту, і попросив пораду, що робити, коли на тебе «наїжджають». Чекав, що він покаже мені якісь прийоми.

А той розказує, як вони з друзями поїхали на рибалку. Із великим мисливським собакою прийшлось йти через якесь село. Там на них почали гавкати місцеві бобики та жучки.

І знаєте, великий породистий собака навіть не оглянувся. Вже коли гавкнув якийсь великий пес, то собака знайомого повернула голову.

І знайомий каже мені: «Бери приклад із цієї собаки. Не звертай увагу на всяких бобиків».

P.S. Подивіться, як ще один «супермен» фактично за ніщо побив водія. До речі, реєстратори зафіксували як номер авто хулігана, так і сам факт злочину. Готова справа.

4 коментарі

  1. Там в тому києвському відео ще продовження мабутьбуло…. в кінці ця таврія так різко припаркувалась… мабуть продовжились розборки 🙂

  2. По моєму, водій таврії бухий. І те, що він спровокував конфлікт, теж очевидно. Спочатку він вклинився справа!!! з тротуару, і ззаду його нормально пропустили, а потім він ще замість подякувати відкрив двері і щось там став вякати. Повний неадекват. Тут я на боці сильнішого “хулігана” (не в плані методів)

    • Я раз бачив як водій із бітою на іншого пішов. Якраз їхала машина з інкасаторами, то вони вийшли розігнати це діло. Хоча інкасатори не мають права виходити.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*