Достатньо добре працювати.

лікарПовертався я зимового суботнього ранку з роботи і по дорозі мені прийшла в голову хороша думка. В якусь мить я зрозумів що для щастя людини, держави, людства-не потрібно багато. Не потрібно якихось надзвичайних зусиль, величезних грошей чи допомоги інопланетян. Завдяки цьому простому правилу людство змогло б спокійно і впевнено перемогти голод, хвороби, корупцію, злочинність, виробничий травматизм, наркозалежність.

Ключ до розв’язання цих проблем простий: достатньо щоби кожен якісно виконував свою роботу. Більшість читачів скаже що це і “коню понятно”. Я також це ніби розумів. Але при цьому не задумувався про універсальність цього правила. Воно працює у всіх галузях і сферах діяльності людини.

Якщо викладач в інституті буде постійно вдосконалювати свій рівень і добре викладатиме матеріал- є можливість отримати хороших спеціалістів. В свою чергу майбутній медик старанно вчитиметься на студентській лаві і постійно вдосконалюватиметься на роботі, працюючи без хабарів. Тоді матимемо здоровіших людей.

Керівники держави замість шукати причини для війн на яких можна заробити, вкладатиме кошти в науку, медицину, соціальну сферу.

Міліціонер ловитиме злочинців та розкриватиме злочини а не кришуватиме певні види “бізнесу”.

працівникПрацівник якісно працюватиме на заводі всі 8 годин — матимемо багато якісної продукції, економіка розвиватиметься. Офісні працівники замість пити каву, курити сигарети і грати в ігри в комп’ютері займатимуться плануванням діяльності підприємства.

Депутат замість вирішувати власні інтереси буде робити те за що ми йому платимо гроші. Журналіст може чесно і непідкупно виконувати свою роботу, податківець чесно виконуватиме свої обов’язки. Священник щиро служитиме людям і навчатиме жити по правді. Так можна продовжувати до безкінечності. Головна ідея зрозуміла.

Якщо ми, кожен з нас, виконуватиме якісно свою роботу, тоді побудуємо рай на землі. Це не так важко. Для цього не потрібні надлюдські зусилля, це може кожен. В масштабах заводу, держави, планети-ефект буде колосальним. Було б добре провести масову акцію в державі: ”Достатньо якісно робити свою роботу”.

В свою чергу я почну якісніше виконувати свої обов’язки і менше сидіти в інтернеті під час роботи:) . Людство стоїть за крок до щастя і благополуччя. Це ж так просто: потрібно добре виконувати свою роботу.

На закінчення згадаю слова Бена Джонсона: ”Багато могли б попасти в рай замість пекла, затративши в половину менше зусиль”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*