Чорна п’ятниця

супермаркетЗвучить страшно, правда? Насправді, таким терміном американці називають період який починається в кінці листопада. Одразу після дня подяки. Це початок різдвяних розпродажів.

В цей день магазини роблять шалені знижки. Ціни падають на 50, 70 і навіть 90 відсотків.

Назву цей період отримав у кінці 1960-х років, через водіїв, які не змогли пересуватись «паралізованими» вулицями. А все через наплив покупців.

А для чого я пишу тут про американські знижки? Адже в Україні такого нема?

Виявляється, що відомі онлайн магазини типу Ebay, Dell, Sumsung, Amazon, також беруть участь в такій акції. Тобто можна купувати товар через інтернет.

Якщо чесно, то я не знаю як це виглядатиме, але взяти до уваги варто. Слідкувати за початком розпродажів можна тут http://shopozz.ru/black_friday .

Це сайт компанії, яка доставляє товари зі США. Такими компаніями-посередниками ми змушені користуватись. Бо більшість американських магазинів не висилають товар до нас напряму.

Не можу рекомендувати саме цього посередника, бо з ним справи не мав. Просто тут зручно пильнувати за початком «чорної п’ятниці».

Якщо ви зацікавились можливістю купити товар за знижками, то зверніть увагу на декілька нюансів.

1.Як я вже сказав, більшість американських магазинів не доставляє до нас товар. Тому слід купувати або на адресу свого друга (чи родича) в США, або через компанію-посередника. Наберіть в Гуглі «доставка из США в Украину». Пошукова система видасть таких посередників. Встановіть собі WOT плагін, і дивіться на рейтинги компаній.

2.Якщо я не помиляюсь, на товар дорожчий за 150 доларів, Україна накладає мито (з квітня 2014 року). Так що майте на увазі, що з вас щось держава зніме.

Дехто хитрує, і просить щоб йому оформили як подарунок, чи щось таке. Але це вже нюанси.

3.Якщо збираєтесь щось купувати, то наперед дізнайтесь рівень цін, на товар який вам потрібен. Щоб за знижкою (плюс доставка) не купити дорожче ніж в нас.

Та й подивіться на Ютубі відео, як купувати із посередником.

Особисто я не гарантую що щось куплю. Тим більше останнім часом трохи грошей потратив. Але як мінімум гляну, на ці знамениті американські знижки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*