Чи дійсно «вічні посилання» є такими

gogetlinksСьогодні був на селі, трошки в саду попрацював, і бажання писати велику статтю не має 🙁

Але для сеошників таки дам корисну інформацію. Згодиться точно. Хоча б для загального розвитку.

Відомо, що однією із найкращих бірж посилань є GoGetLinks. Свого часу я купив там 131 посилання. Спочатку дуже не хотів витрачати гроші, тим більше, що «в інтернеті все береться задарма».

Але вже після десятка куплених лінків, моя відвідуваність на сайті про папуг пішла вгору. І це при тому, що до цього сильних змін не було. Далі я купив ще десь зо два десятки, це ще додало відвідувачів. Загалом було на цей сайт куплено із 70 посилань. Правда такого ефекту, як після перших 20-30 посилань я не побачив.

Згодом були куплені посилання на ще три мої сайти.

Десь читав (та і з досвіду вже знаю), що для стартового прискорення можна купити на ресурс 10-30 хороших, вічних посилань. Тільки не зразу, і не з природніми анкорами (особливо із адресами сторінки).

Перше посилання було куплене ще в 28.08.2011, а останнє – 21.11.2013.

Майданчики, на яких розміщувались посилання були із різними показниками ТІЦ, відвідуваності, PR головної сторінки.

Багато з них вже автоматично торгують посиланнями, відповідно довіра до них пошукових систем падає.

Ще якісь, значно наростили показники. Наприклад, свій перший сайт розміщував на ресурсі із ТІЦ – 40, тепер у нього цей показник – 160. І при цьому активно продає посилання багато років. Як їм це вдається?

Якщо цікаво, то є куплене посилання із ресурсу із ТІЦ – 3100, відвідуваність 150 000. Тоді коштувало 740 рублів. Недешево.

Ще одне посилання куплене на ресурсі, в якого головна сторінка має PR – 7.

Добре. Вам цікаво, скільки із цих 131 посилання, куплених на протязі двох років, не видалили вебмайстри? Зараз порахую.

Шість. Небагато. Причому зняли їх після гарантованого річного періоду. Найдорожче посилання із знятих – за 165 рос. Рублів. Тобто на фоні інших – сильно не втратив.

Якщо я правильно порахував, то видалили продані посилання 4,5% вебмайстрів. Із часом це число буде більшим, бо більшість видалених я купив ще 2011. Тобто, чим старіше посилання, тим більше шансів його втратити.

Висновок. Якщо ви активно публікуєте якісні та корисні матеріали, а відвідуваність не росте, можливо йому потрібно додати прискорення – поступово купити 10-30 якісних посилань із GoGetLinks чи Miralinks. Але це моя думка, ви думайте самі.

І вкотре пересвідчуюсь, що вічні посилання таки кращі. Купив, і забув. Так, частину видалять, але левова частка залишиться.

P.S. А я ще сьогодні трошки розім’явся 🙂 10 разів то не багато, але пару місяців не підтягуюсь, бо тренуюсь поступово, по системі «Тренировочная зона». Та й не було бажання сильно викладатись – наробився в саду.

11 коментарів

 1. А якщо не секрет то з якими анкорами були посилання. Маю на увазі не конкретно анкори, типу “як правильно годувати папужку”, а який відсоток анкорів із прямим входженням, який відсоток безанкорних, відсоток куплених лінків на головну сторіну та внутрішні сторінки, хоча б приблизно, буду вдячний за відповідь 🙂

 2. Порахував.
  53 посилання із анкором у вигляді адреси сторінки.
  Ще частина із словами “тут”, “здесь”, “читать”.
  І рідко де є анкор із прямим входженням. Якщо стаття “як виростити яблуню”, то ставив анкор, наприклад, “вирощування яблуні” чи взагалі “яблуня”.
  Але то таке, дивлюсь, частина сайтів почала продавати посилання в автоматичних біржах. А це не добре, бо Гугл таке бачить.

 3. Дякую за відповідь, у вас гарний анкор ліст, бо за часті прямі входження Гугл може дати по шапці своїм фільтром пінгвін. В мене один сайтик під нього потрапив, от зараз думаю якби то з нього вийти, доктор прописав розбавити вхідні анкори 🙂

 4. Які ж Ви, Пане П, розумні слова тепер пишете 🙂 Анкор, пінгвін…. на попередній роботі і близько таких слів не вживали 🙂

 5. CFR і крос-док , ага згадав, було таке.А ще хочу спитати автора, а з яких пошукових систем був більший приріст трафіку після купівлі посилань: Яндексу чи Гуглу, чи обидвох рівномірно. І загалом звідки на ваші російскомовні сайте йде більше, з Г, чи Я. За цей блог не питаю, бо зрозуміло, що сайти українською мають основний трафік від Гоші.

  • Про те, з яких пошукових систем був більший приріст я вже не пам’ятаю.
   А зараз 55% читачів з Росії, 29% з України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

***
Перейти до панелі інструментів Вийти