Джерела посилань на сайт.

посилання на сайтЯк що ми хочемо мати відвідуваний ресурс то слід пам’ятати що найбільшим їх джерелом є пошукові системи. А на авторитет сайта у пошуковиків впливає багато факторів. Одним із найголовніших чинників успіху вашого ресурсу є кількість та якість посилань на сайт. Розглянемо можливі джерела посилань.

Природні посилання

Це найкращий вид посилань. Для їх отримання достатньо розміщувати на своєму ресурсі рідкісну та цікаву інформацію. Тоді користувачі та вебмайстри самі ставитимуть посилання на цікаву статтю чи весь сайт. Але на практиці все виходить не так гарно. Почнемо з того, що вашу цікаву статтю яку ви писали не одну годину можуть банально вкрасти і розмістити на інших ресурсах. Крім того, вебмайстри не надто спішать ставити посилання на чужі ресурси безкоштовно. Це вам не Америка. На одному з форумів про хвилястих папуг зовсім невідомий мені користувач поставив посилання на мій сайт ( я це побачив в панелі яндекс вебмайстер). Думаєте це провисіло хоча б пару днів? На другий же день модератор зняв посилання! Але я не здаюся, і далі продовжую писати цікаві статті.

Біржі посилань

Оскільки в нас не дуже хочуть задарма ставити посилання на чужі ресурси, то прийдеться отримувати їх за гроші. Переважна більшість успішних вебмайстрів активно купує посилання на біржах статей. Без цього ніяк. Посилання можна купувати на постійно або арендувати з оплатою за кожен місяц. Перший спосіб дорожчий, але ви отримуєте вічні посилання. Купувати вічні посилання найкраще на біржі статей http://www.gogetlinks.net. Для оредованих посилань найбільшою популярністю у вебмайстрів користується біржа http://www.sape.ru. Кожен вирішує для себе сам які посилання краще купувати. Більшість оптимізаторів купують і одні і другі.

Обмін посиланнями

Обмін посиланнями-це старий та відомий спосіб покращити позиції свого сайту. Для цього вебмайстри ставлять одне на одного посилання. Якщо у вас багато ресурсів, то намагайтеся посилатися на інший ресурс оптимізатори. В противному випадку Гугл та Яндекс такі прийоми розгадують і зменшують вагу такого посилання.

Каталоги сайтів

Колись дуже відомий спосіб покращити позиції сайту та підняти його ТИЦ і PR. Тепер одержати ТИЦ 10 автоматично прогнавши сайти по каталогах не вийде. Але в авторитетних каталогах сайтів Яндекса чи ДМОЗ треба намагатися.

Профілі форумів

Також популярний спосіб отримати безкоштовні посилання. Коли ви реєструєтеся на форумі, то в профілі багатьох з них можна поставити адресу свого сайту. Дуже добре якщо посилання не закрите від індексації пошуковими системами. На сео форумах можна знайти людей що реєструють сайти по профілях форумів.

Соціальні закладки

Багато людей зберігає улюблені сторінки сайтів не тільки в браузері комп’ютера, але й у спеціальних сервісах у мережі. Це дає змогу проіндексувати сторінку, на неї більше заходитиме людей і отримати відкрите для індексації посилання. Правда не на всіх сервісах закладок посилання відкриті до індексації.

Поле коментарів в дофолоу блогах

На деяких блогах поле від коментарів відкрите для індексації посилань пошуковими системами. В такому випадку там можна залишити хороший коментар статті і поставити адрес свого сайту. Тільки не потрібно ставити посилання без хорошого коментаря і на усіх сторінках. Спамити не рекомендую!

Посилання заховані в шаблонах сайтів

Ще одним цікавим способом отримання посилань є можливість заховати їх у шаблони сайтів. Якщо ви непоганий вебдизайнер, то наробіть гарних, шаблонів і дайте людям безкоштовно скачувати. Попередньо заховавши в код шаблону посилання на свій ресурс. Можливо користувач з вашого шаблону зробить хороший сайт і не побачить ваше посилання. А це те що нам треба!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*