Балашов Как стать авантюристом?

как стать авантюристом, Балашов, книгаПро Балашова дізнався не так давно. Товариш розповідав що слухав аудіо версію його книги. Потім в мережі зустрічались люди із аватарками 5.10. Ну і здається, він у виборах брав участь.

От недавно дійшла черга прочитати його книгу «Как стать авантюристом? Размышления миллионера».

Що можу сказати? Якщо загально, то книга хороша. Адже більшість книг про бізнес чи досягнення успіху пишуться або теоретиками або шахраями, які на цьому заробляють гроші або іноземними авторами.

Поради останніх інколи непогані, але вони не дуже підходять до нашої дійсності. От тому з особливим інтересом читають книги написані нашими чи російськими практикуючими бізнесменами. До таких, навскидку можу додати книгу Довганя «Я был бедным, стал богатым» і Максима Котіна «И ботаники делают бизнес».

Завдяки таким книгам ви можете заглянути «за куліси» підприємців, і навіть дізнатись що вони думають, як діють, і взагалі, як дивляться на цей світ.

Книга Балашова цікава, і відноситься до тих, які хочеш чимшвидше дочитати.

Хоча попри це я не є фанатом Балашова, і не збираюсь розклеювати ці наклейки «5.10» 🙂

Добре, тепер по змісту книги. Книга побудована у вигляді інтерв’ю журналістки до Генадія.

Найперше вона поцікавилась, про що думають багаті люди. Співрозмовник відповів, що багаті люди як правило вже немолоді. Тому в них розмови точаться навколо здоров’я, зовнішнього вигляду, пластичних операцій.

При цьому вони можуть некрасиво вдягатись, перестаратись із цими пластичними операціями.

А тепер одна з головних ідей книги. І щось я її не часто зустрічав у бізнес книгах. Так от, автор книги стверджує, щоб потрапити у 5% успішних людей суспільства, потрібно … активно переміщуватись у місце скупчення капіталу. Тобто, ви можете читати сотні книг і мати хороші знання, але у вашій «вирвиколесівці» (термін Балашова) грошей нема. Нема їх де там взяти. Тому потрібно пересуватись у міста чи спільноти, члени яких володіють купою грошей. Тому бажано переміститись не тільки в місце з грошима, а потрапити у вищу соціальну групу.

Мільйонер Балашов стверджує, що багатство – стан душі. І багаті люди таким чином втікають від страху бідності, при цьому ніколи не заспокояться. Тому по справжньому багаті люди заробляють скрізь і завжди.

Запитали його, які характеристики бідної людини. Ось вони: живе сьогоднішнім днем; вважає, що всі багаті злодії, вбивці і дурні; вважає, що якщо він бідний, значить чесний; не боїться бути бідним.

Тим, хто все таки хоче стати багатим, Балашов дає класну пораду: ЗАВЖДИ беріть гроші наперед. Багаті завжди беруть гроші наперед. Замовили у вас якусь послугу: гроші наперед, тоді роблю. А не зробити роботу, і місяцями вибивати свої кровні.

Цим бідні відрізняються від багатих.

Перед кожною дією запитуйте себе: «це наближає мене до моєї цілі чи ні. Якщо ні, то для чого її робити»?

Дуже добре, якщо у вас є хобі, яке повністю поглинає вас, ваші думки і бажання. Таким чином ви можете досягти в цій справі досконалості і заробити «бабки».

Але при цьому, люди повинні бути платити за ваше захоплення.

Балашов стверджує, що таким чином може заробити КОЖНА людина. Всі до одного. Але потрібно знайти таке захоплення. Кожна людина унікальна, але не кожна може зрозуміти свою унікальність.

Ще один спосіб заробити: вирішуєш чужу проблему, попередньо взявши за неї гроші. Звучить просто.

Процитую ще одну цікаву думку:

«Если во что бы то ни стало идти шаг за шагом к намеченной цели, она будет достигнута. Если же по какой-то объективной причине это невозможно, то итог стараний возместит все трудности и переживания. А к тому, что все вокруг посто­янно говорят мне «это невозможно», я давно привык…».

На поведінку людини, її світогляд у значній мірі впливають генетика, і сімейні відносини. Це те, з чим більшості з нас прийдеться прожити життя.

Практично усі люди потрапляють в однакову пастку. Вони думають що сильно чимось відрізняють від інших людей, або що, наприклад, смертельна хвороба їх 100% не торкнеться. Але потрібно визнати, що ми прості смертні, звичайні люди. А думки про надзвичайну особливість – самообман.

При цьому, в кожного є унікальні риси, здібності і знання. Цим потрібно користатись. Чому мало платять різноробочому на будові чи охороннику в супермаркеті? Бо те що він робить, може робити кожен.

Згадуючи «горезвісний» офісний планктон, Генадій Балашов стверджує, що бажаючим вибратись із цього, потрібно відрізнятись. Тільки так тебе запримітять, і ти просунешся далі.

У книзі є ще багато цікавих думок (я не кажу правильних чи ні), і всіх у книзі не приведу. Крім того в, Балашова ще є книги – треба буде прочитати.

І насамперед позитивна цитата від Генадія Балашова, автора книги «Как стать авантюристом? Размышления миллионера»:

«Чудес не бывает! Мир состоит из людей, и если вы ходите от одно­го к другому человеку и знаете, какие задавать вопросы, вы мед­ленно, но уверенно приближаетесь к намеченной цели. И у вас все обязательно получится!»

 P.S. Каха Бендукідзе про систему 5.10:

3 comments

  1. А не розказує він як заробив свої перші великі гроші?

    • Ще за Союзу кооператив відкрив, торгував.

    • В обох книгах розказує. Відео Кахи Бандукіде зроблено ще до того, як він розібрався в тому, що пропонує 5.10. Він говорить про податок з обороту, чим не є 5.10.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*