Бюджет на 2014 рік та закон №3879

бюджет 2014Вчора депутати руками наприймали законів від яких вжахнулася, напевне, кожна тверезомисляча людина. Та про все по-черзі.

Спочатку бюджет

Судячи із щасливих усмішок та танців прихильників влади, прийняли щось дуже і дуже добре.

Із інформації в мережі випливає, що, наприклад, на утримання дачі Януковича виділено 250 мільйонів гривень. А онкохворим дітям тільки 50 мільйонів гривень.

І чого ці бюджетники «пляски» організували? З якої радості. Кажуть, що тепер пенсії отримають.

А хворих дітей не шкода? Перший Національний чемно розповів про ухвалення бюджету, і словом не обмовився про мізерну допомогу хворим дітям.

А потім кожної неділі просять допомогти «Тарасику на пересадку кісткового мозку чи Марійці на пересадку легень». А де візьме проста людина із прибутком 2-3 тисячі гривень, тих 100 000$  і більше на лікування?

От і збирають по крихтах, замість мала б держава виділити потрібну суму. А зараз так, «пляски».

Ще одне, щоб десь додати грошей, десь потрібно їх забрати. А в кого такого забрати, щоб і мітингувати не прийшов під Верховну Раду, і касками не стукав на протестах?

Так, депутати думають в правильному напрямку. Діти. Діти із ДЦП. Ці точно не прийдуть протестувати.

От і в бюджеті 2014 року видатки на них зменшили у 63 рази!!! Тільки 675 тис. грн. До речі, фінансування оздоровлення депутатів – 81 мільйон гривень.

А щасливі бюджетники поїхали додому, роботу виконано, рішення депутати ухвалили…

До речі, в християнстві є таке поняття як «гріхи котрі кличуть помсти до неба». До них відносяться такі речі як гомосексуалізм, і …скривдження вдів, сиріт та дітей. Чому останніх? Бо їх немає кому захистити. Так само з дітьми із ДЦП.

Тепер про цей скандальний закон №3879

Тут і без моєї писанини зрозуміло: якщо його суспільство прийме та почне виконувати, то буде піпець (щоб не сказати гірше) усім. Причому і самим провладним депутатам. Як бачимо, у Північній Кореї навіть дядько Кім Чен Ина не був у безпеці.

Ось що по наприймали http://expres.ua/

і тут: http://incognita.day.kiev.ua/

Ясне діло, що система себе захищає як може. Але лідери опозиції трохи беззубі. Таке враження, що влада постійно їх переграє та опереджає на один крок користуючись своїми повноваженнями.

Тільки зробили таку ефективну річ авто майдан – одразу пристосувалися і почали забирати права водія.

Тільки люди створили стійкий спротив у вигляді Майдану – одразу провокації типу ті тушок, якихось повій, і т.д. Та зберіться разом, і хоча б методом мозкового штурму накидайте ідей, і виберіть кращі.

А головна причина в тому, що люди не мають чіткого плану. Потрібно, щоб ОДНА людина взяла на себе відповідальність, і повела людей за собою.

Подобається комусь, чи ні Помаранчева революція, але тоді був чіткий лідер, і всі знали кого слухатись. Зараз такого нема.

Не обов’язково це мають бути вже відомі лідери опозиції. Можна вибрати людей з народу, без маєтків, і підприємств. Наприклад, той же Андрій Парубій чи Микола Коханівський.

P.S. Згадав ще один момент про прийнятий бюджет. Виявляється, тільки цього року країна віддасть 1,29 млрд. гривень як повернення кредиту за проведення Євро-2012. Тобто, за 3 тижні «вимахування» ми платимо тільки цього року такі гроші. А ще скільки державних коштів чиновники «освоїли», стадіон у Львові простоює, із доріг «під Євро» сніг минулого року змив асфальт…
Хтось скаже, що варто було витратити навіть таку суму заради престижу держави. Але ви ж не забули, що всім онкохворим дітям цього року виділили тільки 50 мільйонів гривень?

P.P.S. Один із “чільних” регіоналів, автор законопроекту №3879 Володимир Олійник у 2004 році:

7 коментарів

 1. На тому тижні із таксистом говорив, поки їхали. Так от, дядько теж каже, що проблема у відсутності лідера в опозиції. Казав що голосував за Свободу, але не розуміє чому зараз вона “обмежується” тільки руйнуванням пам’ятників, а не реальною боротьбою. 
  Я теж не розумію… Тягнибок останнім часом став більше говорити, аніж робити… не подобається мені це, єдина людина з тих “кандидатів”, за яку я голосував би на виборах.
  Та щось я розчаровуюсь… Не тому я прихильник Свободи, що говорити вони вміють про “бандитську владу” відкритим текстом. І не тому, що “давайте все мирно вирішимо, танцюючи на майдані”.

  • Можливо тому, що їм є чого втрачати? Займають певні позиції в суспільстві, мають статки.

   • Не займають, а втрачають. 
    Як можна досі вірити в “мирні” методи, коли ота скотина донецька відкритим текстом по телебаченню каже “той й що, то ж мирні методи, нехай собі страйкують”. Навіть не приховує, що йому насрати і, що хотів робити, те і буде.

    • А бідні люди стоять місяцями на Майдані…

     • Олексій

      Але ж треба щось робити. Ті уроди вже всі  межі переходять. Якби в нашого народу була згуртованість, ми могли б за декілька днів скинути владу, навіть мирним протестом, зупинити всі виробничі процеси в країні, але ми на це не здатні, в людей не має заощаджень, люди бояться втратити копіїчні роботи, людям потрібно годувати дітей.

   • Справа не лише в статках, але й у відповідальності. Кинути народ на озброєний беркут і дурак зможе, але тоді трупів не перебереш і армія підклчиться, тоді рахуй усе пропало. Ми не знаємо, що робиться за кулісами, тому не можемо стверджувати про неробство

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*