Бізнес по-українськи

У нас кабельне телебачення, хоч я його рідко дивлюсь. Підключені до провайдера «Воля». А на свята були у родича, то він собі купив приставку для цифрового телебачення Т2. Придбав на радіо базарі, підключає звичайну антену, і має 32 канали безкоштовно.

І нас активно агітував, то я й задумався.

Тим часом, кабель, який веде до комп’ютера, у хаті протерся, і прийшлось його замінити на новий. Вивели на між сходову площадку, а далі прикрутили до кабелю, який іде із коробки. Прийшлось скрутити проводи, бо спеціальний ключ до коробки має тільки майстер.

І от, вже зо два тижні так було.

Сьогодні телефоную до «Воля», і кажу їхньому співробітнику, що коли їхній майстер буде проходити в моєму районі, нехай через тиждень чи місяць (так і сказав), підключить кабель до коробки. Вони мають спеціальний інструмент, і їм це 2 секунди обжати кабель і запхати цей штекер у коробку.

Тоді й почалось.

Консультант запитала, чи записати майстра на виклик до мене. Я по тону розмови почав щось підозрювати, і запитав, чи це платно.

Консультант сказали, що виклик майстра, це 50 гривень. Тоді він оцінить складність робіт, і складе кошторис. В цей час у квартирі хтось повинен бути.

Я тоді сказав: «тоді дякую, нічого не треба».

Не знаю, хто тут правий. Але абонентську плату оплачуємо регулярно. Йдеться про те, чи не спробувати інші варіанти отримання телепрограм.

А тут замість по-дорозі, коли майстер буде проходити за 2 секунди підключити кабель до коробки, щоб трошки сигнал був кращим, розігрують цілу драму. Треба заплатити за виклик і ще й вартість робіт.

До речі, якщо цікаво, то ось цей кабель примотаний до рідного, який йде із коробки.

9 коментарів

 1. Багато чув нарікань на послуги “Волі”

 2. “Дві секунди” приїхати на потрібну адресу, тож нічого не коштує, та що там та “ПЯТёРОЧКА”; дві секунди піднятись на п’ятий поверх,(або другий, або дев’ятий- та яка різниця… тож дві секунди…); взяти коннектор (F 6- пятЁрочка); а скільки коштує час, ота годинка, на яку робітник витратить ті “дві секунди”? Аж П’ЯТДЕСЯТ гривень, ВИ ШО? Та побійтесь Бога, Падлюки, тож майже ДВА ЄВРО

  • 50 гривень – це тільки виїзд спеціаліста на місце. А потім складання кошторису робіт. Я про це написав у статті.
   Плюс, я просив, щоб спеціально не їхали. Коли будуть якісь роботи проводити поруч на районі (через тиждень, місяць), нехай підійдуть, і підключать кабель.

 3. Якщо 50 ₴ трбі забагато, Дай заявку, що ні }{_я непрацює, (тільки в мить дзвінка вийми кабель з модема), прийде тєхнік даш йому “І.Франка”, і все буде гуд, (до речі прийде в нащначений тобою час, хоч в 19:39), заощаджиш трохи більше 1€…
  Зміни назву цій статті- на “ЖЛОБСТВО по УКРАЇНСЬКИ”

 4. А чи зробили тобі телебачення??
  І як ти виправив ситуацію????
  До рері у нас в Херсоні 94% “Вольовських” коробок відкриті…
  Можу дати 5 способів їх відчинить, за “дві секунди”, перший – БОЛГАРКА ?, … , п’ятий – заплати грощі…

  • Ніяк не виправляв, так показує.
   Мені не вигідно спеціально викликати майстра і оплачувати підключення, бо краще ще докинути сотню-другу, і придбати приймач цифрового телебачення.

   • Ну да, 20₴, тож так багато!!! А то аж полтос… Ти шо дві пачки дишевих цигарок, три пляшки гидкого пива(“Львівське” або “Славутич”, “Рогань”, “Оболонь”…)
    Та ще за дві секунди…
    Мій покійний дідусь часто казав: “Дешева рибка, та не добра юшка…”
    Знаєш, Павле, абонплату ти платиш за послугу, а кабель, по якому послуги доставляються до твого приймача, є твоєю особистою власністю, ( не важливо за скільки ти підключався, за 1500₴, або 1₴). Читай договір?.
    Докинь краще пару соток, купи собі Т2, і не €_и мозок…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*