Експеримент з Блогуном

блогунНе секрет, що крім оптимізованого та цікавого контенту, в більш-менш конкурентних тематиках дуже важко пробитися в Топ без посилань.

Ставити просто так лінки ніхто не буде, тому потрібно якось вирішувати проблему. Найпростішим варіантом (не найдешевшим) є біржі посилань.

Найкращою біржою, з якою я давно «дружу» є GoGetLinks. Тут багато якісних площадок, посилання повинні обов’язково про індексуватися, вебмайстри на протязі року їх не знімуть.

Та в цій біржі є недолік – ціни не дешеві. Так, одне таке посилання часто вартує більше декілька поганих. Але часто потрібно набрати массу посилань, крім того – розбавити посилання.

Зараз поясню що я маю наувазі. Найкраще просувають запит посилання, з анкором з прямим входженням запиту. Тобто, якщо просуваєте сторінку «хвилясті папуги» то і посилання найкраще купувати з анкором «хвилясті папуги». Але тут є проблема. Гугл – не дурень. І він бачить, що на певну сторінку чи сайт загалом наставлено посилань із однаковим точним анкором. Тому посилання слід розбавляти безанкорними (у вигляді адресу сторінки, «тут», «там», «більше» і т.д.). Та поки-що вони менш ефективні пряме входження ключа в анкор. Виходить, що потрібно викидати гроші на вітер.

Ну по-перше, не викидати, бо ряд блогерів проводили експерименти які показують, що безанкорні посилання також працюють, оскільки для пошукових систем вони більш природні, ніж із точним анкором. Погодьтесь, хіба може бути природнім посилання «мобильные телефоны киев цена»? Одразу видно, що вони комерційні.

Тому потрібно купувати різні анкори. Деякі сеооптимізатори виходять із цього положення купуючи посилання із точним входженням на хороших сайтах, а безанкорні, на дешевших.

Я вирішив зробити так само, крім того, просто набрати більше посилань. Для цього вибрав біржу Блогун. Вона має репутацію дешевої, на ній дуже багато говносайтів. Але де ви ще купите посилання за 4(!) гривні?

Як дізнатися, ефективні такі посилання чи ні? Та спробувати самому!

От я ввів на свій рахунок 1200 рос.рублів (десь 200 зняла система за комісію) і накуплю найдешевших посилань (по 15 рублів). Має вийти десь 65 лінків. Буду ставити виключно безанкорні, і на кожну сторінку по одному посиланню.

Для експерименту вибрав свій сайт про сад і город. Відвідуваність на ньому тримається в районі 400-500 уніків, а вже давно було в планах зробити його тисячником.

От буде шанс.

Десь із 10 посилань в Блогуні на даний момент купив. Не хочу це робити за один раз, щоб не було різкої кількості вхідних посилань. Пошуковим системам це точно не сподобається.

Дійсно, в біржі дуже багато ГС, особливо за таку ціну. Та мене цікавило в першу чергу кількість проіндексованих сторінок у Яндексі та Гугл (якщо десь мало проіндексованих сторінок, то сайт під АГС, там купувати не потрібно). Крім того, дивися на зовнішній вигляд самого сайту. Також, дивився на кількість вхідних посилань на сайт, скільки людей заходить. Важливі показники ТІЦ та PR.

Кажу, дуже цікаво подивитись на результати експерименту. Але потрібно почекати можливо 1-3 місці, щоб побачити результат. Коли з’являться перші результати – поділюсь з вами.

 

Якщо все «зростеться» то можна за допомогою 4-х гривневих посилань з Блогуна покращувати показники і позиції в видачі свого сайту. Само-собою, без хороших посилань на біржах типу GoGetLinks не обійтись.

4 коментарі

 1. Найкраще глянути на історію домену. Я декільа разів зустрічався зі сайтами з показниками хорошими і дизайном нормальним, але щось мене переконувало перевірити детальніше. Як виявлялося, сайт дуже свіжий. Усі показники з минулого життя. А теперішнє наповнення швидше – куплена чи скопійована база. Життя такого сайту – максимум місяць. Гірше, що посилання з такого сайту може негативно вплинути на подальше просування

 2. Із 65 куплених посилань більшість буде більш-менш нормальні. Та, зрештою, подивимось.
  Самому цікаво.

  • І як та, є результати? Хочу також пробувати з блогуном працювати.

   • ТІЦ не виріс і позиції також 🙁
    Ясне діло, що площадки були не дуже якісні, хоча я й намагався вибирати. Та й купував посилання із анкором у вигляді адреси сторінки (для більшої природності).

    Тепер думаю, що може за тих 250 гривень треба було купити 5-7 хороших посилань із GoGetLinks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*