Результати + новий експеримент в сео

агрегаториПару місяців тому проводив два експерименти зі своїми сайтами.

Думаю, що прийшов час поділитися результатами. Та, якщо чесно, ділитися нема чим. Здійснені дії результату не дали. Та про все по-черзі.

1.В одного із досить популярних зараз інтернет-бізнесменів почув пораду, що велику роль в посиланнях відіграють прописані тайтли. Що таке тайтл посилання? Якщо він прописаний, то навівши курсор на посилання (не натискаючи) покажеться надпис.

Деякі сеоспеціалісти стверджують, що прописувати тайтл слід обов’язково.

Коротше, я повірив, і на своєму сайті з папужками (відвідуваність на момент експерименту 1200 уніків в день) вирішив прописати всі тайтли. Вручну. А там більше 300 сторінок, і в кожній 2-4 посилання зі статті і 3-5 після неї. Коротше – адська робота. Але я її зробив.

Пройшло 2 місяці. Знаєте яка відвідуваність? Тих же 1200 уніків в день. Тобто нічого це не дало.

2.Метою іншого експерименту було перевірити можливість покращення позицій сайту за допомогою дешевих посилань із Блогуна. На свій сайт про сад і город купив 65 посилань у вигляді адреси сторінок (щоб природніше виглядало).

Посилання брав найдешевші, по 15 рос. рублів. Зрозуміло, що ні про яку якість площадок там не йшлося. Хоча в більшості випадків вибирав сайти з показниками, без бану.

Як і в попередньому випадку – результат нульовий. Правда ще не було апдейту ТІЦ, може виріс. Так що потратив 250 гривень “коту під хвіст”. Ну нічого, тепер вже знатиму. Багато речей можна взнати тільки пробуючи самому.

3.Три дні тому вирішив зробити наступний експеримент. Багато хто з вебмайстрів вихваляє сервіси автоматичного просування сайтів.

Суть їхньої роботи проста: реєструєте компанію, закидаєте слова по які будете просувати, поповнюєте баланс і система сама почне закупляти тимчасові посилання.

На ринку зараз домінують три системи: Seopult, WebEffector та ROOKEE. Найчастіше специ хвалять WebEffector. Ніби закинув статті на сайт, підключив до системи і позиції ростуть.

Я завжди був прихильником просування вічними посиланнями, як давали непоганий результат. Але на якомусь етапі ріст позицій зупинився.

От спробую проштовхнути тимчасовими посиланнями. Тим більше, що в найближчих планах запустити сайт комерційної тематики. Вже буде необхідний досвід.

Подивимось, як той WebEffector себе поведе. Бо на сайтах блогерів дуже багато статей із позитивною інформацією, але часто то платні рекламні статті. А хотілося б дізнатися правду.

От ми її і побачимо. Зараз відвідуваність на сайті з папугами 1200 уніків. За 2-3 місяці дасться взнаки, чи правильно я вклав гроші в ту систему.

До речі, там система ставить рекомендований бюджет для просування кожного слова, але специ радять для початку на кожне слово ставити 10 рос. рублів. А там вже дивитися.

Я поставив 5 рублів на кожне слово, оскільки багато запитів відносяться до тих самих сторінок. То вони отримають достатньо посилань.

Все, як будуть результати, то напишу мануал по роботі з системою.

5 коментарів

 1. Ехе-хе, Павле, мені б ваших 1200 уніків на добу, я б і горя не знав… Може, цінуйте те, що маєте, й не випробовуйте долю експериментами?..

  • З першим погоджуся, мені б стільки і я теж горя не знав. А от на рахунок другого, – тільки експерементуючи можна дізнатися що ефективно а що ні, і що варто у майбутньому а застосовувати.

   • То так здається, якщо тематика не комерційна, то заробити важко. От якби це була про нерухомість чи форекс, то 1000$ можна мати щомісяця. А так, в разів в 10 менше. Тематика грає величезну роль.

    • Звісно так, але при такій відвідуваності сайт хоча б окупиться як мінімум 🙂

     • Можна спробувати платно додати в Яндекс Каталог і потім продавати посилання. Але то вже на крайній випадок, шкода сайту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*