Як зняти долари готівкою з Приватбанку

долариСьогодні напишу невелику статтю (замітку), як зняти долари із віртуальної картки Приватбанку. Насправді це дуже просто, хоч я цього не знав.

Якщо у вас є долари на віртуальній карті, то зняти їх готівкою не вдастся. Можна тільки перерахувати на іншу картку чи придбати товар в інтернеті.

Тому йдете у відділення Приватбанку із паспортом. Там кажете, що є долари на віртуальному рахунку, і бажаєте зняти готівкою.

Тоді працівник банку відкриє вам фізичну дебетову (мені таку видали) картку, і при вас перекине потрібну суму доларів. Або можете самі, в системі Приват 24 перекинути із віртуальної картки на фізичну.

Тоді йдете до каси, і просите видати цю суму готівкою. Касир попросить вказати код підтвердження, який прийде на мобільний телефон, і видасть потрібну суму.

Комісія Приватбанку при цьому складе 0,5% від знятої суми.

Згідно постанови Нацбанку, в день видадуть не більше 700 доларів. Як правило така сума в банках є, у крайньому разі можна прийти після четвертої години.

Отак просто. Тепер ви знаєте, як зняти долари з Приват банку. Залишається тільки заробити ці долари 🙂

P.S. До речі, із доларової картки ви можете знімати і гривні, за курсом банку. І ще розплачуватись нею за кордоном.

P.P.S.Бували випадки, коли потрібної готівки в доларах не було в відділенні. Тоді потрібно заздалегідь (за день) зателефонувати у банк, і попросити, щоб зарезервували потрібну суму. Номер телефону можете знайти на кредитній картці. Зателефонуйте туди, вкажіть відділення і суму, яку збираєтесь завтра забрати готівкою.

16 comments

 1. Або поставити на депозит і так само через касу без % знімати

 2. Тобто треба відкривати долларову кредитну картку? А якщо разом з нею відкрити дебетову в $ і надалі користуватися лише нею?

  • Так, мені відкрила дебетову. Я швидко писав, і помилково написав кредитну. Зараз виправлю.
   Кредитні картки не визнаю принципово – хтось підбере код, і понабирає на тебе боргу.
   Тільки дебетові.

 3. Фото до статті ти робив сам? 🙂

 4. А як з веб мані зняти долари готівкою ти не знаєш випадково?)

  • Ні, цього не робив. Хоча думаю, що подібно. Відкрити дебетову картку в Приваті.
   І через сервіси типу “obmenka.ua” перекинути на неї кошти із Вебмані.
   І тоді в касі Приватбанку зняти долари з картки.

  • Я знімав з веб мані долари готівкою, для цього відкрив у приватбанку звичайну доларову карточку (дебетну), потім через обмінку (даруйте, вже забув яку саме) перекинул зелені з вмз на доларову карточку, потім пішов у приватбанк і через касу мені видали доларами з неї.

 5. Може у Львові і є не переферії треба заказувати і вони чекають цілий день .Якщо на ті що прийшли гроші відкрити на місяць депозит комісіїї не буде .

  • В Рівному теж зняв сьогодні без проблем. Прийшов у відділення, підійшов до каси, відстояв чергу (двоє людей), дав картку, сказав суму і мені видали її 🙂 Лишень переді мною бабуся теж хотіла долари зняти, то їй не дали, бо вона телефона з собою не взяла, а треба смс-підтвердження.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*