Безкоштовний контент

контент для сайту, безкоштовний Поговоримо про отримання безкоштовного контенту для сайту. Не секрет, що одним з головних завдань будь-якого власника сайту є отримання контенту на ресурс. І дуже бажано щоби він був унікальним, його було багато, поступав регулярно. А якби був ще безкоштовним, то це б взагалі було класно. Адже якісний ресурс є дуже важливою умовою отримання нових і нових відвідувачів на сайт.

Якщо ви вже маєте свій проект, то напевне знаєте як непросто щодня писати тексти, адже вони повинні бути об’ємними, від 3 000 знаків без пробілів. Можна купувати тексти на біржах статей – вибір великий. Як то кажуть «до кольору до вибору». Але одна така стаття буде коштувати від 40-50 гривень і вище. Інколи значно вище. Ви готові щодня купувати статті? Якщо ні, то прийдеться шукати інші варіанти.

Потрібно знаходити варіанти, щоб читачі самі наповнювали наш ресурс, типу як у Вікіпедії.

Якщо ви думаєте що це неможливо, то трошки помиляєтесь.

В першу чергу зверніть увагу на коментарі до статей – це люди самі пишуть вам контент. Крім того, на наявність коментарів обов’язково звертатимуть увагу як рекламодавці, так і редактори всіляких Яндекс Каталогів. Так що це «вещ» потрібна і означає що ресурс “живий”.

Але не так просто привчити читачів ставити коментарі, на це потрібен час.

Ось в мене, ще не дуже пишуть, правда, як вже пишуть, то пишуть.

Є в мене стаття, давно написана (на сайті рік, але писав років півтори тому точно) про те, як розмовляти зі Свідками Єгови. http://pavlofox.net/yak-rozmovlyati-zi-svidkami-ehgovi/

То там недавно мені такий коментар накатали, більший ніж моя стаття – вони ж поговорити люблять 🙂

Та я також люблю, і відповів їм таким же розгорнутим коментарем. В результаті на сторінці більше 15 000 символів без пробілів! З них стаття має тільки 5 000 символів тексту. В мене таке відчуття що вони на цьому не зупиняться, але робити зі сторінки бібліотеку також не хочу, тому прийдеться потрошки прикривати там коментування.

І як така сторінка не вилізе в топ, якщо в ній стільки тексту?

Так, йдемо далі.

Є в мене сайт про хвилястих папужок. То там така сама проблема. Спочатку всі статті я писав сам, доки вистачало сил та ідей. Та скільки там напишеш? Я вже описав про хвилястих папужок все що можна! Потім купив пару статей на біржах контенту, бо сам вже нічо не придумаю.

Здається що все. Та десь пару днів тому приходить лист на пошту (мені частенько на пошту пишуть читачі цього сайту), в якому жіночка класно описує про свій догляд за папужкою. Я їй відповів і подякував за лист. А потім прийшла «мисля», і я їй відписую ще раз, і запитуюсь чи можна розмістити її лист на сайті. Погодьтесь, досвід людини дуже важливий, і ніякі рерайти копірайтерів його не замінять. Вона погодилась, і прислала ще листа.

Я розмістив по свої базі підписчиків, подякував, і запросив бажаючих надсилати листи, вони будуть розміщені на сайті. Після цього жіночка ще прислала один лист, і якась дитина (клас може 5). Плюс я переклав текст на українську, в результаті отримав може тисяч 20 знаків унікального контенту.

 

А ви думали що це неможливо! Та можна взагалі оголосити конкурс, наприклад, на кращий лист «про то і сьо». Призначити приз, і публікувати роботи конкурсантів на сайті. Отримаємо і природні посилання з мереж, і цікавий унікальний контент, і «пожвавлення» на сайті. Можна взагалі поставити голосування, то дітвора конкурс сама в соцмережах прорекламує.
І зверніть увагу, у цій статті я навіть не розглядав таке явище як «гостьові пости». Для тих хто не знає, то це розміщення класних статей які присилають інші автори на вашому ресурсі. А взамін ви з тексту ставите посилання на них. Але ваш сайт повинен бути прокачаний, інакше нащо їм потрібне посилання із ресурсу з нульовими показниками?

Так що все можна, тільки треба постійно шукати та пробувати.

One comment

  1. Прийшлось коментарі до сторінки про Свідків Єгови видалити, і заборонити коментування. Як я і підозрював, це вже перейшло межі пристойності. А я не лікар.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*