А у вас є EDC?

тривожний чемоданчикНе бійтесь, це не комп’ютерний вірус чи штам грипу. EDC – це предмети, які постійно носить із собою власник, знаходячись поза будинком. Абревіатура від скороченого англійського: Every Day Carry.

Кожен із нас має при собі ті чи інші предмети, які згодяться в непередбачуваній ситуації. Правда, є ряд людей, які «серйозно» віднеслись до цієї справи. Із собою носять цілий набір EDC. Стверджують, що потрібно бути готовим до непередбачуваних ситуацій.

Я із собою маю, крім певної суми готівки: годинник, телефон, ручку, блокнот, флешку, хустинку, документи, ключі. Це напевне все.

Фанати EDC із собою носять: запальничку, складний ніж, засоби захисту (пістолет, газовий балончик, електрошокер, куботан), ліхтарики, аптечки, плеєри, відкривачки та пластини різноманітного призначення, ручні навігатори, та інше.

Знаю, що частина читачів посміхнеться. Але подібні речі із собою тягають здорові, дорослі люди http://everydaycarry.com/ .

Моя думка, що EDC, треба поділити на дві частини.

Перше – те що ви постійно носите з собою. І те що вам точно згодиться. Набір залежиться від місця проживання та сфери діяльності. Наприклад, в міського та сільського жителі різні проблеми. Якщо одному потрібен хороший складний ніж, то інший дарма буде тягати зайві грами чи кілограми. Якщо ви часто повертаєтесь пізно, і вимикають освітлення – то потрібен ліхтарик, інакше сходами підніматись буде непросто.

Друге – це «аварійний запас». В мене такого нема, але це не правильно. Хоч живемо в сучасному світі, але катастрофи, теракти; регулярно стаються навіть в благополучних країнах. Та й може бути ситуація, коли потрібно на певний час швидко затаїтись, чи здійснити незаплановану поїздку.

Якщо під рукою є рюкзачок із найнеобхіднішим, то це вже добре. Він місця багато не займає, «їсти не просить».

Повинен бути легким та функціональним, містити продукти та препарати тривалого терміну зберігання.

Як мінімум це:

найважливіші медичні препарати (кожен знає що йому потрібно),

декілька «снікерсів» для харчування,

пляшка з водою,

ніж,

засоби самозахисту,

гігієнічні серветки,

ліхтарик,

запальничка,

паракорд,

захисні рукавиці (тактичні),

кредитна картка,

надійний годинник.

А що ви думаєте про EDC? Щось в цьому є, чи це забавки дорослих дядьків? І чи ви носите із собою мінімальний EDC?

4 comments

  1. Телефон, ключі від квартири і 5 гривень на проїзд в маршрутці 😀 Ну і кредитку)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*