Про безкоштовні фото для сайту

cameraЯ вже колись писав статтю про джерела зображень для сайту. Але останні 1-2 роки зупинив вибір тільки на одному: https://pixabay.com/

Тут фото безкоштовні, величезних вибір. Крім цього, їх можна модифікувати, копіювати чи поширювати, і не обов’язково ставити зворотнє посилання. Що ще потрібно?

І коли я взяв звідси безкоштовно декілька десятків зображень для своїх сайтів, то вирішив поділитись із людьми фото, які зробив сам. Ніби віддати, щось за щось.

Коли додав, то одразу “віддав борг”. А потім сподобалось фотографувати, і я почав викладати фотографії, бо було приємно, що комусь згодиться те, що валяється на жорсткому диску комп’ютера.

А вже потім, прийшов меркантильний інтерес. Виявляється, це ж ті, хто безкоштовно завантажують фотографії можуть надавати добровільні пожертви для авторів фото.

На жаль, це можливо зробити тільки через систему PayPal. Жителі України не можуть приймати кошти через PayPal, так прийдеться трошки чекати.

Але конкуренція серед якісних фото на сайті Pixabay зростає, і щоб бути першим у пошуку певних категорій, краще викладати якісні фото зараз. І коли у нас підключать можливість отримувати кошти через PayPal, то ви матимете розкручений акаунт.

Звичайно, абсолютна більшість із тих, хто приходить на Pixabay йдуть за халявою. Але хтось та й кине пару доларів. Адже клієнтами ресурсу є і громадяни Західних країн, а для них долари, як для нас гривні.

От таке. Починав із безкорисної участі, а зараз хочу розкрутити чим більше фото.

Чому не продаю на платних фотохостингах? Там дуже велика конкуренція, і потрібно давати дуже хорошої якості зображення. А декілька разів пробував, але вирішив там “не рипатись”.

І насамкінець приведу декілька статей, де вже розмістили зображення, зроблені мною:

Тут моє фото включили в якийсь азіатський кліп: https://youtu.be/NmmZZE http://tinyurl.com/h56z294фото стіни із колючим дротом якийсь польський сайт подав,

http://tinyurl.com/j7st6gk — у статті також моє фото,

http://tinyurl.com/zvhojuz — російський сайт взяв моє фото, і хвалиться що “надої ростуть”.

http://tinyurl.com/h28m7pc — це наш сайт,

http://my-travel-diary.by/тут білорус розмістив фото оперного, яке я сфоткав,

http://tinyurl.com/jrbfeat — фото квашеної капусти моє,

http://tinyurl.com/jheleua — фото боксерських рукавиць також моє,

http://tinyurl.com/gtu5htv — іспанський сайт взяв фото про сільськогосподарські роботи,

http://tinyurl.com/h7lnwm3 — і навіть наш ТСН розмістив мою роботу.

Ладно, не буду тут приводити, бо загалом в мене на Pixabay розміщено 124 фотографії, і їх завантажили 17 551 разів.

P.S. Ви повинні знати, що вже завантажені фото неможливо видалити. Як стверджує власник ресурсу, ці фото будуть доступними на сайті, навіть, якщо ви видалите свій акаунт. Врахуйте це.

2 comments

  1. Помятаю якось конвертував з paypal на WMZ з втратою %. Чи зараз взагалі не можна зареєструвати там рахунок?

    • В мене є рахунок, і без проблем можна купувати товари, оплачуючи через paypal, але отримувати кошти не можна. Обіцяють зробити, але поки-що не можна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*