Для для чого потрібно заводити блог?

робоче місце блогераБагатьох активних користувачів інтернету цікавить чи варто заводити блох блог, і що це дає його автору. Спробую показати всі переваги та недоліки цього явища.

1.Найпершою перевагою я назву отримання вміння писати. Дуже багато новеньких думають, що для того щоб завести блог та писати статті до нього потрібно бути письменником. І того потрібно якось вчитися.

Якщо так думати, то можна сто років чекати. Насправді, специ (наші та іноземні) дають таку пораду: для того щоб навчитися писати – потрібно писати. Кожного дня, хоча би тисячу знаків в день.

Коли ви були маленькими, то правда, вас не водили на якісь курси ходьби чи катання на велосипеді? Тільки практика + пару початкових знань, і вперед. Звичайно, одразу не все виходитиме, тексти будуть “коряві”, та з практикою слова самі “ллються”, ніби хтось диктує. Досвідчені копірайтери знають, що я говорю правду.

Тому, коли ви регулярно писатимете статті, ви станете краще висловлювати свої думки, навіть розумнішими, чи що.

2.До переваг ведення свого блогу можна віднести можливість заробити на ньому. Якщо на нього заходитиме певна кількість людей, то можна заробляти на розміщенні контекстної реклами чи банерів. Коли ж у сайту високі показники ТІЦ та PR, то можна продавати посилання із ресурсу. Топ блогери також пишуть рекламні статті, за що отримають непогані гроші.

3.Не знаю як хто, та я любитель поговорити та поділитися своїми думками із іншими людьми. А тут — бери та ділись. Хтось та й прочитає.

4.Ти стаєш відомий в певній сфері. Пишеш про металообробку, теніс чи мистецтво? З часом ти станеш авторитетнішим у цій галузі, і популярність твоя зросте. Можливо тебе запросять як блогера на якусь виставку чи змагання.

5.Маючи популярний та авторитетний ресурс, ви стаєте більш захищені. Про це мало-хто здогадується, та спробуйте не повернути товар блогеру, якого читає, наприклад, пару тисяч читачів щодня! Йому достатньо написати ввічливого листа адміністрації закладу, із бажанням написати класний пост про те що сталося. І все стане на свої місця.

6.Маючи свій ресурс, який потрібно розвивати, писати статті, ви стаєте більш організованими. Середньостатистичній людині важко зібратися, бо ми звикли що від садка і аж до роботи на підприємстві, нас завжди хтось “підганяє”. А тут треба себе самого заставити працювати.

7.Можна створити сайт про своє хобі і продавати на ньому виготовленні власноручно вироби. До речі, так дехто і робить.

До недоліків можна віднести наявність вільного часу. Адже на перших порах статті пишуться помалу, але цей недолік скоро минає 🙂

Крім того, бажано купувати посилання на свій ресурс. Правда, в нас ще такий рівень блогосфери, що пробитися в топ можна і без зовнішніх посилань. Достатньо внутрішніх.

В цю статтю я також вміщу свої думки щодо конкурентів, тобто колег-блогерів.

Насправді я дуже радий що є стільки “подаючих надію” проектів.

Скажу чому.

1.Російська мережа нас сильно обігнала в розвитку, і блогів в тому числі. У них стільки хороших тих же блогів по сео, а в нам ще рости та рости. Мені, як націоналісту, це не подобається. Тому треба щось робити. А то українці не шукають своєю мовою в інтернеті інформацію, бо її там не знайдуть. Надіюсь що скоро буде.

2.Я б хотів щоби чим більше наших громадян були блогерами. Чому? Бо людина яка хоча б час-від-часу висловлює СВОЇ думки, вже не буде рабом і гвинтиком в чужій системі. Вона вчиться аналізувати події та мати на все свою думку.

3.Банальна вигода. У нас ще не дуже розвинута блогосфера, та й взагалі мало цікавих та потужних сайтів. Тому бувають випадки, що навіть в біржі посилань Gogetlinks нема де купити україномовні посилання! Та й через малу кількість активних блогів, маємо небагато коментарів до наших постів. Подивіться що робиться в Росії. Там одні блогери коментують інших, а їх там дуже багато. Тому справа йде.

4.В даний період розвитку інтернет (і не тільки український) мені нагадує океан, а не річку. Конкуренція все ще невелика. Тому риби вистачить всім, було б бажання ловити 🙂

One comment

  1. Вірно Павло, український інтернет і блогосфера тільки піднімають голову, тому ми маємо можливість бути одними з перших, конкуренції ще дуже мало.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*