Книга А. Левитас «Больше денег от вашого бизнеса”

книга для бізнесменівОгляд книги Александр Левитас «Больше денег от вашого бизнеса».

У книзі автор описує всі прийоми за допомогою яких можна збільшити продажі та доходи у вашому бізнесі.

Про бізнес я прочитав пару десятків книг, тому хорошу від поганою відрізню майже відразу.

У даному випадку раджу всім бізнесменам прочитати цю книгу. Вона буквально переповнена корисними порадами. Тільки читайте її не просто так, а з ручкою та блокнотом. Читаючи, майте найвазі свій бізнес, і виписуйте що можна застосувати саме вам. Ви будете здивовані, скільки можливостей з’явиться. Часто таких, які не потребують особливих коштів.

Книга згодиться не тільки «прямим» бізнесменам, але й власникам сайтів, інфобізнесменам, навіть найманим працівникам.

Сама книга поділена на 6 розділів, в кожному автор згрупував способи як: приваблювати клієнтів, заключати угоди, збільшувати об’єми покупок клієнтами, як збільшити націнку та заставити покупця повернутися ще раз, як знизити  витрати.

От дивіться, приведу декілька класних прийомів.

1. Роблячи торгову пропозицію, з перших же слів слід згадувати основну вигоду від купівлю + додаткову вигоду. Виходить ніби «подвійний удар» який заставить потенційного клієнта стати реальним.

2.Для успіху має бути УТП (унікальна торгова пропозиція). Це те, чим ваш продукт (послуга) вигідно відрізняється від конкурентів. Бажано писати не сильно розумними технічними термінами. Якщо немає чим виділитися – не біда. Можна згадати якусь особливість із виробництва. Навіть якщо це всі використовують.

Пам’ятаю, якийсь виробник молока на рекламі хвалився що їхній продукт є джерелом кальцію. А ви думали…

3. Сильно підіймають продажі відгуки задоволених клієнтів. Але відгуки повинні бути «правильними». Не просто «о, класний товар». Задоволений клієнт повинен написати чим саме допоміг куплений товар (послуга) і яку його проблему вирішив.

4.Сама реклама повинна запропонувати клієнту зробити дію, а не він сам повинен здогадатись. Крім того, як було вище сказано, має бути УТП та описана вигода, яку отримає клієнт.

5. Також, слід відповідним чином навчати своїх продавців. Із потенційним клієнтом вони повинні себе вести так, ніби він вирішив купувати товар, а не тільки думає що робити.

6.Продавці повинні вивчити завчені короткі речення, котрі зможуть збільшити дохід від торгівлі. Наприклад, на прохання клієнта Макдональдсу продати біг-мак, продавець ствердним тоном додає «Повну порцію?».

Якщо хтось сумнівається чи брати товар, продавець впевнено запитує у що завернути.

7.Можна значно збільшити виручку, якщо в момент очікування клієнта (біля каси, очікування послуги) на видному місці розкладати недорогі супутні товари.

8.Дуже і дуже великий відсоток клієнтів не прийде до вас знову. Чому? Є відповідь. Згідно опитувань, майже 70% клієнтів перейде до конкурентів через хамське відношення персоналу. Що ж робити? Найпростіший вихід – таємний покупець.

Ви, ваш знайомий чи спеціально найнятий працівник здійснює таємну покупку, і потім фіксує все що йому сподобалось чи не сподобалось.

9. Є інший спосіб БЕЗКОШТОВНО дізнатись що у вас не ідеально. Зробити можливість клієнтів залишати анонімні відгуки.

10.Важливо не тільки заробити гроші, але й зменшити витрати. Автор також дає дуже багато корисних порад. Наприклад: «не купуйте корову заради відра молока». Якщо вам потрібно одноразово просвердлити дірку в стіні, не обов’язково купувати дриль.
Це все в переносному значенні. Думаю, ви самі прочитавши книгу зможете побачити, що треба робити самому, а що відправити на аутсорсінг.

Все, більше прикладів не буду наводити. У книзі їх в десятки разів більше. Якщо хочете щоб ваш бізнес процвітав – не полініться витратити пару днів на прочитування книги «Больше денег от вашого бизнеса».

Купити можна тут http://topkniga.com.ua/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*