Де брати теми для статей?

де взяти теми для статейДе взяти теми статей для сайту (блогу)? Це питання тривожить, напевне, кожного власника вебресурсу, адже їм потрібна цікава тема для статті. І її потрібно вирішувати, адже контент для пошукових машин, як дрова для вогнища: щоб було тепло, кидати слід регулярно.

Трошки вас підбадьорю тим, що із досвідом тем для статей можна знайти більше.

Інша справа час де знайти…

Добре, розглянемо способи за допомогою яких можна знайти теми для статей.

1.Семантичне ядро сайту. Якщо ви його склали (а це дуже бажано робити) то пишете матеріали під пошукові фрази. Чи замовляєте написання копірайтеру. Я завжди повторюю, що написання статей під пошукові фрази, нагадує роботу снайпера: мінімум набоїв – максимум результату.

2.Підбірка роликів з Youtube. Зробіть підбірку цікавих роликів з певної тематики із цього популярного відеохостингу. Тільки не перестарайтесь, бо сторінка буде повільно завантажуватися.

3.Своя думка на проблему викладену іншим блогером. Ви десь прочитали статтю на іншому ресурсі, і у вас є своя думка на цю проблему – вперед, папір екран все витерпить.

4.Ви мали негативний досвід, застережіть інших. От як я вже півроку бігаю (і ще буду довго) із спадщиною. А все тому, що вчасно не зробили заповіту. Про це я написав статтю на блозі, і можливо вона комусь допоможе.

5.Інтерв’ю із цікавою людиною. Все просто – попросіть цікаву та відому особистість взяти в неї інтерв’ю. Правда не кожен погодиться, багато залежить від вашої відвідуваності.

6.Експерименти. Експерименти чи то в просуванні сайтів, чи в спорті, чи в бізнесі – цікавлять багатьох. То чого чекаєте?

7.Типові помилки чи стереотипи. Люди щоб зекономити свою енергію, не хочуть думати. Тому буває що якусь дурницю (інколи не одну) може робити маса людей: «бо всі так роблять». От і допоможіть їм.

8.Огляд своїх минулих публікацій. Все просто, кожні 100, 300 чи 1000 публікація можна робити огляд кращих. Чи щорічно.

9.Підбірка цікавих матеріалів. Ті, хто постійно користуються інтернетом постійно знаходять цікаві сторінки та додають в закладки. Часто вони є дуже цінними, адже переглянуто велику кількість інформації. То чому не поділитись нею ще з кимось?

10.Покрокова інструкція. Не всі такі розумні як ви 🙂 То допоможіть іншим освоїти самостійне встановлення Windows, Skype реєстрацію в Youtube.

11.Огляд товару чи послуги. Дуже корисна річ для тих хто купуватиме цей товар чи користуватиметься послугою. Адже така інформація береже час, гроші та нерви. До речі, пошукові системи такі якісні огляди ставлять іноді вище ніж прокачані сторінки інтернет-магазинів які цей товар продають. Перевірено.

12.Огляд книг, фільмів чи програм. Прочитали книгу? Користуєтесь програмою? Напишіть про що вона і чи варто витрачати на це час. Дам підказку: поставте партнерське посилання на продаж цієї книжки чи програми. Заробите зайву «копійку».

13.Ваш погляд на події та явища. Сталась якась подія в державі чи світі? Напишіть свій погляд. Дам підказку: таким чином можна «нагнати» непоганий трафік. Читайте тут http://blogarbik.ru

14.Опитування людей із певної сфери. На відміну від пункту 5, тут мається наувазі опитування багатьох людей. Дивіться як це цікаво може виглядати http://landorn.ru/

15.Сервіси «запитання-відповіді». Заходите сюди http://otvety.google.ru/otvety/ чи сюди http://otvet.mail.ru/

16.Ви щось купили. Чому не похвалитись цим із читачами. Я таке часто роблю, та й інші блогери також. Якщо цікаво написано – чому ні?

17.Організуйте цікавий конкурс. Про це можна взагалі цілу статтю написати. Скажу тільки, що такий захід може підняти відвідуваність, пожвавити читачів та отримати природні безкоштовні посилання.

18.В голову прийшла ідея про якесь явище чи подію і ви її записали в блокнот. В мене таке буває. Зайшов і свій інститут, побачив фото викладачів які вже постаріли, глянув у дзеркало – я також не помолодів, в результаті вийшла стаття про старість.

19.Гостьові пости. Оголосіть, що ви розміщуєте якісні статті інших блогерів. Взамін ставите відкрите для індексації пошуковими машинами посилання на сайт автора. В результат, у вас якісний матеріал, у нього хороше, майже природнє посилання (якщо не торгуєте на біржах). І всі у виграші.

20.Ви десь побували: виставки, інші міста чи місця. Он Євген Попов на своєму сео облозі опублікував пост як він на конях катається http://evgeniypopov.com/

21.Заглянути в фотографії в пошуку Гугл, Яндекс Фотки, чи фотостоки. Часто одне фото може дати ідею для статті. Перевірено на собі. Можете збирати цікаві та нестандартні фото на компі.

22.Форуми по тематиці. Відкриваєте великі форуми по тематиці і дивитесь. Теми форуму – це назви статей. А відповіді на форумі – додаткова інформація для розкриття цієї теми. Все просто!

23.Сайти соцзакладок та соціальні мережі. Там повно інформації. До речі, під цією статтею є можливість натиснути на кнопочку соцмереж. Не забудьте поділитись цікавою статтею 😉

2 коментарі

  1. На щастя у мене тем більш ніж вистачає, і на рерайт, і на копірайтинг. Тільки часу та можливості не вистачає…((

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*