E-disk, або цифрова флешка

Щоб зберегти потрібну нам інформацію крім жорсткого диска комп’ютера ми можемо використовувати флешки. Це зручно у випадках, коли потрібно зберегти чи перенести якусь інформацію зі службового комп’ютера чи інтернет-кафе.

 цифрова флешка є диск

А що робити, якщо у вас немає флешки, або ви її забули?

 

Нічого страшного, адже виявляється є такий сервіс як “E-disk” або віртуальна флешка http://edisk.ukr.net/. Цей сервіс належить до відомого порталу Ukr.net. Тому, для того, щоб користуватися цим сервісом ви повинні бути зареєстрованим на порталі. Маючи аакаунт на укрнеті ви можете зайти у онлайн флешку. Місткість флешки — 4 гігабайти, чого цілком достатньо для більшості файлів.

 

За безпеку не турбуйтеся, доступ до файлів матиме тільки той, хто має пароль до вашого аккаунта. Тепер, із будь-якого комп’ютера що має доступ до інтернету можна завантажити інформацію з віртуальної флешки чи “закинути”. Тільки не повідомляйте свій пароль стороннім людям, та не забувайте виходити із аккаунта після завершення користування сервісом.

 

Після входу в аккаунт, вам можливості сервісу. Зокрема, щоб завантажити на віртуальну флешку файли із комп’ютера, натисніть “загрузить файлы”, і виберіть ті об’єкти які вас цікавлять. Якщо ж навпаки, хочете завантажити файли із флешки, то натискайте на кнопку “скачать файлы”, попередньо виділивши ті, які нас цікавлять.

 

Якщо файлів на флешці багато, то до послуг користувачів є інструмент пошуку по своїх файлів.

 

Завантажені файли можна переміщувати в різні папки чи видаляти.

 

Віртуальна флешка E-disk корисна ще й тим, що ви можете поділитися із іншим користувачем великим файлом. Якщо ваш друг знаходиться на відстані і фізично не можна передати йому цифрову інформацію, то за допомогою даного сервісу це можна зробити. Спочатку скачуєте необхідний файл на є-діск, а потім даєте посилання другові на цей файл. Для цього наводите курсор на файл який вас цікавить і натискаєте праву кнопку миші і вибираєте пункт “общий доступ”.

У діалоговому вікні вводите поштові адреси тих, хто повинен скачати даний файл. Важливо, щоби пошта була зареєстрована на сервісі ukr.net. Все, адресат отримає повідомлення на пошту і перейде по посиланню щоби завантажити файл.

Тепер у вас в будь-якій ситуації “під рукою” буде своя, безкоштовна, віртуальна флешка.

2 comments

  1. схожа флешка є і на такому ресурсі http://files.i.ua/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*