Чому програв Кличко

Володимир, КличкоВчора вночі відбувся поєдинок Володимира Кличка із Тайсоном Ф’юрі, в якому чемпіон програв, і втратив свої пояси.
Не можу сказати, що Володя програв, але й не переміг. В результаті перемогу віддали претенденту.
Я після бою годинки дві не міг заснути, все думав: “чому так”.
І знаєте, таки додумався. Причому, експерти в студії “Інтера” після бою про це навіть не згадали.
На мою думку, причина в тому, що Кличко порушив важливе правило у боксі: “якщо ти менший за майстерного суперника, або в тебе менший розмах рук, то тобі не вигідний бій на дальній дистанції”.
Ви ж бачили, Кличко не міг своїми фірмовими джебами дотягнутись до суперника, при цьому Ф’юрі спокійно боковими “гнілушками” його діставав.
Для чого в штабі сидять тренери, за що отримують гроші? Невже не бачили, що на довгій дистанції Володя бій не виграє?
Йому потрібно було різко зближатись, і йти у середню, або й близьку дистанцію.
Кличко перед боєм завжди каже, що в нього є декілька запасних планів на бій. Де вони? Увесь бій бігав за Ф’юрі, намагаючись дістати його джебом, а у близькій ситуації клінчував.
А чому зблизька не спробувати аперкоти (удари знизу)? Леннокс Льюїс також немалий боксер, але аперкоти часто використовував. Грант, Майк Тайсон і Віталій Кличко відчули на собі силу цих ударів.
Кажуть, що хороший боксер повинен бути сильним, витривалим, швидким, стійким, і т.д.
Але я думаю, що головне вміння: вміти підлаштувати свою техніку і вибрати тактику під конкретного боксера, і навіть змінити їх протягом бою.
Володі цього не вдалось. Він увесь бій намагався перебоксувати Ф’юрі на довгій дистанції, і це нічого не дало.
Кажуть, що буде матч реванш. Якщо буде, то Володі потрібно змінити тактику, і боксувати в середній і ближній дистанції. Інакше результат буде невтішним.
Передостанній бій Володимира із Браянтом Дженнінгсом також був непереконливим. Йде нова генерація боксерів (один Deontay Wilder чого вартий), і якщо Кличко хоче перемагати, то мусить додавати в майстерності ще.

6 comments

  1. Чомусь склалось таке враження що Кличко спеціально злив бій – чисто з маркетинговою ціллю. Цим програшом типу “відродилась інтрига” в найвищій ваговій категорії. І реванш відразу підкотили :)). Думаю під час реваншу в 2016му Володимир зробить видовищний кам-бек

  2. Потрібно було вчасно покинути бокс в якості чемпіона і все.

  3. Я вчора подивився трошки боїв Деонтея Вілдера (Deontay Wilder) – серйозний суперник. Сильніший ніж Ф’юрі.
    Але побачимо, якщо Кличко врахує помилки, то все буде добре. Тільки не впевнений у якості тренерського штабу. Але тепер пізно когось іншого шукати.

  4. Мабуть Кличко читає твій блог http://24tv.ua/volodimir_klichko_zminyuye_trenera_n638740 🙂

  5. Хоча правильно Володя робить.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*