Інформація для сеошників

Для початку хочу похвалитись 🙂  Вчора вперше на одному з моїх сайтів кількість відвідувачів за день перевалила за 3000.

І хороші поведінкові фактори: переглядів на відвідувача – 2.4 та середня кількість проведених хвилин на сайті – 2.4. Супер!345

І це не вистрілила якась стаття, а рівномірно, як каже боксер Усік, «ровнєнько» збільшилась популярність.

На літо спаде, а зараз приємно.

Добре. Сьогодні трохи скажу про сторінки в ТОПі Гугла.

Подивився на найпопулярніші 20 сторінок із цього блогу. Це щоб знайти якусь закономірність, і знати завдяки чому приводять найбільше користувачів.

Одразу не «врубився». Бо і тематики зовсім різні; одні оптимізовані, інші ні; на деякі купувались посилання, на декотрі ні.

Але потім знайшов, що об’єднує всі найпопулярніші статті на моєму блозі.

Так так, це ВІК. Майже всі сеошники знають про це. І я знав. Але щоб настільки це діяло, то не думав.

Дивіться самі. Із 20 найпопулярніших сторінок, тільки одна написана за останній 2014 рік! І це в січні, тобто майже рік тому. Всі інші: у 2012 – 11 статей, у 2013 – 8 статей.

Не думаю, що я став писати аж на стільки гірше в 2014.

Причина видно в іншому.

-сторінки з часом набирають природніх посилань. Із соцмереж в тому числі. Відповідно, чим довше розміщена в інтернеті стаття, тим більше шансів потрапити в ТОП.

-вага самих посилань з часом зростає. Недавно куплені лінки мають малий вплив в очах пошукових систем. Тільки через декілька місяців (а то й років) вони показують всю свою силу.

-за великий період часу пошуковики назбирують велику статистику за поведінковими факторами. Відповідно, цікава стаття тільки за рахунок цього з часом «полізе» в ТОП.

Наприклад, матеріал про виконавців 90-х http://pavlofox.net/zirky-90-kh/ довгий час плентався на 8-9 місці. Але завдяки хорошим поведінковим факторам (там відео та короткі біографії) тепер займає друге місце (в крайньому разі по львівській видачі).

Що це все означає? На просування певних сторінок потрібен час. Як ми бачимо – декілька років. І врахуйте, що в укрнеті слабенька конкуренція в некомерційних тематиках.

Ще цікаві спостереження

Із 20 найпопулярніших пошукових фраз, по яких переходять на блог, більшість складаються із 3-5 слів. Тільки два запити складаються з одного, і вони не конкурентні. Це «фотоколажі» і «павлофокс» 🙂

Тобто, потрапити в ТОП Гугла за словом «ноутбуки» чи «блог», і ще й в короткий період – нереально. Тому пишіть статті під пошукові фрази із 3-5 слів.

Сторінки написані хоч трошки під пошукові фрази мають більше шансів привести читачів.

Наприклад, статтю «як накачатись в домашніх умовах» шукає більше людей, ніж сьогоднішню «інформація для сеошників».

От таке.

5 коментарів

  1. Вік таки грає велику роль) Бачу по «котах», що навіть не купуючи посилань сворінки поступово покращують позиції. А по метриці видно, що з соцмереж щодня приходять люди, хоча я в соцмережах не публікував постів на ті сторінки, на які приходять. За кілька років постів назбирається, плюс хтось посилання поставить) Так і з віком сайт сам себе виведе в топ) Якщо це сайт не про ноутбуки звісно 😀

    • Так, і якщо писати добрі статті, то люди самі ставлять посилання. З часом лінків стає більше і більше. Головне не спокуситись, і не почати самому продавати посилання.

  2. В когось є переходи з сайтів со.старым.новым.годом.рф чи ilovevitaly.ru? В мене блог ще молодий)), а якийсь дибіл статистику каламуте))) Поперли якісь спам реєстрації, як від того захиститись?

    • В мене проти спаму плагін Akismet стоїть.

    • Є, і не тільки з них. Сьогодні метрика взагалі показує 5 переходів з гугла за запитом «яндекс -официально -рекомендует ilovevitaly.ru поисковую оболочку». То який новий вид спаму чи щось таке. Можливо що користувачів метрики «заманити», кожному ж цікаво буде що то за сайт і зайде туди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*