Новий погляд на дві ідеї бізнесу

золото, бізнесВ принципі ці ідеї не нові, більшість про це знає чи подібним заробляє. Але є певні нюанси, їх і згадаю.

Нерухомість без посередників

Переписувались із товаришем по Скайпу, він між іншим запитався, чи ніхто не здає однокімнатну квартиру у Львові, бо скрізь посередники.

Я згадав, що мене вже двічі також запитували про нерухомість без посередників. Одній людині потрібна була квартира в оренду. Інший знайомий хотів придбати житло.

І всі жаліються на реєлторів-посередників. Ніхто не хоче платити зайвого.

Тепер про саму ідею. Створити сайт (портал) на якому можна розміщувати повідомлення про продаж та оренду нерухомості.

Знаю, що таких сайтів (газет, груп в соцмережах) є дуже багато. Але «фішка» була б саме у відсутності посередників. Уявляєте, який був би популярним сайт, і як би швидко про нього дізналась вся Україна.

Заробляти можна, наприклад на рекламі (контекстній чи банери). Це дорога тематика, і все повинно чудово окупитись.

Залишилось тільки одне (найголовніше) – як «фільтрувати» цих посередників. Того я не придумав 🙂
Може ви в коментарях підкажете?

Дропшипінг з Китаю

Спочатку що таке дропшипінг. Це продаж товару, якого ви не маєте. Тобто, розміщуєте в інтернет магазині фото та опис продукту. Людина замовляє товар у вас, платить гроші. Ви берете відсоток за послуги, і замовляєте товар у виробника на ім’я (та адресу) вашого клієнта.

Так працює багато людей, але було одне «але». Це тривалий термін доставки. Не завжди людям повідомляли, що товар іде аж із Китаю. Відповідно інколи доходило ледь не до погроз типу «давайте товар, або пожаліюсь в Податкову».

Та останнім часом ситуація змінилась. Доставка з Китаю стала значно швидшою. Минулого разу мені товар доставили за 10 днів. Колись було 21-30 днів.

Як ви розумієте, тепер збільшилась можливість заробляти дропшипінгом.

Дропшипінг є вигідним способом продажу товару, оскільки ви не повинні витрачати кошти на склад, товар. Не ризикуєте що товар не продається. Не продався – змінили картинку та опис на іншу продукцію.

На митниці вашу партію не зупинять, бо все йде на різні адреси.

На відміну від попереднього питання статті, тут інколи посередники можуть бути потрібними. Незважаючи, що безліч інформації в мережі як купувати в Китаї, багато людей ще боїться або не знає (чи не хоче знати) всіх нюансів. Відповідно їм легше замовити в посередника, за незначний відсоток.

Що ви про все це думаєте?

10 коментарів

 1. Скільки відсотків бере посередник за покупку з Китаю?

  • Скільки совість дозволяє. На дрібні товари дехто робить націнку в 2, 3 і більше разів.
   Але в принципі і за 10% можна працювати. Оосбливо якщо немає витрати на рекламу (дошки оголошень, групи у Вконтактє).

 2. Посередників має відсіювати ціна: зрозуміло, що власник продаватиме дешевше.Тому система має вийти саморегульованою.

  • Але не кожен буде купувати в Китаї. Я вже стикався з таким. Колись розмістив пробне оголошення про продаж годинника на Сландо (тоді ще було Сландо).
   Якась дівчина захотіла купити. Я їй кажу, що тут націнка майже у два рази (100 гривень, щось таке).
   Показав їй де на Аліекспрес цей годинник продається, показав свою статтю, де все описано як купувати. Кажу, що коли буде щось не зрозуміло – звертайтесь, підкажу.
   Вона мені тоді пише: дякую. Але зараз не буду з цим розбиратись. Краще на Сландо ще пошукаю.

   • для чого ж ти подавав оголошення і не продав коли хотіли купити в тебе?

    • Я тоді дав оголошення про продаж десь 8 годинників. Хотів з цього зробити бізнес. Але було одне замовлення (цієї дівчини) аже через два тижні.
     Не хотів ради одного замовлення починати цю справу. Тому їй просто все розказав.

 3. Стосовно Китаю… Ще одним варіантом заробітку може бути відкрите посередництво. Мається на увазі те, що клієнт, для прикладу, хоче замовити собі навушники з Китаю, але він не розбирається в тому як там купувати, як вибирати продавця або відкривати диспут (якщо це потрібно). Він готовий заплатити на пару % більше, але щоб цим займався хтось інший. Ви берете на себе відповідальність за покупку і доставку саме того товару, що потрібний, а клієнт платить за це відповідну націнку. По Україні товар можна надсилати Новою поштою. В мене самого нещодавно цікавились чи я подібним не займаюсь. Я відповів, що ні і тепер задумався над цим))))

 4. При реєстації продавець повинний відправляти скан з даними на нерухомість.) Скан буде бачити лише адміністрація ось і все =)

  • Більшість на таке не погодиться. Особливо на початках, коли портал не розкручений.
   Хоча твій варіант заслуговує на увагу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*