Бій Кличко – Пулєв. Післямова

Кличко ПулєвЯк і більшість українців подивився захоплюючий поєдинок. Є пару думок, з ними хочу поділитись.

1.Стандартний бій Володимира Кличка виглядає так: джеби і клінчі на протязі 5-9 раундів. Після цього вимотаного суперника добивають правим прямим. При цьому, суперник дуже не пручається, і бажає щоб «все швидше скінчилось».

Тут навпаки, противник вийшов не гроші заробляти, а перемогти. Вже з перших секунд Володя пропустив несильний удар. Напевне зрозумів, що Пулєв не жартує, і двічі в першому раунді відправив суперника на підлогу. Бій пішов нестандартно.

2.Декого здивував свист на адресу нашого спортсмена в … Німеччині. Як так, там же ж Кличків люблять? Моя думка, що Пулєв не «чистий» болгарин, а з турецьким корінням. В Німеччині турків дуже багато. От вони і поприходили.

3.Не знаю як ви, а я радий, що перед боєм не було цих “співів” національних гімнів. Мені це не подобається. Тільки запис гарної мелодії. А то ледь не до концертів доходило.

4.Кубрат знав про манеру ведення бою Кличка, тому не давав йому клінчувати та проводити джеби. Дуже добре, що Володя зміг перебудуватись, і почав пробивати болгарина лівим боковим. Це для українця не типово. В нього коронка «лівий джеб і одразу правий прямий».

5.Але загалом Пулєв дуже небезпечний суперник. Десь чув, що Повєткін хоче матчу реваншу. То нехай спочатку переможе цього болгарина 🙂

6.Дивлюсь, що у важкий дивізіон поприходило дуже багато високих та сильних спортсменів. Тепер з ростом до 190, там нема що робити.

7.Володимиру Кличку 38 років. При цьому в нього суперова реакція та швидкість. Але все одно, стає сумно, що майже двох десятилітня гегемонія братів Кличків закінчується.

Можете на мене ображатись, але я не бачу, хто їх зможе замінити. Так, Усик сильний боксер, але це не те. Для суперважкої категорії «мєлковат».

8.Одразу після перемоги подумав, що Клички принесли більше слави Україні, ніж всі політики разом взяті. І може на додачу зі співаками.

9.У Пулєва класна атака – Кличко трохи пропустив. Якби в болгарина був ще й такий захист – було б не смішно.

10.Володя дуже сильно б’є. Супернику під правим оком зробив величезну гематому в п’ятому раунді.  Одним ударом.

11.Неприємно вразив після бою болгарин. Заявив, що Кличку повезло. Та це тобі повезло, що ти отримав потужні удари, чотири рази падав на ринг, і ще можеш говорити!

Згадайте перший бій Володимира із Лаймоном Брюстером. Всім зрозуміло, що Кличка отруїли. Але він все одно каже: «я цей бій програв». Таким чином він не втікає від відповідальності і бере під контроль все у своєму житті.

12.Добре, що Володя після бою привітав українців, в тому числі гаслом «Слава Україні!». Останнім часом воно набрало шалену популярність. Це чудово. Такий клич мобілізує, навіть в складну хвилину.

13.Перед трансляцією поєдинку показали фільм про тренування молодшого Кличка. Добре що подивився. Тепер точно знаю, що успіх – не випадковість. Майже все можна спланувати. Тільки потрібно працювати «як коняка». І тоді суперники казатимуть, що тобі везе 🙂

4 коментарі

 1. Люди самі себе виправдовують говорячи що професіоналу “пощастило”. Відео видалене.

  • Якби К2 викладало в Ютуб офіційні відео боїв, то їх не видаляли б. А так, і сам не гам, і другому не дам.

 2. Це “пощастило” – стане мемом 😀 52 нокаути і 53-ій пощастило 😀
  2. Цей Пулєв здається живе в німеччині. Так само, як і клички тому публіка була 50/50. Це не вперше коли зал проти Кличка.
  Взагалі то так, в них обох подібна тактика бою. І суперник добре підготувався до типового для Кличка бою. Але видно, що тренера підготували декілька сценаріїв розвитку. Так, що є те, що є – пощастило 😀
  Щодо гімну, то як на мене, використали невдалий запис. Ще й пришвидшений чомусь.
  Ну про “Пощастило” 😀 Цей Пулєв першу поразку отримав, що ще хотіти – не вміє програвати.

 3. Цікаво буде, коли Володя вийде на переможця Ф’юрі – Чізора.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*