Чи можна зробити сайт без купівлі посилань?

сайт без посиланьЧи можна зробити сайт без купівлі посилань? Можна, скажу навіть більше: не тільки зробити, але й розкрутити до 4000 відвідувачів щоденно. І навіть у досить конкурентній тематиці! Я такий ресурс бачив, та на жаль не можу привести тут його адреси. Адже нам його показував вебмайстер на закритому марафоні.

Так що все можна. Якщо чесно, то мені було якось незвично бачити на лічильниках тисячі відвідувачів (потім впала кількість до 2200, але про це згодом), коли RDS бар показує показники ТІЦ та PR 0. Та й сервіс Соломоно показує кількість посилань якихось три штуки.

Коротше дуже незвично, і ще й в тематиці «медицина». А з другого боку приємно, що можна ще й чесними способами наростити відвідуваність. Адже так нам і рекомендують пошукові системи.

Яка причина такого успіху автора сайту? По-перше, він писав під низькочастотні пошукові запити. Крім того, його статті мають об’єм від трьох і аж до 10 тисяч знаків! Це ще не все. Писав статті професійний копірайтер, за освітою медик, отже вони якісні. Також, в статтях багато фото (по 3-5) + відео. Статті розбиті на невеликі абзаци, все легко читається. Можете собі уявити як це все класно виглядає!

Але, як часто буває в житті, не все є чорно-білим.

Те, що хлопака розкрутив ресурс взагалі без зовнішніх посилань – похвально. Але його ресурс потрапив під фільтр Яндекса, в результаті повність перестали йти відвідувачі із цієї пошукової системи. Тому відвідуваність впала до 2200 уніків щодня.

А тепер запитання, чому так сталося? Подумайте самі, перш ніж читати наступний абзац.

Він думав що це через велику кількість тізерів розміщених на сайті. Якщо чесно, це трохи здивувало.

А потім, через пару днів він знайшов причину. Як виявилось, його суперкласний контент нагло крадуть! Я чомусь не здивувався 🙁

Так от, коли злодій краде ваші тексти, то пошукові системи повинні бачити на чийому сайті вперше опублікували матеріал. Але … вони ще не досконалі, тому можуть помилятися. Особливо Яндекс, що і сталось. Тому для під страховки, вони дивляться на траст сайтів. Ось що каже про це Девака: «Поисковые системы определяют первоисточник контента по дате его индексации и авторитету сайта». Повна версія статті тут http://devaka.ru/articles/zashita-kontenta

А тепер увага! Сайт злодія «прокачали» посиланнями, і він отримав довір’я в очах пошукових систем. А наш герой маючи класний ресурс із суперовим контентом виявився ненадійним, бо на нього ніхто не ставив посилання.

Отже в очах Яндекса саме його ресурс без посилань скоріше всього вкрав тексти.

Тому і потрапив під фільтр Яндекса.

От і розвивай після цього сайт без покупних посилань… Висновок, в теперішній реальності робити ресурс повністю без посилань ризиковано. Вкрадуть, і якщо показники сайту злодія будуть вищі за ваші (у вас нульові) то хто зна що подумають пошукові системи.

А що ви думаєте про це?

4 comments

 1. А я от не розумію – навіщо взагалі купувати посилання? Я тут подивився в Інструментах для веб-майстрів Гугля, так на мій блог “Нотатник” є 583 зовнішніх посилання, й жодного з них я не купував. Звідки з’явилися? Зареєстрував в деяких каталогах – i.ua, online.ua, Закладка й таке інше. А головне соцмережі – Фейсбук, Твіттер, Вкотактє, Гугл+. Поширюю сам, інколи відвідувачі поширюють. Й що цікаво – з’явилися й “природні” посилання, коли хтось зі свого сайту посилається на твій. Природні посилання є навіть на нещасного Колорадського жука, на якого я зараз вже майже махнув рукою, але якого потроху читають і навіть посилаються :). Може, не варто даремно витрачати гроші? Робити сайти потихеньку, а вони будуть самі обростати посиланнями?..

 2. Ніхто не буде просто так ставити відкриті для індексації посилання – перевірено. Бувають окремі винятки, але не більше.
  Якщо робити сайт в конкурентній тематиці, то правильна купівля посилань здатно значно підвищити відвідуваність.
  А безкоштовні посилання із каталогів мало цінуються пошуковими системами.

 3. ситуація дійсно парадоксально. Ну як мінімум, можна захистити свій текст від примітивного копіювання.
  В Яндесі розвивають ресурс, в якому можна зафіксувати авторство на унікальний текст, але при умові, що тИЦ >=10 . 
  На мою думку потрібно спочатку про-качати сайт, вклавши гроші. Потім відбити їх на рекламі.

  • Он Арбайтен також стверджує що можна розвивати сайт без купівлі посилань http://blogarbik.ru

   Хоча в мене якраз різкий скачок на сайті з папугами пішов тоді, коли купив пару хороших посилань з GoGetLinks. Правда там вже дуже багато шлаку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*