Де взяти контент для сайту

інформаціяКоли ви вибрали ідею сайту, виникає наступна проблема. В темі ви розбираєтеся,є бажання щось робити, але де набрати стільки матеріалу, статей, фото для сайта? Це ми і розглянемо у цьому розділі.

Наповнення сайту інформацією (контентом).

Коли ви зробили сайт, його потрібно постійно наповнювати якісною, унікальною інформацією. Чому обов’язково якісною та унікальною?

Якісною- бо відвідувачі вашого ресурсу повинні отримувати цікаву інформацію, радити ваш ресурс друзям, додавати його в закладки, робити на своїх сайтах посилання на ваш сайт. Якщо у вас буде з інформацією сутужно, то відвідувачі довго на ньому не затримаються, а Google це запам’ятає. Через це ваш сайт буде на нижчій позиції в видачі, на нього не ставитимуть посилань інші ресурси.

Унікальною — бо пошукові системи (Google, Yandex, Rambler, Yahoo) злодіїв не люблять. Якщо він просто скопіює текст з чужого сайту на свій, то пошуковики на вас образяться. Ваш ресурс при рівних інших умовах у результатах видачі завжди буде нижче ніж сайт з якого ви вкрали інформацію.

Знаю, у вас вже виникло запитання: а де брати інформацію (контент) для сайту. Зараз чесно розкажу все що знаю на цю тему. Можливо всього не знали, бо не кожен розкриватиме секрети. Як знаєте ще джерела отримання інформації на сайт- поділіться, якщо не шкода.

Де можна взяти текст на сайт:

Спосіб 1. Найкраще, це писати самому. Я надіюсь що ви робити сайт по темі, в якій хоч трохи розбираєтесь. Зразу, без звички писати важко, але з часом входиш в ритм і тоді пишеться легше. Щоби писати грамотно, потрібно читати багато книжок. Тоді статті виходять більш грамотні і їх приємніше читати.

Спосіб 2. Можна накупити старих книги, бажано виданих ще “ за совітів”. Так менше проблем з авторськими правами. Хоча тексти більшості книг шустрі “вебмайстри” вже закачали в інтернет. Це вже як повезе. В будь-якому випадку, пам’ятайте що це все-таки крадіжка. Я попередив.

Спосіб 3. Перекладені буржуйські статті. Можете набрати в гуглі слово яке вас цікавить на іноземній мові, перекласти перекладачем та виправити помилки. Цей спосіб часто використовують. Переваги: можна швидко отримати багато якісного матеріалу. Недоліки: проблеми з авторськими правами.

Спосіб 4. Прочитати 4 і більше статей по тематиці майбутньої статті, переварити все в голові і написати статтю час-від-часу поглядуючи на важливі цифри і дати.

Спосіб 5. Замовити написати статтю в копірайтера. Ціна 4-7 доларів за 1000 знаків. Старайтеся щоби стаття мала не менше 2000 знаків. Тут треба дивитися чи ви так потягнете фінансово. Та й, копірайтери бувають різними.

Спосіб 6. Рерайтинг чужих статей. На відміну від звичайного копіювання чужих статей, тут ви переписуєте їх своїми словами. Якщо зробити якісно, то пошукові системи вважатимуть ваш контент унікальним.

Спосіб 7. Просте копіювання чужих статей. Дуже поганий спосіб і його не рекомендую нікому. Можна мати багато проблем як від власників інформації так і від пошукових систем.

Спосіб 8. Коли ваш ресурс матиме хороші показники (ТИЦ, PR, відвідуваність), ви можете розміщувати якісні статті інших авторів, в замін ставлячи посилання на їх сайти. При цьому ви ще непогано заробите.

Який же спосіб найкращий? Це способи 1, 4, 5 і 8. Категорично не рекомендую спосіб 7.

Трошки торкнемося теми про джерела фото

З фотографіями проблем не менше. Найпростіше — це набрати в пошуковику необхідне слово і у вкладці “зображення” вибрати необхідні. Але, знову ж таки, це крадіжка і можливі проблеми з авторськими правами. Я знаю такі способи знайти необхідне фото для сайта:

1.Купити на фотостоках фото. Ціни там не такі високі (можна купити за 1 долар), є великий вибір. Більшість хороших фотохостингів зарубіжні, і в них проблематично оплатити покупку. Я знайшов два фотохостинги в яких можна купити фотографії за WEBMONEY. Це http://www.pressfoto.ru/ і http://ru.fotolia.com/ .

2.Можна пошукати серед безкоштовних фотографій. Спробуйте тут www.sxc.hu . Якість, звичайно, нижча, але якщо поритися то можна щось знайти. Тільки пишіть в графі пошуку англійською мовою.

3.Найкращий варіант, це робити фото самому. Буде дешево і унікально. Правда, якщо врахувати вартість хорошого фотоапарата то буде не так дешево:).

4.На сервісі Яндекс фоткі є дуже багато якісних фотографій. Набираєте в пошуку необхідне слово і вибираєте з результатів фотографію яка сподобалася. Далі вибираємо “код вставки на сайт чи блог”. Вам видасть три різних коди. Нас цікавить перший. його в необхідному місці потрібно вставити в код сторінки. В уроках про технічну частину розробки сайтів я покажу як це робити. Правда, нічого безкоштовного немає. Платою за це фото буде невеличкий підпис під ним звідки воно взято. Думаю, що це не так страшно. Тільки не стирайте цей підпис, не жартуйте з Яндексом.

5.Поставити відео з youtube. Тут робиться подібно як у попередньому прикладі. Треба вставити код відеоролика який сподобався. Чим хороший цей спосіб? Якшо немає необхідного фото, то на youtube ви щось точно знайдете. В якійсь мірі це навіть краще за фото. Відвідувачі вашого сайту дивлячись відео будуть довше залишатися на сайті. А це вже точно сподобаеться пошуковим системам.

Не знаю чи добре я зробив що все розказав, але тепер у вас менше причин не зробити свій сайт.

2 коментарі

  1. От цікаво, а гугл розуміє що стаття просто перекладена з іншої мови чи він думає що вона унікальна? %)

    • Кажуть що розуміє, хоча багато вебмайстрів просто перекладають статті з інших мов.
      Я колись списався із вебмайстрами США, попросив дозволу публікувати в себе переклади їхніх статей в обмін на активне посилання.
      То один відповів що не можна, бо Гугл бачить переклад. Інші взагалі не відповіли.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*