Читайте книжки!

читати книгиЧитайте книжки! Це не прохання, а заклик.

Адже це найпростіший спосіб підняти свій інтелект, отримати нові знання, перейняти досвід інших людей.

Мені попадались такі книги в яких автори дуже старанно описували своє життя та досвід. Я б на їхньому місці з усіма подробицями не ділився. Але факт залишається фактом: витративши на читання книги два дні, я отримав знання, для отримання яких автору прийшлось прожити пів життя. Ось так. А якщо прочитати з пару десятків таких книг? Та ви отримаєте досвід прожитий багатьма людьми! Це ж суперово!

Те, що книги розвивають інтелект та роблять вас розумнішими – факт. І начитану людину скоріше всього ви без особливих проблем відрізните від любителів тупеньких телешоу. Відрізните за поглядом, виразом обличчя, поведінкою, словниковим запасом, цінностями, цілями в житті.

Адже дивлячись телевізор, мозок отримує готову інформацію яку йому подають, і практично не працює. А читаючи книги, йому приходиться обробляти інформацію.

Та проблема в тому, що розумна людина майже нікому не вигідна. І не тільки в нашій країні.

Розумні люди не вигідні будь-якій владі. Адже тупенькою сірою масою набагато легше керувати.

Політтехнологам прийдеться набагато більше докладати зусиль, щоби заставити розумну людину проголосувати за чергових товстосумів та аморальних людей.

Розумна людина не вигідна маркетологам. Адже їй не буде так легко продати товар. І як ви поясните розумній людині яке відношення має ковбой Мальборо до шкідливої звички яка приводить до безлічі захворювань?

Я почав більше читати книг, саме тоді, коли зрозумів, що нікому не вигідні розумні, думаючі своїм розумом люди. Читаю, тому що не хочу бути таким, якими нас хочуть бачити.

Читаючи, ви збільшуєте свій кругозір. В більшості випадків багаті та успішні люди є такими не через зв’язки чи стартовий капітал. Ні. Вони знають більше, і дивляться ширше, не зашорені.

А бідні вибирають сумнівні розваги, а потім скаржаться, що погано живуть. Як кажуть: «У бідних великий телевізор, а в багатих велика бібліотека».

Постійно читати потрібно й авторам статей, блогерам, письменникам. Адже володіючи певною кількістю інформації, ми ділимося нею з читачами. Та якщо не поповнювати “посудину із знаннями” то вона опустіє. Ми працюємо постійно на віддачу інформації. Тому потрібно постійно “підзаряджатися” знаннями, щоб було що сказати.

Деякі люди жаліються що не люблять читати. Що тут порадити? Скоріше всього ви не вибираєте цікаві для себе книги. Подивіться що вам цікаво, які теми вас цікавлять, і наберіть найкращі книги. І починайте читати. Я думаю вам сподобається!

Можна купити електронну книгу, накачати туди все що бажаєте, і читати.

Хоча б 30 хвилин щодня. Я читав про такі випадки, коли людина з дуже низьким рівнем інтелекту IQ, двієчник, якого в школі називали «тормозом» завдяки читанню книг «вирвався вперед» і отримав знання доктора наук, написав книги, виступав з лекціями.

Зробіть так само. На зло всім, хто хоче щоб громадяни були тупою сірою масою. У вас немає ще одного життя. Візьміть від нього все. А для цього потрібно постійно навчатися та розвиватися.

4 коментарі

  1. Підтримую, Павло, читати необхідно, не дивлячись на технологічний прогрес. Я намагаюсь виділяти годину – дві в день на книги. Зараз читаю “Рубайат” Омара Хайяма в класичному перекладі – сильна річ, які люди та голови проживали….

    • Я вчора скачав книгу Володимира Довганя “Прыжок в ледяную воду”. Треба прочитати.
      Довгань взагалі толковий дядько – дає багато розумних порад. В ютубі повно його роликів + книг пару написав.

  2. Після того, як купив Амазон Кіндле, з’явилася можливість скачати й прочитати будь-яку книгу. Завантажив чимало гарних книг, але читаю переважно Стівена Кінга й Агату Крісті… Увечері, коли втомлений, хочеться просто відпочити. Але це, принаймні, краще, ніж дивитися телевізор.

  3. Я також місяця два тому купив електронну читалку. Накачав книг та навчальних відео – супер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*