Два важливих відео

соціальне відеоНедавно побачив два хороших відео, і хочу поділитись ними з вами. Це не з розряду «приколів» чи «кращих голів».

Якщо взяти до уваги те, про що йдеться в роликах, то зможемо менше дурниць наробити.

Деструктивна критика

Коли вперше дивився цей ролик, то здавалось, що це мене малого критикують. В дитинстві також отримував хорошу порцію деструктивної критики.

Та читаючи книги успішних людей, дізнаюсь, що не можна таким чином критикувати. Якщо щось не сподобалось, то спочатку хвалите за щось хороше, а потім кажете що не так.

Наприклад, «ти сьогодні помив увесь посуд, молодець; але наступного разу ще й поклади його на місце». Ні в якому разі не кричіть на малу дитину словами «ти дурень» або «нездара». Для малої дитини, ви найбільший авторитет. Своїм батькам дитина довіряє безмежно.

І якщо один раз скажуть «дурень», другий раз, третій, то з часом дитина звикне. Почне погано вчитись, її самооцінка впаде. Може навпаки, починати щось робити наперекір – хуліганити, чи курити сигарети.

Дуже часто в побутових розмовах чую, як люди роздумують про причини успіху євреїв.

Мені довелось бачити, як вони відносяться до своїх дітей. Повірте, вони не скажуть на них «дурень» чи «бовдур». В результаті діти віддячують їм успішним життям.

Про студентів

Тут відео про студентку, якій за гроші ставлять хороші оцінки. Коли ж вона стає лікарем, то не вміє лікувати. В результаті на операційному столі помирає людина.

Нічого дивного, це дуже часто стається в нашому житті. Та що там казати, в моєї бабці та мами лікарі не побачили інсульту.

А дядькові так зробили операцію, що почалось гниття. Довелось в Польщі переробляти.

А іншій бабці (по батькові) поставили діагноз рак шлунку. Ми налякались. Аж потім перевірили ще раз, виявилась виразка. Бабця після цього прожила ще 5 років. Померла у віці 80 років, і не від хвороби шлунку, а серце зупинилось.

Знайома медсестра радить усі важливі діагнози перевіряти мінімум у двох лікарів.

Ми ж пам’ятаємо, як вчаться студенти. Є відсотків 10, які дійсно класно знають предмети. Ще десь третина знає більш-менш нормально. А всі інші просто купують оцінки. Добре, якщо це буде якийсь економіст чи інженер. А якщо лікар, як у відеоролику? Біда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*