Армреслер проти культуриста, каратиста і скелелаза

армреслінг, боротьба, культуризм, бодибілдингЧитачі попросили давати більше інформації на спортивну тематику. Раз просять – значить треба.

Хочу поділитись цікавим відео, де худенька дівчина-армреслер змагається в боротьбі на руках із представниками силових видів спорту. Це культурист, чия рука в об’ємі складає 51 см, каратист із хорошим ударом і реакцією, і скелелаз, із надзвичайно міцними пальцями і сухожиллями.

Щоб залишалась інтрига, не буду розповідати, про результат змагання. Скажу, що запорукою успіху армреслерів є техніка, швидка реакція і сила. Причому часто її «не видно», бо це може бути сухожильна сила. Щоб ви орієнтувались, скажу, що чоловіки армреслери на біцепс піднімають 120 кілограмові штанги, а однією рукою Циплєнков працює із 80 кілограм. Це дуже багато.

Добре, дивіться відео.

6 comments

  1. Чесно кажучи не бачу смислу в експерименті. Дівчина виграє на техніці, ну так хай пояснять іншим цю техніку. З таким же успіхом можна влаштувати бій дівчини каратистки з бодібілдером, армлеслером і скелелазом – і вона їх переможе. Чи заставати інших лазити по скелях (змагаючись з дівчиною-скелелазом)

    • Та так, але було цікаво, чим це закінчиться. Ясне діло, що техніка дуже велику роль відіграє.

  2. Думаю, справа ще й у спеціалізації: армреслер розвиває лише цільову руку, в той час як інші частини тіла залишаються недороозвиненими (спробуйте знайти фото з чемпіонатів – побачите, що розмір м’язів навіть на різних руках однієї й тієї ж людини суттєво відрізняється)

    • Армреслери особливий акцент ставлять на передпліччя. В соцмережах дивувались, як худенький українець переміг величезного суперника https://youtu.be/kJKdJn4Ztog .
      Але зверни увагу на ліве передпліччя українця. Воно нереально велике.

  3. Я саме це й мав на увазі – обов’язково слід враховувати спеціалізацію. Впевнений, аби попросити дівчину повисіти на пальцях (як це тренують скелелази) чи розбити кілька цеглин (як у карате), вона б 100 % програла.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*