Експеримент з копірайтингу. Невдалий :)

Павло Лис

не здамся без бою

Більше місяця тому, я анонсував що починаю експеримент з копірайтингу. Ця стаття була досить популярною, люди зацікавились, залишали, коментарі та запитання. Навіть комусь висилав книги із заробітку по написанню текстів.

В результаті мушу визнати, що експеримент провалився 🙁

Неприємно таке писати, тим більше я вже на цьому блозі таких провалів багато описав 🙁

Зі своєї сторони я зробив певні дії: на продаж написано 49 статей. Правда менше ніж планував. Починав писати із непоганим графіком, але після тижня експерименту мій запал погас.

В останні декілька днів прорекламував платно свій акаунт на біржі статей. Але це нічого не дало. Тільки мій гаманець полегшав на 6 доларів. Так так, це ті долари що по 16 гривень.

Замучився я трохи. Стільки прочитаних книг, відео курсів, спроб розпочати свою справу, і … знову невдача.

Та це не означає, що я здався. Не на того натрапили 🙂
Добре. Напишу, чому міг провалитись експеримент:
-я вже успішно продавав статті. Але ставив ціну 0,8-1 долар за 1000 знаків. Тепер вирішив що в мене рейтинг зріс, і я вже «крутой чєл». Тому й поставив ціну 1,3$ за тисячу знаків.

-написав три статті для портфоліо. Намагався їх писати добре, але вони могли не сподобатись потенційним покупцям. Хоча не перший рік пишу, ніби не зовсім погано.

А можливо проскочили якісь орфографічні помилки. Не знаю.

-долар виріс. Як в нас, так і в Росії. І люди намагаються економити. Дивіться, що пишуть на сайті із оглядами китайських товарів. І цей коментар зібрав багато лайків!kopiraityng

Що буду робити

-змушений буду знизити ціну за написані статті. Наприклад, до 0,7 – 1$ за 1000 знаків. Навіть це дозволить із написаного взяти в районі 100 доларів. Хоч щось.

-розумні люди радять знаходити прямих рекламодавців на форумі Searchengines.ru
Там потрібно оплати доступ до розділу по копірайтингу (30 вічнозелених баксів). Кажуть, що там дійсно багато замовників. Але я поки-що утримаюсь. Є ще один варіант:

-я з «того всього» трошки зайнявся своїми сайтами. 2-3 роки їх не чіпав. Але сьогодні повиправляв “помилку 404” на одному, зробив карту сайту про садівництво. Хочу зробити перелінкування на цьому блозі для свіжих статей.

На сайті про сад город є багато коротких статей (до 2000 знаків). Треба буде їх переписати, додати підзаголовки, класні фото. Якраз перед сезоном трафік виросте.

Адже можна писати статті для когось на продаж. А можна писати і розвивати свої сайти. Позитивний досвід є. І не на одному, а на декількох.

На сайт про друкарство склав семантичне ядро, треба дописати статей.

До речі, поки я тут «плачу та нию», відвідуваність поліграфічного сайту потрошки росте. І приносить людей інколи більше, ніж цей блог.456

А що ви про це все думаєте?

P.S. Потрапила на очі цікава інформація: відсоток успіху запуску нового товару у компаній типу Proctor and Gamble, 3M і Microsoft, складає менше 25%! Тобто я не один такий 😀

11 comments

  1. Я теж, попрацювавши копірайтером, замислився – навіщо продавати статті, які будуть розвивати чужі сайти, якщо можна розвивати свій. Ти написав майже 50 статей – це запас ледь не на два місяці (якщо викладати щодня). Хіба це не досягнення? Маєш чим пишатися. А гроші прийдуть (або ти відчуєш, що в даній ситуації головне на мета, а сам процес).

    • Так, 50 статей. І ще й в цей блог регулярно пишу.
      Можна робити свої проекти. Головне скласти семантичне ядро і вибрати не дуже широку тематику.

  2. Потух ти скоро. На текст сейлі статті швидко не продаються, в самого бувало і рік деякі висіли. 1,3 долара за більш менш якісний текст це дорого. Продовжуй писати, ти ж сам говорив, щоб не здаватись, і терміни на продажу, близько 3 місяців.

  3. опечатка – 1,3 долара за більш менш якісний текст це не дорого.

  4. Це не вигідна справа.

  5. Копірайтер то точно не класно… Це як робота. ане як бізнес. А ти бізнесменом бути хочеш) От коли ти замовник – то вже як бізнес, вкладаєш в тексти, отримуєш відвідуваність і дохід від адсенсу чи т.п.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*