Довибори до Верховної Ради України

ВибориЗнову мушу писати про політику. А все через довибори до Верховної Ради у тк.зв. проблемних округах.

Просто мені в «голові не вкладається», як під час такого масового Євромайдану, у 4 з 5 округах кандидати від опозиції програли. Причому більшість перевиборів були в Київській, Черкаській області, Києві.

Шкода, адже і так стільки «тушок» перебігло до провладної коаліції, і тут ще на хвилі народного невдоволення не вдалось вибороти 5 таких потрібних депутатських мандатів.

Адже вимагати, наприклад,  відставки уряду було б легше маючи на 5 голосів більше. А так, люди не захотіли змін.

Знаю, що частина читачів скаже що під час виборів були підкупи чи махінації. Нехай і були махінації, ну відсотків 5, ну 10, ну нехай 20, але ж не 100%.

Так само із підкупом виборців. Дивно якось виходить. Половина Києва стоїть та мерзне майже місяць на Майдані. А хтось підленько взяв пару сотень гривень і проголосував як сказали. Продавши таким чином не тільки своє майбутнє (фіг з ними), але й своїх дітей та внуків, а також наше. Такі люди нічим не кращі за сумнозвісних тітушок. Адже ті за пару сотень гривень б’ють людей, а ці – продають наше майбутнє.

Якби не ці продажні виборці, то не прийшлось би людям на майданах підставляти себе під міліцейські кийки (стальний прут в гумі – для тих хто не знає).

Є думка, що не всі виборці можуть розібратися хто є хто у списках, особливо коли є кандидати-клони. Але перефразовуючи популярну фразу можна сказати: «невміння думати не звільняє від відповідальності».

Якщо ж ти відчуваєш, що твоїх розумових здібностей не вистачає щоб вибрати потрібного кандидата, то чесно визнай це і проголосуй проти всіх.

Часто прихильники дозволу на вільне володіння зброї аргументовують свою позицію тим, що громадяни в разі потреби мають можливість захищати себе від свавілля влади.

Але насправді все простіше: в ідеалі не потрібно крові чи революції. Потрібно щоби люди почали думати, і на виборах особливо. Тоді і жити нам буде легше.

P.S. До речі, сьогодні в приміській електричці навпроти мене сидів інтелігентний дідусь із розумним та добрим обличчям, та хорошою поведінкою. Мав при собі старенький портфель, шапку яка мені нагадала головний убір українських повстанців. Як тільки поїзд почав їхати, дідусь витягнув із портфеля якусь історичну книгу і почав читати. Я різних людей бачив, але той старенький викликав у мене захоплення. Та й не тільки в мене, якось дивно він виглядав, бо люди не люблять читати, максимум газети. А тут…
Я не витримав, і своїм старим телефоном підпільно сфотографував дідуся. От як би було більше таких людей!Дідусь читає книгу

4 comments

  1. Поки право вибору матимуть люди з IQ меншим за 100 – доти різні януковичі і путіни керуватимуть могутніми країнами.

  2. Вчора читав інтервю Левченка, про те як умодрились програти. 
    http://glavcom.ua/articles/8623.html
     
    А взагалі то є купа тих ще киян і західняків, які аж ніяк не симпатизують майдану і текуща влада їх не влаштовує але опозиції вони ще менше хочуть. Ніколи їх не розумів 🙁

    • Найгірше що ті маніпуляції як правило повторюються на кожних виборах. Нічого нового: підкупи, маніпуляції зі списками, “каруселі”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*