Бразилія – Німеччина 1:7

Бразилія - Німеччина 1:7Ніколи б не подумав, що буду писати статтю про такий матч. Адже не часто найтитулованіша команда світу пропускає 7 м’ячів за одну гру. Та ще й в себе вдома.

Перед матчем я «ставив» на бразильців, хоча й вболівав за німців. Чому на бразильців? Мало того, що вони зібрали найбільше нагород у футболі, в очних протистояннях явна перевага була на стороні бразилійців. Так вони ще й приймають сам футбольний чемпіонат. Як відомо з історії, такий фактор суттєво збільшує шанси перемогти.

Ну сталося те що сталося. Вже після першого тайму програвати 0:5 – це шок. Останнього раз при перегляді телевізора  я думав що сплю – 11 вересня 2011 року. І тепер.

Причин поразки бачу три: найслабша команда за останні десятиріччя, феноменальна гра німців, елементарна психологія.

Як і у випадку з першим провальним на цьому чемпіонаті матчем іспанців з голландцями, ніщо не віщувало біди. До пропущеного першого голу, іспанці увесь перший тайм виглядали суперово. Бразильці також в перші хвилини грали непогано (можете подивитись повтор матчу).

Але, коли від тебе чекають перемог, а ти пропускаєш голи, то далі команда просто ламається.

Я вже жартував, що на другий тайм можна було випускати в футболках Німеччини збірну мого села, і вони переможуть бразильців.

Думаю, були часи, коли за цілий чемпіонат бразильці пропускали менше, ніж тут за один матч.

Мій брат каже, що тепер у другому півфіналі Аргентина та Нідерланди захочуть програти, щоб не потрапити на німців 🙂

Коротше шкода трохи бразилійці. Особливо дивитись як плачуть їхні вболівальники. Але з другого боку, це всього на всього гра. Як казали моя бабця: «22 вар’яти гонят за бальоном».

Це ж не трагедія, яку переживає, наприклад, зараз Україна, втрачаючи своїх бійців, отримуючи їх каліками.

А гравці сильні, красиві, молоді, багаті. В них ще все попереду. Ще й матимуть що внукам розказати 🙂