Електронна книга Wexler Book T7206. Огляд

Wexler Book T7206, електронна, книгаЯк співає Серьога: «хоть с виду я парнишка и простой», але є в мене сильна сторона. Люблю читати. Погодьтесь, це дуже сильний козир. Читаючи правильну та хорошу літературу, можна отримати будь-які знання. Фактично, викладаючи свій досвід у тій чи іншій книзі, автор дає нам знання, на які він затратив частину свого життя, а інколи і більшу частину. А нам залишається тільки за пару днів прочитати, і ми отримали безцінну інформацію. Ось так вивчаючи чужий досвід, можна економити свій час чи ресурси.

Так от, читати то я читав, але це було або з маленького (крихітного) дводюймового екрану на мобільному телефоні, або з комп’ютера. Що також не дуже є добре, враховуючи що і так за ним годинами сиджу.

Тому нарешті дозрів до рішення купити електронну книгу. У продажі того добра є багато, але потрібна була недорога робоча конячка. Достатньо щоб читала книги різних форматів та відтворювала відео. Ось цей джентльменський набір потрібен щоб отримувати все нові та нові знання.

Оскільки  свідомо не хотів брати дорогу штучку, то вибирав між російськими Texet та Wexler. Може я помиляюсь, але здається і одна, і друга виготовляються в Китаї.

Довго читав відгуки на Розетці, і зупинив вибір все таки на Wexler Book T7206.

На відміну від Texet тієї моделі, яку я хотів брати, тут книжка працює на операційній системі Андроід. А це вже, як не крути – перевага. Зокрема,  можна встановити ті програми, які ти бажаєш, а не виробник. Так, вже після покупки я собі встановив хорошу PDF читалку.

Тепер про саму книгу. Вартість складає в районі 730 гривень (на момент написання статті).

Екран у книги 7-ми дюймовий, що є звичним для електронних читалок. Екран сенсорний, що дуже зручно. Працює більш-менш коректно.

Екран непогано відтворює кольори, до цього претензій не маю. Тим більше, за таку ціну.

Дехто запитує чи не болять очі. Нормально, а як хочете щоб не боліли, беріть з екраном E Ink. Тільки вони чорно-білі.

Процесор. Тільки  600МГц. Ви мені вибачте, але хоча б 800МГц можна було поставити! Правда відео читає, але HD ще не пробував відтворювати.

Виробник заявляє 4 Гб вбудованої пам’яті, та насправді доступної для користувача є трошки менше 3-х гігабайт. Не дивуйтеся, операційна система також щось мусить займати. Кажуть, що в Айфонах це число є ще більше. Якщо потрібно більше, то можна докупити картку MicroSD вмістимістю до 32Гб.

Книга читає більшість популярних аудіо, відео та форматів книг. Прикро, та djvu та docs не читає. Але не плутайте, не doc, а саме  docs. А перший читає прекрасно. Заради справедливості слід сказати формат djvu мало яка читалка прочитає.

Звук. Звук не дуже голосний, і  у  шумному приміщенні ви мало що почуєте. Тому приходиться користуватися навушниками (є в комплекті). В такому випадку все нормально, аудіо відтворюється коректно, претензій немає. Я ж купував щоб слухати відео уроки, а не Баха чи Моцарта.

У книзі встановлена операційна система Android 2.2. З одного боку це є перевагою, бо можна встановити ті програми, читалки, і навіть ігри, які забажаєте. Але версія самого Андроїда «огорчає». А оновити поки-що на сайті немає можливості. Не знаю, чи це через цю версію Андроїді, чи через брак, але книга приблизно раз на добу зависає. Після цього не реагує ні на які кнопки. Видно передбачивши таке, виробники завбачливо встановили в книгу кнопку Reset 😀

Акумулятори: Li-Po, ємність 3700 мАг. Приблизно на два дні середнього по активності користування вистачає. Спеціально не перевіряв, але ніби не так зле.

Із моїм ноутбуком книга синхронізувалася без проблем, комп її побачив. Завдяки цьому понакидав потрібні відео та книги в книгу. Вибачте за тавтологію.

Браузера в T7206 не знайшов. Але для чого там виробник поставив іконку мережі? Щоби була?

Корпус електронної книги. Що тут сказати? За таку ціну непогано, непогано. Нічого не скрипить, кришка не випадає. Нормально.

Зручність керування. Андроїд є андроїд. Ті хто, з ним працював знають. Без проблем працює.

В кінці коротко про недоліки та переваги Wexler Book T7206.

Переваги:

-невисока ціна

-сенсорний екран

-читає більшість форматів

-операційна система Android

Недоліки:

-версія операційної системи Android – тільки 2.2

-приблизно раз на добу зависає

-іконка доступу до інтернет, а доступу немає 🙁

-слабкий процесор, тільки 600МГц

-книги з картки MicroSD в мене не хотіла читати

Висновок. За таку ціну апарат не є чисто поганим. Я б поставив 3 бали з 5. Це враховуючи невисоку ціну, звичайно. Повторюю, це не скаковий жеребець, це робоча конячка. Для цієї цілі підійде. Тим більше, я не впевнений, що конкуренти за таку ціну запропонують щось дуже краще.

5 comments

  1. Теж собі подумую про читалку. Зараз найбільше схиляюсь до AirBook City Light HD. Щось можеш про неї сказати? Вроді хтось із активних коментаторів цього блогу таку має (колись по ссилці переходив і побачив). Якщо я не помиляюсь то дайте якусь оцінку цієї книги.

  2. О, знайшов того коментатора 🙂 Це remix2903. На сайті який він вказує в коментах http://opira.pp.ua/ є багато фоток цієї читалки в різних статтях

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*