Для чого потрібна ця підписна база?

підписна базаЩе рік тому почав збирати свою підписну базу на сайті про хвилястих папуг. «Почепив» вспливаюче вікно, після кожної статті стоїть форма підписки. Потрошки, потрошки, підписна база почала набиратися. Десь зі швидкістю 300 чол щомісяця.

Чому почав це робити? Бо більшість інфобізнесменів стверджують що підписна база здатна вас і годувати, і вдягати, і т.д.

Зокрема Борис Соколов стверджував що 100 підписчиків здатні приносити 30-77$ щомісяця, 1000 підписників – 90-150$ щомісяця, 10 000 підписників- 900-1500$.

От я наслухався того всього і собі збирати. Десь вже з півроку плачу в сервісі Smartresponder по 100 грн щомісяця.

Збирати то збираю, але треба і монетизовувати свою працю, знання та зусилля.

Це не так просто, оскільки курсів про папуг (платних чи безкоштовних) немає. Коли було в базі десь 2000 підписчиків пробував продати курс по навчанню собак, від власника знаменитого Трета. Логіка була, оскільки часто люди що утримують хвиля стиків, мають і інших тваринок вдома. Коротше купив тільки один в мене той курс. Заробив 125 грн. сильно багато 🙂

Запитувався поради на найвідомішому сео форумі, то там мені порадили продавати рецепти смажених папужок. Нормально 🙂

І тут мені прийшов лист від Дмитра Сідаша (я підписаний на його блог) із анонсом ось цього матеріалу http://sidash.ru/kak-zarabotat-na-govoryashhih-homyakah/

Суть проекту: сервіс пропонує вебмайстрам встановити на свій сайт інтернет-магазин, всю роботу (наповнення товарів, прийом замовлень, доставка) вони беруть на себе. Нам залишається тільки просувати свій магазин.

Якраз в них там проходила акція із відомим говорячим хом’яком. Там вже створена продаючи сторінка, і мені залишалось тільки лити трафік.

Вирішив порекомендувати своїм підписчикам купити хом’ячка. Адже штука досить прикольна і недорога http://prodazh.tk/

Підписчиків на той час вже в мене більше 3000-х тисяч. Коротше, думаю, то мій шанс.Говорящий Хомяк_20130628-195644

Зробив все як має бути, розіслав листа. Відкрили його 470 людей, 12 відписалося.

Майте наувазі, що твої підписчики потенційно тобі довіряють, і їм набагато легше щось продати, ніж людям з вулиці.

Отже, відкрило 470 людей. Знаєте скільки заробив на цих хом’яках на момент написання статті (пройшло 2 дні від дня розсилання листа)? Нуль!

Та то капець. Я в налаштуваннях сервіса не поставив лічильник від Яндекс Метрики, тому не знаю кількості переходів. Але все одно «статистика» вражає.

І тепер в мене запитання. Для чого я збираю ту підписну базу, і для чого плачу Смартреспондеру 100 грн щомісяця?

Можна спробувати продавати рекламу в розсилці, але то копійки – базу «вб’єш» і по-всьому.

От така чухня малята.

Хоча точно знаю що люди заробляють на підписних базах! Може тематика не та, чи що?

Образливо, бо зусилля та праця повинні оплачуватися, а тут – нуль. Цілий рік збирав ту базу…

11 коментарів

 1. Швидше всього проблема у тематиці… Адже як вже написано “відеокурсві по папужкам” немає, а що ще крім папужок цих піписників може зацікавити то хз. Хіба що розсилати їм листи з посиланням на клітки для папуг чи самих папуг))

 2. Домовився із оптовим зоомагазином, сам зробив банер і повісив на сайті. За день було 2-3 кліки по банеру. Кліки, не замовлення. Коротше, повернув рекламу Гугла.
  От тому-то і потрібно робити сайти на комерційні тематики, а не про папужок. Хоча вірю, що рано чи пізно із цього проекту щось вийде.

 3. 100% діло в тематиці.

 4. Треба переробити сайт в “хвилясті папужки і форекс” 🙂
  Може так піде та справа.

 5. Люди, які підписались на розсилку по звірятках, хоч і дуже їх люблять, але з грошима неохоче розлучаються, а людина, яка прийшла “продвинуть сайт” чи “создать бизнес” – діло зовсім інше.

  • Але я все одно рекомендую перший сайт робити про те  що знаєш. Інакше можна всі гроші “спустити в трубу” і нічого не мати.  А так можна натренуватися.

 6. На сьогоднішній день 500 людей відкрило листа із рекомендацією про цього хом’яка, і ні одного замовлення. Може ця партнерка якась нечесна? Ну як таке може бути?

  • Таке теж можливо. Не раз зустрічався  сервісами, які не чесно рахуються з вебмайстрами…

   • Ну так, це ж не прості випадкові відвідувачі, це ПІДПИСЧИКИ, а в них відсоток відклику на різноманітні акції набагато вищий. Для того і збирають ці підписні бази.
    А тут, півтисячі чоловік відкрило листа, і нігугу 🙁

 7. Можна написати, що ця іграшка допомагає навчити попугаїв говорити 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*