Де взяти відвідувачів на сайт

натовпНу що ж, розглянемо основні способи отримання відвідувачів на сайти. Адже не секрет, що важко щось заробити на мало відвідуваному ресурсі. І навпаки.

Правда є винятки.

В одного блогера читав, як він просував сайт фірми, що продає будівельні крани. Ціна такого крану може сягати мільйона рублів.

Так от, цей сайт за місяць відвідує всього пару десятків людей (не за день, за місяць). Але то цільові відвідувачі, і 2-3 продажі в місяць підприємство має. Мало? А ціна крана яка? Отож бо.

Але це скоріше винятки, а нас цікавлять відвідувачі, багато відвідувачів. Про те звідки їх взяти поговоримо у цій статті.

1. Пошукові системи. Це один з найкращих трафіків: якісний і недорогий. Якщо все робити правильно, звичайно.

Щоб Гугл чи Яндекс посилали нам багато читачів, потрібно писати під пошукові запити, наповнювати ресурс регулярно і цікавими матеріалами. Останнє важливо для поведінкових факторів.

Крім того, у більшості випадків не обійтись без купівлі посилань. Та якщо все зробити грамотно, то вийде не дуже дорого і швидко окупиться.

Чекати великої кількості відвідувачів із пошуковиків варто не раніше декількох місяців від початку створення проекту.

Не слід забувати, що користувачі також приходять на сайти із пошуку картинок. Не багато, але буває. Так що бажано використовувати унікальні фото, прописувати тег ALT, давати назву картинці відповідну до зображення.

2. Контекстна реклама. Дає один із найякісніших трафіків. Вже за пару хвилин після складення оголошення та його одобрення адміністраторами відвідувачі приходитимуть на ваш ресурс. Це підходить для інтернет-магазинів, партнерських програм, і т.д.

Не вигідно  за допомогою контекстної реклами направляти відвідувачів на сайт, який нічого не продає.

Найпоширенішими та найкращими сервісами контекстної реклами є Яндекс Директ  та Google Adwords. І одна і друга системи є хороші як для рекламодавців так і для вебмайстрів. Тільки Яндекс краще використовувати для показу оголошень в Росії, а Гугл – в Україні.

Мушу зазначити, що рекламну компанію слід правильно налаштувати. Для цього зверніться до фрілансерів чи сео студій. Інакше витратите «вхолосту» всі гроші.  В мене таке було.

3. Банерна реклама. На сторонніх ресурсах розміщуєте  свої банери. В результаті збільшується впізнаваність вашого бренду, а також читачі переходять на ваш ресурс клікаючи на банери.

Треба сказати, що CTR (відношення переходів до показів) у банерів нижче ніж у контекстній рекламі. Я особисто їх не використовував би. Ну крім випадку розкрутити бренд. І то, слід обирати площадки із дешевими цінами.

4. Соціальні мережі. Це дуже перспективний напрямок. Деякі спеціалісти стверджують, що з часом соцмережі «потіснять» пошуковиків.

В це можна вірити чи ні, але свою групу бажано створити в популярних мережах. Крім того, просіть відвідувачів лайкати статті які їм сподобалися. Це дуже добре і для просування в пошукових системах.

5. E-mail розсилка. Дуже хороший спосіб привести додаткових відвідувачів на сайт. Але для цього слід старанно збирати підписну базу. Якщо ж її у вас не має, то можна знайти бажаючих розмістити, наприклад у каталозі розсилок smartresponder.ru.

Інколи за невеликі кошти можна легко привести відвідувачів, які куплять у вас той чи інший товар.

6. Участь в конкурсах, коментування блогів. Я все це «зліпив» в один пункт.

Часто блогери проводять різноманітні конкурси. Беручи в них участь, чи збільшуєте свою популярність, особливо в разі коли там переможете.

Також, дуже добре залишати розумні коментарі до чужих постів. В такому випадку інші читачі перейдуть на ваш блог, щоб подивитись хто це такий розумний 🙂
7. Купівля посилань. Якщо купувати посилання на відвідуваних та популярних ресурсах, то частина відвідувачів може перейти і на ваш сайт. Хоча мушу визнати, це буде дуже мала кількість людей.

Крім того, багато вебмайстрів взагалі розміщують продані посилання і статтях які розміщуються у спеціальному, невідвідуваному розділі на сайті. От так.

8. Переходи із посилань у профілях форумів, соцмереж, скайпі. А також підпис на форумах. Ось біржа, де можна купити http://linkum.ru/ . А тут хлопака ділиться досвідом використання http://www.diwaxx.ru/inet/podpisi-na-forum.php .

9. Закладки. Це є найкращі відвідувачі які можуть тільки бути. Люди зайшли на ваш ресурс, він їм сподобався, їх зацікавила якась інформація, і вони додали сайт в закладки. Наступного разу вони не йтимуть за інфою до Гугла, а просто перейдуть із закладки.

Як зробити, щоб відвідувачі додавали ваш ресурс в закладки? Порада одна: пишіть цікаво, давайте цінну інформацію. Тільки так, ніякі біржі посилань тут не допоможуть 🙂

10.Трафік з інших сайтів, в тому числі сервісів запитань. На сервісах запитань-відповідей типу сервіса Гугла http://otvety.google.ru/otvety/ чи Мейла http://otvet.mail.ru/ .
Тут всі запитання групуються за категоріями. Вибираєте ту, сайт якої будете рекламувати і даєте відповіді на запитання. Розгорнуті, хороші відповіді. І ніби між іншим даєте посилання на свій сайт. Тільки акуратно, це потрібно робити «з головою».

11. Купівля прямого трафіка. Ви платите за кількість відвідувачів на вашому сайті. Купити можна на біржах.  От наприклад така біржа http://wmlink.ru/ . Буду чесним, з такими системами я не працював, тому щось сказати важко.

Використовують для монетизації різноманітних партнерок.

12. Розсилка на Subscribe.ru. Можна створити та розкрутити групу на сервісі Subscribe.ru. Публікуючи статтю, можна сподіватися певної кількості відвідувачів. Я сам підписаний на декілька таких груп.

13. Пряма реклама в офлайні. Що тут скажеш? Це досить дорого,  і підходить для розкрутки серйозних порталів та сервісів. Не думаю, що таким чином доцільно рекламувати свій персональний блог.

Ну все, написав все що знав (згадав). Якщо у вас є що додати, то поле з коментарями внизу 🙂

2 comments

  1. Цікавим способом є продавати в інтернеті вікна, двері, в сайтів на українській мові конкуренція практично нульова. Особливо якщо це регіональні запити. А кожна фірма шукає дилерів які будуть просувати її продукцію, бо в оффлайні конкуренція дуже велика

  2. Так, конкуренція невелика, і не всі компанії зрозуміли силу інтернету.
    Про щось подібне я вже писав тут http://pavlofox.net/yak-staty-menedzherom-z-prodazhiv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*