Бійцівський клуб

бійцівський клубНедавно потрапила на очі інформація про бійцівські клуби створені практично по всіх великих містах світу та в Україні зокрема.

Про що йдеться? Якщо ви хоч трохи розбираєтесь у футболі то повинні знати що там є офіційні матчі та товариські. Останні  не дають можливість набрати очок, зате добре підходять для тренування та перевірки своїх. Регламент трошки послаблений у порівнянні із офіційними матчами (більше замін гравців). Поєдинки у бійцівських клубах це і є по суті товариський поєдинок для тих, хто хоче не боятися вуличних бійок, загартувати тіло та характер.

Структура та правила участі в таких клубах досить прості. Збираються чоловіки бажаючі стати сміливішими та впевненішими в собі, а також перевірити свої можливості, підняти адреналін та загартувати волю.

Бої проходять тільки один на один, із захисних засобів тільки капа (захист зубів) та іноді бинти на кулаках.

Вагових категорій немає, це й не дивно, адже на вулиці їх також немає. Важливі не перемоги, а кількість боїв. В будь-який момент учасник може вийти з бою, і за це не «засвистять». Після поєдинку практично всі суперники щиро обнімають одне одного.

Правда без невеликих травм не обходиться, але при появі крові бій зупиняють. Бували випадки коли ламались носи чи ребра. Але це скоріше виняток.

Можна відмовитись від поєдинку ще перед початком, але просто прийти подивитись не можна. Перший бій потрібно прийняти, інакше буде ціла група «зівак».

На відміну від спортивних секцій тут, уроків немає, тільки «екзамени».

Участь у клубі безкоштовна, платять тільки символічні суми за оренду приміщення.

Хлопці мають свій сайт http://fightclub.net.ua/ та форум http://fightclub.net.ua/forum

Там можна отримати необхідну інформацію. Зокрема дається інформація як вибрати капу та її підлаштувати під себе http://fightclub.net.ua/

Їхня група у Вконтактє http://vk.com/club1759313

На їхньому сайті зібрана дуже цікава колекція боїв http://fightclub.net.ua/skachat-boi-video.php

І хоча хтось у коментарях написав що бійці «дерев’яні», ці поєдинки сильно нагадують вуличну бійку. Це набагато наближено до реальних умов ніж боксерські чи каратистські поєдинки які показують по телевізору.

Обов’язково подивіться.

Моє відношення до таких клубів.

Позитивне, це ж ніхто нікого не заставляє, приходить тільки той, хто відчуває в цьому потребу.

Зате потім в критичній ситуації на вулиці він знатиме що робити, і не боятиметься заступитись за слабшого.

Такі, як і інші спортивні клуби нам дуже потрібні. Адже в наш час стають менш модні мужні чоловіки та сила, згадайте хоча б напрямок одягу «унісекс». А це не є добре. Хто ж тоді захищатиме свою сім’ю, родину, країну?

Тільки не плутайте описані тут бійцівські любительські клуби із боями без правил за гроші.

Особисто я в такому участі не брав, хоча постійно в гаражі товчу грушу, працюю з лапами та боксерським мішком. Крім того працюю зі штангою. Але до бійцівського клубу ще «не доріс». Спочатку хочу спробувати себе у пейнтболі. Бажання є.

3 коментарі

  1. А хто засновник клубу?
    П.С: коментарі з телефона не залишаються.

    • То по всіх містах так збираються. Особисто мені здається що краще тренуватись з тренером і спортклубі. Але там немає відчуття саме “вуличної” бійки.
      Як то кажуть: кожному своє.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*