Огляд книги А. Парабеллум, Н. Мрочковский. “Быстрые результаты: 10-дневная программа повышения личной эффективности”.

10-дневная программа повышения личной эффективности"Прочитав не один десяток книг про створення власної справи, продажі, тайм-менеджмент, мотивацію, досягнення успіху. І на фоні усіх цих книг праця Парабеллума та Мрочковського “Быстрые результаты: 10-дневная программа повышения личной эффективности” виглядає дуже добре.

Скажу більше: я вперше зрозумів наскільки потрібно «пахати» для досягнення успіху, а не робити видимість бурхливої роботи. Здається після таких книг починаєш розуміти чому ти не можеш досягти всього чого задумав.

А хлопці у книзі показують скільки можна встигнути всього за 10 днів. Скільки справ зробити чи книги прочитати. До речі про книги. Мушу визнати, що я трошки був зазнайкою що стосується читання книги. Адже їх за рік прочитую під 100. На фоні більшості людей – це хороше досягнення. Тому я думав що є не знати яким суперменом, навіть в меню виніс сторінку «книги які я читаю».

Та виявляється, що людські можливості є значно, значно більшими. У цій книзі (тренінгу) хлопці показують як швидко насправді слід читати книги. Я біля них і «рядом не стою».

Але про все по черзі.

В книзі дається дуже багато порад, і я не збираюсь (і не маю права) копіювати тут видання. Це потрібно прочитати самому. Але деякі цікаві моменти приведу.

Зокрема автори стверджують що наш мозок пристосований до обробки інформації, пошуку варіантів та шляхів виходу із тої чи іншої ситуації, і т. д. Але мозок (УВАГА!) дуже погано пристосований до зберігання оперативної інформації. Тобто він зберігаючи список справ які потрібно зробити витрачає дуже багато енергії та ваших сил.

Тому все що потрібно зробити слід записувати у записник, і по мірі виконання викреслювати. Записаних справ у вас повинно бути декілька десятків, не менше. Після цього ви побачите як стало легше думатися, оскільки мозок почав робити те, для чого підходить найкраще, а не для тримання в голові речей які потрібно зробити.

Потім справи у списку слід по сортувати на ті які можна зробити за 1-2 години, ті які можна зробити за день, і великі важливі справи.

Далі слід сісти і зробити всі невеликі справи. Таким чином чи зробите велику частину справ котрі «висіли» місяцями.

Слід завести щоденник, і кожного вечора записувати що конкретно було зроблено. Бо є різниця між «робити» та «зробити».

Важливо відмовитись від перегляду телевізора, вживання алкоголю, кави, куріння.

На кожен день в книзі даються певні завдання. Наприклад, один із днів автори радять прожити спокійно та без «гонок», згадати своє безтурботне дитинство, як ви відпочивали на канікулах чи ганяли з хлопцями м’яча. Це дасть можливість вам відпочити та набратися сил.

В багатьох авторів книг по мотивації (у цій також) є порада уявити та записати свій ідеальний день. Сісти спокійно, і подумати де ви живете у вашому ідеальному світі, хто вас оточує, які емоції ви відчуваєте кожного дня, чим займаєтесь, скільки заробляєте, що ви несете у цей світ. Можливо для багатьох ця порада звучить дивно, але погодьтесь, неможливо потрапити в ціль, яку ви не бачите.

Ще одна дуже хороша думка прозвучала у книзі: часто надто багато думати шкідливо. На певному етапі слід перестати думати і просто робити. Інакше можна (як більшість людей) постійно щось планувати, думати, вибирати кращий варіант, а в результаті так і нічого не зробити.

Мрочковский у книзі-тренінгу наголошує про важливість прочитання УСІХ (!) книг по вибраній вами спеціальності. Просто слід прочитати усі доступні книги. Звичайно, таким чином як ми звикли їх не прочитаєте. Там своя методика, і для її ознайомлення прочитайте саму книгу. Автор стверджує, що в результаті цього ви буквально «зірвете мозок інформацією» (в доброму розумінні звичайно). І таким чином обженете 95% спеціалістів в даній галузі.

Інформація без її застосування нічого не вартує. Як тільки дізнались про якісь «фішку»  чи методику – одразу застосовуйте. А вже по ходу можна її коригувати чи від неї відмовитись.

Також автор радить не тільки прочитати всі книги по своїй сфері діяльності, але й продивитись відео та прослухати аудіо матеріали.

Як бачите, у книзі дається дуже багато хороших, порад. Бо є книги, в якій фактично одна порада розтягується на 200-400 сторінок (як так можна?). а тут навпаки, десятки порад перевірених практикою.

Якщо вас дана сфера цікавить – прочитайте дану книгу.

P.S. Хороше відео, яке крім того допоможе вам вивчити англійську

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*