Evernote – віртуальний блокнот

EvernoteEvernote – віртуальний блокнот

Читаючи бізнес літературу давно звернув увагу на одну пораду, котра повторюється у багатьох авторів. Майже всі радять мати зі собою невеличкий блокнот та ручку, і одразу записувати ідею котра прийде в голову.

А чомусь цю пораду довго нехтував, адже з пам’яттю (тьху-тьху) все в порядку. Та як виявляється, навіть дуже хороша пам’ять не здатна запам’ятати всі класні ідеї котрі приходять в голову. Крім того, намагаючись їх запам’ятати ми витрачаємо більше розумової енергії.

Як відомо, хороші ідеї не рідко приходять коли ми сидимо над письмовим столом і думаємо. Ні, підсвідомість видає нам хороші ідеї коли прогулюємось парком, виконуємо хатню роботу, прокинулись, чи приймаємо душ.

От тому-то і потрібно мати зі собою ручку та блокнот. Адже ідеї можуть бути і на мільйон доларів.

Та виявляється що в наш комп’ютеризований час є більш зручні ідеї як зберігати корисну інформацію.

В першу чергу маю наувазі сервіс Evernote.  За допомогою Evernote можна зберігати текстову інформацію, зберігати, фото та аудіо, копії вебсторінок.

Звичайно, це не Гугл Диск, це в першу чергу блокнот.

Його суттєвою перевагою є зручність та можливість встановити програму як на комп’ютер, так і на смартфон. Всі ці записи синхронізуються з вашим акаунтом в мережі. В результаті ви не втратите інформації в разі пропажі всіх своїх електронних пристроїв.

Завантажити програмку можна тут http://evernote.com/intl/ru/

Також, не полінуйтесь на цій же сторінці завантажити WebClipper. Це плагін для всіх популярних браузерів, за допомогою якого можна скопіювати будь-яку сторінку чи посилання. Знаю, що є в браузерах закладки, але я вже не раз переставляв операційну систему, і все це губилось. А так воно буде в вашому акаунті в інтернеті.

Після того, як скачали та встановили програму на комп’ютер та смартфон, створіть акаунт. Для цього натисніть на маленький значок в правому нижньому кутку вікна, біля годинника, і у вікні що з’явиться введіть свої дані та створіть акаунт.

Після цього ви зможете користуватися всіма функціями Evernote. евернот

Зокрема ви можете додати (написати чи вставити скопійований) текст, скопіювати вебсторінку, додавати файли, і т.д. при цьому, ви можете додавати мітку, щоб потім легко було знайти інформацію.

Текст можна оформити в редакторі, і все потім синхронізувати зі своїм акаунтом.

Шукати інформацію можна як за мітками, так і за часом створення чи за типом файлів.

Повну інструкцію можна почитати ось тут http://evernote.com/intl/ru/getting_started/

Я ж скажу для чого сам використовую Evernote.

В першу чергу, як я вже казав, це ідеї. В тому числі ідеї для майбутніх статей: прийшла в голову цікава ідея – одразу записав. А потім не сидиш і не думаєш про що написати.

Крім того, в соцмережах, та й в самому інтернеті, постійно зустрічаються цікаві факти та інформація, часто в 1-2 абзаци. Я одразу скопіював – і в Evernote. Все, не пропаде.

Також, можна зберігати  вебсторінки, в тому числі тільки виділений на них текст.

Можна навіть зберігати невеличкі документи. Якщо ж хочеться більше пам’яті, то потрібно буде купувати платну версію, але особисто мені вистачає і безкоштовної.

Ось і все що я тут хотів розповісти про Evernote. Насправді там дуже багато корисних функцій та фішок, про все не розповіш, та й не все потрібно. Завантажуйте, реєструйтесь і користуйтесь.

Скажу, що на цей проект компанія витратила не один мільйон доларів, так що це не дитячі іграшки.

Отут на відео дуже добре показані деякі нюанси роботи з програмою:

4 коментарі

  1. От чув, бачив, але все не доходили руки. Дякую Павло, через твою статтю зараз піду вивчати)

  2. Пробував колись його на мобільному. Не прижився. Як на мене – він надто складний, багато зайвого. Зараз користуюсь Google Keep – ідеальний мінімалістичний нотатник

    • Я всіма функціями Еверноту не користуюсь. Але загалом програма для моїх цілей підходить.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*