Чому я проти вступу України в Євросоюз.

чому я проти вступу в ЄвросоюзТак вже в Україні сталося, що існують дві протилежні точки зору на політичне майбутнє нашої держави. Союз з Росією та її союзниками (Білорусь, Казахстан) та вступ до Євросоюзу.

Про перший варіант я взагалі не хочу дискутувати. Хто молодший і не пам’ятає як було за совітів, то нехай читає історію.

Скажу тільки що в 1990 році моїй бабці повезло і вона на місяць з’їздила до своїх братів-емігрантів в Канаді. Оскільки я не матюкаюся, то передати словами різницю між життям в СССР і капіталістичній Канаді буде важко. Там все було краще: від небачених у нас відеомагнітофонів і відеокамер до одягу і сервісу в магазинах. Як казала моя бабця: ”То небо і земля”.

Добре, зі східним вектором зрозуміло. Тим більше, його прихильники самі їздять на капіталістичних машинах, носять такі ж годинники і одяг, їхні діти навчаються не в Росії, у східного сусіда вони не відпочивають та лікуються.

В цій статті хочу висловити свої побоювання щодо вступу України в Євросоюз. Навіть якщо це не буде зараз, рано чи пізно здійсниться. Для багатьох наших співгромадян Євросоюз -щось надзвичайно гарне і бажане. Звичайно, тут високий рівень життя, пересування без віз та права людини. Але є одне серйозне АЛЕ. Якщо подивитися уважніше, то Євросоюз – це все одно СОЮЗ. Десь я таке вже бачив…

Коли з різних та незалежних націй робиться одна держава, це нагадує мені сумнозвісний СССР. Там хотіли зліпити один народ з естонця і таджика. Більшість прихильників Євросоюзу порадить мені не порівнювати одне з іншим. А я все ж таки порівняю. Отже подивіться що в мене вийшло.

 

СССР

Євросоюз

Спільна столиця

+

+

Спільний гімн

+

+

Спільні кордони

+

+

Спільна валюта і банк

+

+

Спільний парламент

+

+

Спільний керівник

+

+

Спільний прапор

+

+

Спільні війська

+

+

Спільний суд

+

+

 

Ну і як? У Євросоюзі, наскільки я знаю спільних збройних сил немає, але розмови про створення є. Якщо безпристрасно подивитися на таблицю, то можна побачити що хтось тихенько та непомітно створює наддержаву. Добре це чи погано — побачимо з часом.

Дехто каже що в разі потреби будь-яка держава зможе вийти з Євросоюзу. Не правда. Пам’ятаю інтерв’ю газеті “Експрес” яке дав один з противників європейського союзу з балтійської країни. Правда в тому, що Брюссель надає допомогу новим та слабким країнам, що вступають в це утворення. Якщо ж вони захочуть з нього вийти, тоді їм доведеться віддавати непідйомну для них суму грошей. Та й більшість людей не бажає з нього виходити. Правда, згадайте протести в Греції і стан її близький до дефолту.

Я вже відвик від того що над прапором моєї держави висить інший стяг (як колись в СССР). Я б хотів щоби рішення приймалися в українському Києві а не в якомусь Брюсселі, як колись в Москві.

Звичайно, вступ до Євросоюзу вбереже нас від “обіймів” північного сусіда. Але змінювати одну форму залежності на іншу також не вихід.

Ще одне. Про це рідко говорять. Але кожна країна Євросоюзу повинна за своєю квотою приймати певну кількість іммігрантів і з Близького Сходу і Африки. Ви дуже чекаєте таких “гостей”?

Альтернативу вступу України в Євросоюз я почув від представника партії “Свобода”. Це ідея дружби та торгового об’єднання нашої держави з Білорусією (без Лукашенка), Швецією (вони нам не один раз допомагали), балтійськими країнами. Можливо ще Грузія, Молдова, Чехія і Словаччина. Оце вже дійсно хороший варіант.

Всілякі Євросоюзи підвищують мої фобії пов’язані з існуванням світового уряду та створення велетенської наддержави. Про це написана не одна книга і проти цього борються антиглобалісти.

Було б добре, якщо б мої погані думки про Євросоюз були помилковими…

Це також не подобається http://www.credo-ua.org/

На мою думку, найкращий був для нашої держави час в період правління Володимира Великого та Ярослава Мудрого. Бо тоді ми були сильною державою, яку  “усі боялися та не насміхалися”. Так, вони родичалися із європейцями, але на рівних умовах.

P.S. Якщо моїх аргументів було замало, то прочитайте тут http://expres.ua/

тут http://vikna.stb.ua/news

тут: http://tinyurl.com/zn3ycoa

а також тут: http://news2.ru/story/356687/

P.P.S. Про Європейські “цінності”. Франція. Париж, французька влада хоче зруйнувати християнський храм Св. Ріти.

Поліція виганяє вірних з храму під час Служби Божої:

3 коментарі

 1. Це все політичні фікції, зараз не кордони людям потрібні, а вигідні економічні шляхи. Для цього й роблять союзи.
  До того ж у порівняльній таблиці не враховано багатьох інших параметрів.
  Є багато речей, які українці не сприймуть і тут нікуди не дінешся, але основна мета геть не підерастія чи мультіпульті, а економічна.
  До речі, Експрес зараз скурвився і публікує ахінею. Пора виключити його з перевірених джерел.

  • Цій статті вже більше двох років (колись частина сайту була на HTML і тільки рік тому переніс сюди). Матеріал писався коли ще було далеко до цих всіх дискусій “за і проти”, правда деякі посилання додав пізніше.
   Все одно мене ці всі союзи насторожують: входячи в якесь із об’єднань в будь-якому випадку частина суверенітету втрачається.

 2. До речі, знайшов слова Девіда Рокфеллера: «Нам було б неможливо розробити наш план для всього світу, якби він був підданий розголосу в ті роки. Але світ влаштований складніше і готовий йти до світового уряду. Наднаціональна верховна влада інтелектуальної еліти та банкірів світу безсумнівно більш краща, ніж національне самовизначення, яке практикувалося в минулі сторіччя …».
  Якщо це справжня цитата, то заставляє задуматися.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*