Чіпування людей – печать антихриста?

антихристПро чіпування людей час від часу звучить інформація у засобах масової інформації. І майже завжди повідомляється що віруючі протестують, проводять якісь акції спротиву.

У цій статті покажу чим ці чіпи можуть загрожувати усім людям, а не тільки віруючим. Бо на телебаченні формують таку думку, що це тільки заважає “релігійно активним людям”.

Ну що, почали.

У всі часи та епохи існували люди та організації які прагнули панувати над світом. Були і Нерони, і Александри Македонські, і Наполеони, і Гітлери. Але…

Вони всі (чи їхні наслідники) терпіли поразку та втрачали владу. Бо дуже важко, майже неможливо довгий час тримати контроль над усім людством. Адже потрібно не просто тримати людей в рабстві, треба керувати їхнім розумом.

Можна формувати суспільну думку, створювати покірні собі групи чи секти, та все людство не проконтролюєш. Та читайте далі.

Час йде, наука розвивається, і те про що мріяли диктатори, стає реальністю. Мається на увазі контроль за думками людини. Так, так, це стає реальністю. Людиною можна керувати.

чіпування людейЦим і хоче скористатися Світовий Уряд. За неофіційною інформацією, Світовий Уряд — це невеличка група власників величезних корпорацій та банків, яка прагне керувати усім світом. Вони хочуть зруйнувати кордони і утворити одну державу (СРСР та Євросоюз?).

Читав, що ці ньюйоркські дядьки вже давно хотіли встановити контроль над усім людством. Для цього вмішувалися в політику, і не тільки США (ось тут більше про це http://www.ruthenia.info). Паралельно в закритих лабораторіях проводились досліди по контролю за людиною. Стояло завдання навчитися впливати на неї, її думки та дії з відстані. Витратили величезні гроші, та їм науковці сказали: “це неможливо”. Поразка? Та виявляється, що людиною можна прекрасно керувати якщо в тіло вживити … спеціальний чіп.

В такому випадку людина виконуватиме будь-які дії тих, хто сидить “за пультом” чіпу.

Я б у таку маячню не повірив, але виявляється, що про це написано чимало. Наприклад,

мікрочіп

мікрочіп

ось тут описані “20 найзагадковіших експериментів”. Обов’язково зверніть увагу на пункт 12: “Бик що управляється дистанційно”.

Я тут його перекладу та процитую:

“Бик, керований дистанційно. Співробітник Єльського університету Хосе Дельгадо (Jose Delgado) стояв під жарким сонцем на арені для бою биків. Разом з ним там перебував великий, розлючений бик. Тварина помітила людину і кинулась в атаку, набираючи швидкість. Здавалося, що Дельгадо беззахисний, але коли бик вже знаходився приблизно в 30 сантиметрах від ученого, він натиснув кнопку на пульті дистанційного керування, який тримав у руці, посилаючи сигнал в чіп, імплантований в мозок бика. Тварина різко зупинилась, пофиркала і покірно пішла.

Ця подія була експериментальною демонстрацією того, як його пристрій «стімосівер» може управляти поведінкою. Він являв собою комп’ютерний чіп, який управлявся дистанційним пультом, і викликав електричну стимуляцію різних зон мозку тварини. Ця стимуляція могла різне вплив, викликаючи мимовільний рух кінцівок; емоції, такі як любов і лють; або могла придушити апетит. І ще, як продемонстрував Дельгадо, вона могла зупинити бика-нападника.

Цей експеримент настільки схожий на фантастику, що багато хто дивується, дізнавшись, що це відбулося в далекому 1963 р. У 70-х і 80х роках дослідження в області електричної стимуляції мозку (ЕСМ) ослабли, оскільки громадськість затаврувала їх, як спробу керувати розумом і думками людини. Але не так давно дослідження в області ЕСМ проводилися знову, і з’являлися повідомлення про дистанційно керованих щурів, голубів, і навіть акул.”

Ну що? І зверніть увагу, що це були 60-ті роки. Самі розумієте який тоді був рівень розвитку тих же комп’ютерів. І уявіть собі, що тепер робиться в секретних лабораторіях! В інтернеті повно фотографій цих чіпів, вони дуже малих розмірів!

От, наприклад, хлопака собі вживив: http://tinyurl.com/zwlxpaj

Тепер залишилось тільки вживити ці чіпи. Але який дурень під це підпишеться?


Та не спішіть з висновками.
Почну з того, що вже є країни, в яких майже немає грошей готівкою, все в електронному вигляді. Громадяни, наприклад Швеції, для розрахунків використовують тільки електронні кредитні картки. Паперові паспорти також замінюють електронними картками. Відчуваєте до чого це все йде?

Додайте сюди ще пару терактів, і нас “переконають” що для нашої зручності та безпеки варто змінити пластикові картки та паспорти на електронні чіпи. А чому б ні? Адже ви завжди знатимете де знаходиться ваша дитина, ніхто у вас не вкраде кошти, зручно розраховуватися в супермаркеті, лікарі в разі різкого погіршення здоров’я завжди зможуть приїхати на допомогу. Як все класно!

чіпування людстваАле, я чомусь не хочу бути піддослідним биком!

Не забувайте, що НАСА, і це не секрет, може бачити дрібненькі предмети на поверхні Землі і навіть десятки сантиметрів під землею. Про людей із чіпами я вже мовчу, їх завжди можна буде знайти.

Можливо ви чули про таке поняття як “домашній арешт”. Це коли ув’язнений проживає у себе вдома, та для постійного контролю за ним йому чіпляють на ногу спеціальний браслет. Так от, нам всім хочуть вживити щось подібне! І це вже не знімеш.

Ось вам і контроль про який мріяли всі диктатори.

Можна у весь цей жах не вірити, та є одне АЛЕ. Ми, християни маємо Біблію, яку дав нам Бог щоб допомогти. У цій книзі, написаній тисячі років тому є цікаві слова. Читайте уважно:

“І зробить вона, щоб усім малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам було дано знамено на їхню правицю або на їхні чола,
17. щоб ніхто не міг ані купити, ані продати, якщо він не має знамена ймення звірини, або числа ймення його…” (Одкр 13:16,17).

Якщо таке буде, то тим хто не погодиться буде дуже важко, адже всі розрахунки будуть в електронному вигляді і в супермаркеті вам “за дякую” ніхто товар не дасть. І на роботу не візьмуть – ви ж без “паспорта”.

А тут книга книг описує що буде з тими, хто цю штуку прийме:

”9. А інший, третій Ангол летів услід за ним, гучним голосом кажучи: Коли хто вклоняється звірині та образу її, і приймає знамено на чолі своїм чи на руці своїй,

10. то той питиме з вина Божого гніву, вина незмішаного в чаші гніву Його, і буде мучений в огні й сірці перед Янголами святими та перед Агнцем.

11. А дим їхніх мук підійматиметься вічні віки. І не мають спокою день і ніч усі ті, хто вклоняється звірині та образу її, і приймає знамено ймення його. (Одкр 14:9-11)”

Всі ці цитати ви можете перевірити самі. Відкрийте будь-яку Біблію розділ Одкровення і прочитайте самі. Звичайно, Одкровення дуже складна для розуміння частина Біблії, та тут, як-то кажеться, “хто має розум-нехай думає”.

У цьому розділі також згадується, що ті хто прийме знак, отримають страшну болячку:

“1 Почув я голос великий із храму, що говорив до семи ангелів: «Ідіть і вилийте на землю сім чаш обурення Божого.»

2 І пішов перший і вилив свою чашу на землю: і наробився гнояк, злий і поганий, на людях, що мали клеймо звіра і що поклонялися образові його.”.

Я колись читав про експерименти із чіпами в лабораторіях ЦРУ. І там сказано що видалити чіп неможливо, бо одразу з’являється страшне нагноєння на руці.

Тепер про те, чому саме на чоло та руку. Розробникам було важливо, щоби пристрій працював вічно, тобто все життя людини. Ніяка батарейка так не витримає. Тому чіп підзаряджається від зміни температури. Найчастіше в нас змінюється температура на протязі дня саме на чолі та руці.

Висновок. В усе вище написане я вірю відсотків на 70. Але треба бути уважним, адже про небезпеку нас попереджає і Біблія, і окремі Афонські монахи та католицькі священники.

Нехай нью-йоркські банкіри ставлять ці чіпи собі, а не нам http://youtu.be/vbUCAl3O53o.

P.S. А можна процитувати уривок із книги “И дольше века длится день” написаної 1980 року Айтматовим?

Тоді тримайте:

Вот ты, Едике, удивляешься, как они управляют по радио космическими кораблями. Это уже чепуха, пройденный этап! То аппаратура, машины действуют по программе. А наступит время, когда с помощью радио будут управлять людьми, как теми автоматами. Вы понимаете — людьми, всеми поголовно, от мала до велика. Есть уже такие научные данные. Наука и этого добилась, исходя из высших интересов.
— Постой, постой, как чуть — сразу высшие интересы! — перебил его Длинный Эдильбай. — Ты вот что скажи, что-то я не очень в толк возьму. Выходит, каждый из нас должен постоянно иметь при себе небольшой радиоприемник наподобие транзистора, чтобы слышать команду? Так это уже повсюду есть!
— Ишь ты какой! Да разве об этом речь? То ерунда, то детские штучки! Никому не надо при себе ничего иметь. Ходи хоть голый. А только незримые радиоволны — так называемые биотоки — будут постоянно воздействовать на тебя, на твое сознание. И куда ты тогда денешься?
— Вон как?
— А ты думал! Человек будет все делать по программе из центра. Ему кажется, что он живет и действует сам по себе, по своей вольной воле, а на самом деле по указанию свыше. И все по строгому распорядку. Надо, чтобы ты пел, — сигнал — будешь петь. Надо, чтобы ты танцевал, — сигнал — будешь танцевать. Надо, чтобы ты работал, — будешь работать, да еще как! Воровство, хулиганство, преступность — все забудется, только в старых книгах читать об этом придется. Потому что все будет предусмотрено в поведении человека — все поступки, все мысли, все желания. Вот, скажем, в мире сейчас демографический взрыв, то есть людей очень много расплодилось, кормить нечем. Что надо делать? Сокращать рождаемость. С женой будешь иметь дело только тогда, когда сигнал на то дадут, исходя из интересов общества.
— Высших интересов? — не без ехидства уточнил Длинный Эдильбай.
— Вот именно, государственные интересы превыше всего.
— А если я без этих интересов захочу это самое с женой или еще как?
— Эдильбай, дорогой, ничего не получится. Тебе такая мысль в голову не придет. Покажи тебе самую что ни есть раскрасавицу — ты даже глазом не поведешь. Потому что биотоки отрицательные подключат. Так что и с этим делом наведут полный порядок. Будь уверен. Или взять военное дело. Все по сигналу будет. Надо в огонь — в огонь прыгнет, надо с парашютом — глазом не мигнет, надо взорваться с атомной миной под танком — пожалуйста, одним моментом. Почему, спроси-те вы меня? Дан биоток бесстрашия — и все, никаких страхов у человека… Вот как!..

Да, но Едигею вдруг стало по-настоящему страшно — неспроста каркает наш болтун, обеспокоился он, ведь он это где-то вычитал или услышал об этом краем уха, ведь он все узнает с лета, где что неладно. А что, если и в самом деле существуют такие люди, к тому же большие ученые, которые и вправду жаждут править нами, как боги?..

P.P.S. Знайшов дуже хороше відео

10 коментарів

 1. Олександр

  Щодо світового уряду, то ця теорія змови лише міф. Банкіри правлять світом цілком відкрито, крім того їхню владу усі приймають і вірять, що кращого ладу не може й бути..

  Капіталізм – це влада банкірів, це логічно, бо всі ми знаємо, що таке капітал і звідки він береться..

  Щодо чіпів, то їх обов’язково впровадять, а усіх незгідних знищать. Тільки вони не контролюватимуть людину та її рухи, а просто під’єднають усі системи життєзабезпечення так, що без чіпа ніхто навіть води попити не зможе..

  Це буде абсолютна влада корпорації, але ще не пізно зупинити все це кодло і повалити капіталізм!

 2. Не думаю що води ніхто не поп’є, бо вже деякі люди в США та Європі носять таку штуковину. Але це не відміняє шкоди чіпування, і всі повинні знати правду про небезпеку.

  • Олександр

   Це поки вони вільні, але коли скасуть паперові гроші, то усе зміниться..

  • Ще суспільство не “зоточене” під чіпи. Але з програмної точки зору, зробити кран, який дає воду лише після прикладення магнітного чіпу на якому накопичені цифрові гроші і частина яких знімається після кожного прикладення, – просто. Все об’єднати одним мегацентром управління і дупа всім, надія лише на добрих хакерів.

   • Ще років з 5-10 і повним ходом може піти встановлення. Он як паспорти змінюють на все більш персоналізовані.

 3. Реально страшно стає.

 4. В Україні хочуть ввести “покращення” для дітей і студентів.
   
  У украинских школьников появятся идентификационные карты, на которых будет записана вся информация о ребенке, вплоть до отпечатков пальцев. Обновлять документ придется один раз в год.
   
  Также на Украине по-новому будут контролировать и студентов. Так, 1 июля 50%-ные скидки по студенческому на железнодорожные билеты смогут получать только те студенты, чьи персональные данные внесены в Единую государственную электронную базу по вопросам образования (ЕГЭБО).
   

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*