Чому вони такі агресивні?

02moscow0Сьогодні до моєї статті http://pavlofox.net/vidchujte-riznytsyu/ з’явився новий коментар. Якась Марина з Краснодара (в крайньому разі IP звідси) залишила гнівний запис. Я його одразу відправив у спам, але потім вирішив поділитись, щоб ви побачили скільки жовчі та злості ця дама вмістила всього в декількох реченнях:

Всколыхнет тебя, фашист, когда тебя начнут бомбить как Новороссию
Смотрю, сменил свой воинственный тон, умник, пойди на фронт-приедешь в гробу
Через некоторое время государство укров-украина перестанет существовать. Оно и было-то придумано австро-венграми как формальное, почитай историю.
Новороссию уже потеряли, моли бога чтобы ополченцы киев не захватили.
И посчитай потери своего пушечного сала-за 4 месяца-12000 трупов укровских нацистов.
Самолетов уже у вас не осталось, танки металлолом.
Тысяч до 25 количество трупов дойдет, тогда вы задумаетесь,укро-зомби и тон смените все, особенно к первым заморозкам, надеюсь, готовь дровишки.

По-перше, не розумію мені чому ТИкають, здається не знайомі. Крім того, я щось не можу згадати, де проявляв такий вже «воінствєнний тон». Я завжди до усіх людей відношусь максимально толерантно. Ладно, забудем.

Але найгірше, що такі коментарі росіяни дуже часто залишають в коментарях в соцмережах та на сайтах.

Мало того, що забрали шматок нашої землі, обстрілюють ГРАДами, так ще й готові тебе вбити. Звідки стільки злості?

Найчастіше нам закидають бомбардування Донбасу. Хоча доказів, що це наші бомблять мирні міста а не сепаратисти не дають.

Ми жили мирно у своїй країні, «Карпати» приїзджали грати у футбол до шахтарів, і навпаки. І все було чудово. Було чудово, поки не з’явились російські ФСБшники та ГРУшники.

І попри це, українські війська намагаються працювати максимально акуратно.

Ще однією частою фразою росіян є те, що конфлікт на Сході України організували США. Ніби-то вони хочуть посварити між собою два слов’янські народи. Я вас заспокою. Так, це США все організували. Тому Путін і забрав у нас частину території, ввозить ГРАДи, танки, БУКи, обстрілює нашу територію.

А у 2008 році, США хотіли посварити Росію і Грузію.

В 1992 році США хотіли посварити Росію і Молдову.

І в Афганістан полізли, бо це також США винні.

В 1968 році зайшли в Чехословаччину – це також США винні.

В 1939 три рази нападали на Фінляндію – це також США винні.

1932-33 вигубили голодом 8 мільйонів українців – це також США винні.

За неповні два роки 1939-1941 років на Західній Україні НКВД вбило 50 тис. українців, і 1 млн.700тис вислали в Сибір.

тюрма на вулиці Замарстинівській у Львові. Усі стіни списані іменами жертв НКВД.

тюрма на вулиці Замарстинівській у Львові. Усі стіни списані іменами жертв НКВД.

Це також США винне. Продовжувати?

До речі про США. Періодично читаю сепаратистські групи Вконтактє. Як там тільки не зображають США! І сміттєвий бак «розфарбовують» в американський прапор, і Обаму ображають, і карикатури малюють.

Та я не розумію, чому вони так вчепились саме у США? Дії Росії в Криму на засіданні ООН засудили 100 (!) країн. Підтримали тільки: Вірменія, Білорусь, Болівія, Венесуела, Зімбабве, Куба, Нікарагуа, Північна Корея, Сирія і Судан. Китай утримався.

То чому не малювати карикатури на всі 100 країн світу: Німеччину, Італію, Польщу, Канаду, Литву, Швецію, Туреччину, Данію, Великобританію, Ісландію, Японію, Норвегію, Бельгію, Австрію?

Ніж сміятись з інших країн, краще б зайнялись собою.

Згадайте, який психоз в Росії викликала перемога на Євробаченні трансвестита Кончіти Вурст. Скільки було слів про загнивання Заходу,  про Гейропу, про справжні цінності в Росії.

Мені також противна ця (не знаю як назвати) Кончіта. Але. Перед тим, як піднімати такий галас, приведіть свої основні показники хоча б до рівня цієї ж Австрії. А потім станьте кращими за неї. Я тільки за.росія-австрія

Рівень алкоголізму у цій таблиці не порівнюється, але можете собі уявити 😀

Ось ще, цікаві дані: https://www.facebook.com/varlamov/ і тут: http://grehu.net/news/cmi-o-nas/20875. Ось де Гейропа.

Те саме із бандерівцями. Коли бачу гнівні коментарі про бандерівців, я часто задаю запитання, на яке ніхто із супротивників не може відповісти.

Якщо бандерівці такі погані та кровожерливі, то чому кількість вбивств на Західній Україні (на 100 тис. населення) в 10 (десять) разів менша ніж по Росії?

P.S.І на закінчення, експеримент, який зробила група пранкерів  на вулицях Росії та США.

Вони прикидались хворими, і падали. А далі дивились, скільки людей підійде допомогти. Що з цього вийшло – дивіться у відео. Скажу одразу, я сам не чекав такого результату експерименту у США, думав що вони черствіші.
І ради справедливості мушу сказати, що в нас скоріше всього результат буде подібним до російського.

6 comments

  1. Як казав Геббельс, дайте мені засоби масової інформації і я зроблю з народу стадо свиней. В Росії Геббельс ходив би з конспектом.. Одним словом наш одвічний східний сусід – класична фашиська держава, і є питання що з цим робити )

  2. Кисельов працює 🙂

  3. Це тролі, не варто на них реагувати.

  4. І нема на то ради…

  5. Володимир

    Молодець,Павло! Так тримати! А раз така реакція на тексти значить в правильному напрямку рухаєтесь. Бажаю міцного здоров’я.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*