Де купити дешевший товар

купити дешевшеУ цій статті поговоримо як і де купити дешевший товар. Адже не секрет, що націнка в роздрібній торгівлі (і не тільки в роздрібній) є досить суттєвою, інколи складає половину ціни товару, а то й більше.

Тому логічно що покупці намагаються купити максимально дешевший товар, бо ніхто не хоче переплачувати торговцям.

Дану проблему можна вирішити трьома шляхами

1.Можна за допомогою пошуку браузерів знаходити пропозиції інтернет-магазинів, і вибрати кращий варіант. Як можна здогадатися, цей варіант забирає багато часу  та ненадійний.як купити дешевше

2.Можна скористатися спеціальними сервісами які автоматично вам підбирають найкращі варіанти ціни.

Серед таких сервісів найпопулярнішими є:

http://hotline.ua/ http://price.ua/ http://ava.ua/ http://www.vcene.ua/

Користуватись такими сервісами дуже просто: вводите назву та марку товару який хочете купити, і сервіс видасть вам ціни за якими можна купити товар в популярних магазинах. дешевша ціна

3.Можна встановити для браузерів додаток, який при заході на сторінку де продається будь-який товар автоматично шукатиме дешевші ціни.

Найкраще зарекомендував себе додаток Ciuvo.

Щоб завантажити цей додаток, наприклад, для браузера Хром, зайдіть у магазин із розширеннями для нього https://chrome.google.com/webstore/, і в поле пошуку вставте назву додатку  «Ciuvo».

У браузері Mozilla Firefox потрібно вибрати вкладку «додатки», і в поле пошуку вставте “Ciuvo“.

В інших браузерах додаток встановлюється подібно.

Все, після цього заходячи на сторінку інтернет-магазину із будь-яким товаром у верху екрану побачите сповіщення що даний товар продається за меншою ціною в такому-то магазині. Тепер, натискаєте на кнопку і переходите до списку магазинів із меншою ціною. вибрати дешевший товар

На закінчення дам невеличку пораду: не завжди слід гнатися за найнижчою ціною. Треба подивитись на репутацію того чи іншого магазину, на гарантію яка дається, умови оплати. Особисто я краще куплю товар за трошки більшу ціну, але знатиму що магазин відомий, мене не обдурить, дасть гарантію.

Тобто є ще фактори які можуть вплинути на оптимальне рішення, не тільки ціна.

3 коментарі

  1. Є ще такий сайт як аукціон aukro.ua
    Нехай не відлякує слово аукціон, який асоціюється з великими цінами.
    Цей сервіс вже давно став просто магазином де люди продають товар за сталою ціною.
    Користувався неодноразово, тому рекомендую.

  2. А ще недавно відкрився досить цікавий проект (лінк видалений автором блогу) Там мають змогу реєструватись магазини та компанії зі всієї України та додавати свої товари чи послуги тільки зі знижками. Його плюс в тому, що кожна додана пропозиція перевіряється на найнижчу ціну на ринку. Хоч зараз там і не так багато товарів, проте є гарантія, що там дешевше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*