Палю фішку! Дуже дешеві посилання на ваш сайт.

Screenshot_1Всі сеомайстри знають наскільки важливу роль у просуванні ресурсів у пошукових системах мають зовнішні посилання. Чим більше якісних посилань на ваш ресурс, тим краще.

Проблему із лінками кожен вебмайстер вирішує самостійно: хтось робить ставку на якісний та цікавий контент, хтось проводить конкурси,  хтось обмінюється посиланнями, ще хтось їх купує посилання.

Останній метод, до речі, також не є поганий, але трошки … дорогий.

У цій статті спалю одну фішку, за допомогою якої свого часу посилання мені обходились по 17-40 копійок. Можливо комусь не сподобається їхня якість, але на мою думку це непогані лінки на хороших ресурсах. Крім того, те, яким чином вони згенеровані, в мене не викликає тривоги. Це і є ті самі природні посилання про які так часто розказують інженери Гугл та Яндекс.

Про що йдеться.

Купувати посилання можна на різноманітних біржах, десь є кращий вибір десь гірший. Є така біржа лінків як Ротапост.

Тут можна купити непогані посилання за оптимальною ціною. Отут є дуже хороша можливість отримати купу посилань за ціною одного.

1.Реєструємось на біржі Ротапост http://www.rotapost.ru/ і поповнюємо рахунок способом який підходить найкраще: Webmoney, кредитні картки, і т.д.

2.Заходимо у вкладку «Купить» – «Сайты». Тепер нам треба вибрати сайти які нас цікавлять.posylannya

Для цього заходимо у вкладку «Типы площадок» (1), і у ній ставимо галочку тільки навпроти «liveinternet.ru (свой домен)».
3.Все, тепер нам доступний список сайтів які працюють на цій платформі.

Чому нам потрібні саме ці сайти? Тому що їхні матеріали дуже часто перепощують, і таким чином куплене посилання в іхній статті опиниться на великій кількості сайтів.

Дехто скаже що пошукові системи такі посилання склеюють, ще якісь причини.

Я ж знаю, посилання таким чином поширюються мережею максимально природньо, і пошукові системи повинні це бачити.

4.Не всі площадки котрі нам запропонувала система однаково корисні. Тому я рекомендую вам звернути увагу на сайт «Вдохновлялочка Мариэтты» (3). Якщо ви зайдете на її сайт http://marrietta.ru/ , то в самому низу кожного анонсу запису побачите скільки разів та чи інша стаття цитувалася. Тобто вона опинилась на іншому блозі.5

Скільки саме процитують ту чи іншу статтю – не скаже ніхто. Як повезе. Можливо ні разу, а можливо і сотні разів. Напевне все залежить від якості матеріалу, його сенсаційності, часу написання (перепости збільшуються з часом, не раптово).

Я купив у неї 1-2 роки тому три посилання. Так от, одну статтю із моїм посилання процитували 105 разів, іншу 101 раз, і ще одну 236 разів! Платив я тоді за один постовий 230, і навіть 130 російських рублів. На гривні це приблизно 62 грн та 18 грн, відповідно.  Якщо взяти ціну заплачену мною тоді за одне посилання (18 грн) і поділити на кількість посилань які я отримав (105), то виходить що одне посилання обійшлось мені у 17 українських копійок!!! Це ж казка.

Зараз вона ціну підняла до 400 рос.рублів. але все одно, хто хоче спробувати – раджу.

Знаю, що найякісніші посилання в GoGetLinks чи MiraLinks, але й вид посилань слід розбавляти. І лінки із блогів для цієї цілі підходять якнайкраще.

Чи не так?

4 comments

 1. А хіба на лайфінеті не в нофолоу посилання беруться?

  • Ніби відкриті. В будь-якому разі, Яндекс ці всі мої посилання бачить.
   Наприклад в пошуку по Яндекс блогах http://blogs.yandex.ru/ коли вставити адрес мого сайту про папуги, то все прекрасно враховується.

   • тільки що перевірив – там перший місяць після створення щоденника в нофолов беруться, а потім ні) 
    Бо я колись там створював – і посилання в нофолов були, а зараз глянув – вони вже без нього)))

    • Кажу ж, для урізноманітнення посилань – те що треба.
     Тільки треба поспішити, бо спосіб потрапить в паблік – ціна посилання із цього сайту виросте.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*