Друк флаєрів в друкарні «50 копійок»

друк флаєрівТрошки про друк флаєрів в друкарні 50 копійок. Був їхнім клієнтом. Я постійно в пошуку, і зараз є ще один варіант почати свою справу. В мене вже пару таких спроб було, та все щось не спрацює. Вірю, що вже зараз все «зростеться»,  і в мене нарешті вже будуть результати.

Хочу ще раз спробувати той бізнес, який в мене більше двох років тому не пішов. Але тепер рекламний канал буде іншим, щоб більше потенційних клієнтів могли ознайомитись із пропозицією.

Для цього буду розкладати по поштових ящиках флаєра. Я знаю, що найдешевша та

найефективніша реклама в інтернеті, але то специфічний бізнес. Так що таки флаєра.

Серед усіх видів листівок вибрав флаєра євро формату (210х100мм). Цих розмірів достатньо, щоб розмістити на ньому потрібну інформацію, та заставити як мінімум задуматися. Більших розмірів також не варто: буде дорожче і не добре для поштових скриньок.

Так, з цим усе зрозуміло. Далі, слід було вибрати друкарню, яка б надрукувала мені флаєра. Якщо ви наберете в пошуку «друк флаєрів», то побачите, що бажаючих виконати ваше замовлення дуже багато, навіть йде жорстка боротьба. Та я хотів вибрати найоптимальніший варіант (ціна-якість).

Вибір впав на друкарню «50 копійок». Ціни влаштовували, а також можуть зробити дизайн (90 гривень). Крім того, на їхньому сайті є конструктор, за допомогою якого можна самому зробити макет візитки чи флаєра.

Та я не напрягався, і замовив дизайн професіоналу. Він врахував усі мої побажання і вислав для узгодження макет. Там була проблема, оскільки потрібно було на двох сторонах флаєра розмістити 1500 знаків тексту. Мені його написав дуже досвідчений і титулований копірайтер. І звичайно, що не задарма. Так що текст повинен був влізти. Дизайнер Віктор Сологуб «за счет мастерства» все це зробив.

Після цього я перекинув кошти на рахунок друкарні, і мені буквально за 1-2 дні (вже навіть не пам’ятаю) надрукували замовлення. Відіслали на те відділення «Нової пошти», на яке просилося. Правда остання вантаж через його вагу (15.5кг) направила в інше відділення, в зовсім інше відділення на край міста. Доставка замовлення безкоштовно.

От сьогодні забрав замовлення, попередньо пред’явивши паспорт. Тут мене чекало декілька несподіванок. По-перше, якість друку виявилася класною. А я в поліграфії розбираюся (дивись сторінку «Про мене»). Крім того, я замовляв 5000 листівок, а мені вислали 6 000.

Як таке могло статися? Просто в поліграфії майже неможливо точно розрахувати технічні потреби. І тому технолог видає більше паперу на тираж ніж потрібно. Ну а якщо вийде більше – значить є більше. Тільки далеко не в усіх випадках вам безкоштовно віддадуть залишок. А мені віддали. Приємно!

Крім того, менеджер подзвонила, і повідомила, щоб я, якщо потрібно попросив дизайнера скинути мій дизайн.  Його я можу використати для друку флаєрів в інших друкарнях.

Стаття «смахує» на рекламну, але мені ніхто нічого не платив, – блог ще не має такої популярності та авторитету 🙂

Просто фірма якісно виконала свою роботу, і я вирішив поділитися зі своїми читачами де можна надрукувати швидко, якісно та недорого флаєра чи візитки.

Після забраного замовлення, згадалися слова одного бізнесмена. Коли його запитали чи варто боротися із конкурентами за допомогою ціни, то й їм порадив цього не робити.

Краще завоювати клієнта якісним сервісом та хорошим відношенням. Погодьтесь, яка може бути конкуренція в більшості ніш? Коли відношення до клієнта часто ніяке.

Скільки разів прийшовши на 3 хвилини пізніше обідньої перерви вам відчиняли магазин чи офіс? Чи бувало, що вам давали трохи більше оплаченого товару  після оплати? Чи не продавали зіпсутого товару? Чи до вас відносились щиро і люб’язно, а не з награною усмішкою?

Отож бо й воно! А ви кажете конкуренція! Якщо дійсно працювати по-людськи і давати людям трошки більше, то фірма автоматично виходить із конкурентної боротьби. А колишні конкуренти нехай проводять всілякі акції, розпродажі, ребрендинги, нові маркетингові штучки чи змінює вивіски.

P.S. Якщо вам цікаво, для чого я друкував флаєри, то читайте про це тут http://pavlofox.net/sproba-biznesu/

2 коментарі

  1. Завжди задаюсь питанням, як розносити по скринькам флаєра коли двері домофонним магнітом зачинені? Чекати поки хтось не вийде\зайде, чи для таких цілей мати універсальну таблетку?

    • Думаю, що в них універсальний ключ. В крайньому разі набираєте будь-яку квартиру, і кажете “телефонний майстер, відчиніть, будь-ласка”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*