Безкоштовні якісні тексти

тексти, писати, копірайтериСпособів отримати тексти на сайт є багато. Але чесних і законних не дуже багато. В принципі, можна писати самостійно, або замовити копірайтерам.

У першому випадку – це довго і нудно. Якщо наймати копірайтера, то це дорого, а якість може різнитись, і не обов’язково залежить від оплати.

Недавно я дізнався про ще один непоганий спосіб. Точніше знав про нього, але не в такій формі. Зараз поясню.

Приходить на пошту лист: «Павло, Я займаюсь PR-підтримкою компанії ….., і ми хочемо розмістити на вашому сайті одну статтю». Йшлось про мій сайт для друкарства.

Одразу скинула статтю. Я почитав, непогана. Попросив ще скинути пару фотографій – дали.

Домовились, що будуть ще давати цікаві статі по способах друку, новинах галузі. Ясна річ, що там буде згадка компанії, але мені це підходить:

1.Компанія реально відома, і матеріали про неї навпаки, додають моєму сайту авторитету.

2.Тексти на комерційну тематику коштують немало, а тут дають безкоштовно.

3.Десь читав, що коли хочете продавати банери, бажано щоб були так тексти типу «новини галузі», «інтерв’ю зі спеціалістами».

 

В майбутньому хоче сам домовитись з іншими лідерами ринку, щоб розміщували свої матеріали в мене. Мені буде вигідно, бо отримаю тексти, а вони – піар.

Якщо у вас є тематичний сайт, може сьогоднішня стаття вас наштовхне на роздуми та ідеї.

Але є два зауваження:

-співпрацюйте із відомими і великими компаніями, лідерами ринку. Мені одного разу також напросилась якась друкарня написати статтю для піару. Але там нема таких спеціалістів, що можуть якісні аналітичні матеріали написати. Тому текст вийшов м’яко кажучи слабенький. Я сам не радий був, що з ними зв’язався.

Тому – тільки лідери. Але для цього ваш сайт повинен мати певну відвідуваність, і пристойний зовнішній вигляд.

-я одразу попередив, що тексти мають бути унікальними, показав сервіс, де її перевіряю.

Успіхів!

P.S.Метод чимось нагадує гостьові статті, але тут необов’язково ставити відкриті посилання. Крім того, не ви піарите чийсь сайт, а фактично “примазуєтесь” до іміджу відомої компанії.

5 comments

  1. Таке тільки в комерційні тематиці може бути, інакше точно з посиланням =) Я теж не радий був, що погодився на котах статтю розмістити. Хоча й посилання на нормальний сайт було, а от сама стаття – ну суто вода, “перевивання с пустого в порожнє”. При цьому ще й оптимізатор якийсь дурень походу, бо я сказав,що стаття слабка, не під запит (і оптимізувати під запит її не можна, бо по темі – запитів 10 в місять) і запропонував написати самому статтю, без жодної оплати. При цьому стаття була б для його поселань більш тематична (бо ця по загальній темі), на неї приходили б мінімум десяток людей щодня (бо я писав би бід запит) і відповідно на йього посилання хтось з них та клікнув би (а чим не ознака природності посилання). При цьому ж я статтю написав би безкоштовно, а він той текст, який мені скидав би – міг комусь іншому, менш вимогливому скинути.
    То ні, не захотів… Дурень короч)

    • Тому я й попередив у статті, що у “середніх” компаній чи сайтів таких спеців нема. Це мають бути лідери ринку. У твоєму випадку, можеш писати компаніям типу http://www.whiskas.ua/

  2. А ще спробуй написати виробникам обладнання чи фарб для типографій, аби вони написали про себе (можна й з посиланнями, але це вже за додаткову плату) і розмістили цю статтю на твоєму сайті

  3. Так справді гарний спосіб, і головне взаємовигідний для обох сторін. На один мій сайт теж періодично один дядечко психолог з Києва свої статті присилає, де зокрема піарить свої книжки, йому виходить безкоштовна реклама та піар, а мені безкоштовні гарні та унікальні статті для сайту 🙂

  4. Я вже відібрав 16 компаній (для початку), і тепер складаю листа. Треба буде відправити.
    Якщо хоча б 3-4 погодяться – буде круто.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*