Чемпіонат світу з футболу 2014

Футбольний стадіонЛюблю спорт, але не є супервболівальником. Не гризу нігті, коли програє команда, адже це всього спорт.

Та чемпіонати з футболу дивлюсь із 1992 року (мені було тоді 12). А вже через два роки, у 1994, ми з братом почали записувати склади команд та результати матчів.

І активно записували десь до 2002 року, потім ще років 4 просто писав результат.

А далі вже з’явився інтернет, і будь-хто міг отримати точні дані про всі результати чемпіонатів світу та Європи.

DSCN2784

Один із моїх зошитів

 

До речі, як ми записували.

Щоб дізнатися результат усіх матчів, ми дивились УСІ матчі, крім останніх в групі (бо йшли одночасно).

Одразу були проблеми зі складами команд, адже диктори їх називали швидко, і важко було записувати. Та згодом включили смекалку, і записували початок трансляції на магнітофон.DSCN2783

Потім, вже й спокійній обстановці, все це діло переписувалось на папір.

Отаке було…

Чемпіонат світу 2014 також буду активно дивитись, оскільки таке буває раз в чотири роки. Та й цікаво дізнатись, хто ж таки кращий у футболі.

За кого вболівати і хто переможе?

Оскільки немає української збірної, то прийдеться вибирати за кого вболівати. Однозначно це не буде збірна Росії 🙂

Напевне буду за ту збірну, яка за результатами перших матчів покаже хорошу гру, і ще не вигравала титул.

Прогнозувати не просто, адже можуть бути сюрпризи. Наприклад, в 2004 році га греків ніхто не ставив, а вони стали чемпіонами Європи.

Та, думаю, що найбільші шанси перемогти мають бразильці. І не тільки через хорошу збірну. Просто господарів чемпіонату судді будуть «тягнути». Це ж не вперше.

Є ще один нюанс.

Серед збірних екстракласу, були дві, які в останні 2-3 десятиліття не отримували титулів. Та й до фіналів та півфіналів майже не доходили.

Маю на увазі іспанців та англічан. Чудові збірні, чудові виконавці, але дуже часто навіть з групи не виходили. Не фартило.

Та Іспанців прорвало, і на останніх чемпіонатах «своє взяли».

Англічани ж чекають свого часу.

Трошки про організацію чемпіонату.

У Бразилії, незважаючи на футбольні традиції, люди не можуть змиритися із 11 мільярдами доларів потрачених урядом на цю подію.

Я їх розумію. Згадайте як у нас, на декілька тижнів часу викинули величезні кошти, і тепер ще довгі роки будемо віддавати борги.

Ясне діло, що на цьому хтось нажився, бо, наприклад, зараз поляки відмовляють від зимової Олімпіади. А наші чиновники із задоволенням готові прийняти всесвітні ігри. Ще би, не вони ж платять!

Моя думка, що потрібно потрошки керівникам світового спорту «збавляти обороти», і робити більш бюджетні змагання.

Адже кожного року вартість олімпіад та чемпіонатів росте, і скоро їх зможе провести тільки США та Китай.

Добре з тим. Будемо дивитись на свято спорту. Прекрасно, коли країни визначають між собою хто сильніший на спортивних майданчиках, а не за допомогою зброї.

Нехай перемагає сильніший!

P.S.Усіх переможців чемпіонатів світу та Європи з футболу можна подивитись тут http://goo.gl/2OUgCy  і тут http://goo.gl/1ZBN5x .

 

2 коментарі

  1. З таким досвідом, можна було сміливо сайт відкривати про футбол

    • Та ні, я не такий сильний в тому, тим більше у сучасному футболі. Хоча довший час і пам’ятав результати чемпіонатів 1994-2000 років.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*