Екшени для Фотошоп

5Я не є професіоналом Фотошоп, але на любительському рівні можу цією програмою користуватись.

І досить довгий час не знав про такий зручний інструмент дизайнера, як екшени.

Екшени – це записана послідовність операцій в Фотошоп. Тобто, вам не потрібно виконувати кожну операцію самостійно, а можна відкрити зображення, запустити необхідний екшен, і він сам обробить зображення.

Таким чином, дизайнер, якому потрібно обробити десятки та сотні фотографій може автоматизувати свої дії.

Є екшени призначені для різних цілей, одні можуть перетворити фото у «старовинне», інші можуть покращити його якість та зняти пилинки, інші можуть «намалювати» певний предмет.

Екшени мають розширення «.atn». Бувають платні та безкоштовні. Завантажити можна, наприклад, ввівши в Гугл пошукову фразу «экшены для фотошоп» https://www.google.com.ua/ .

Закинути скачані екшени потрібно в папку, де вони зберігаються: диск С-ProgrameFiles-Adobe-AdobePhotoshop-Presets-Actions.1

Як користуватись екшенами

Клацаєте на вкладку «Дії» (2), і викликаєте список екшенів (3).2

У списку екшенів вибираєте той, з яким зараз будете працювати (4).3

Натискаєте на першу частину екшену (5) , і тиснете «запустити» (6). Все, через деякий час (декілька хвилин чи секунд) робота буде зроблена.4

Як правило, попередньо слід відкрити зображення, над яким екшен «працюватиме». Та бувають випадки, коли зображення відкривається після запуску екшена.

А тепер для чого я написав цю статтю. Адже ці всі екшени потрібні переважно дизайнерам, а вони і без мене розумного про все це знають.

А пишу статтю через чудовий сайт із екшенами http://www.psdcovers.com/

Тут ви можете безкоштовно завантажити найкращі засоби щоб зробити книгу, пляшку, телефон, монітор, листівку, банку з під пива, – із своїм дизайном. При чому дуже легко, і за декілька хвилин.

Ось приведу приклад, як я за 5 хвилин зробив декілька приколів:6

Якщо б не екшени, то прийшлось би годинами над цим сидіти. А так, все готово.

Кому буде корисним даний сайт http://www.psdcovers.com/ ?
Тим які створюють сайти. Бо таким чином можна отримати унікальне зображення для ілюстрації своїх статей. А також дизайнерам, і багатьом тим, які працюють із зображенням.

Щоб вибрати потрібний екшен на сайті http://www.psdcovers.com/, справа знайдіть хмарку тегів, і виберіть що вас цікавить: тверда обкладинка книги, м’яка, банка з ліків чи пляшка з вина. Після цього можна подивитись що пропонують.8

Якщо сподобалось, то завантажуєте екшен (7).7

Тепер запускаєте його. Екшени з цього сайту як правило складаються із двох частин. Спочатку запускаєте одну, після цього з’являється шаблон, в якому слід розмісти своє зображення, і вже після цього запускаємо другу частину екшену.12

Час від часу  програма просить натиснути клавіше «Enter» – натискаєте.

Все, через декілька хвилин отримаєте красиву ілюстрацію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

***
Перейти до панелі інструментів Вийти